Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All ROGAT SECURITY GROUP All 18,520,608.00 9 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Ministria e Integrimit (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 15,000 2014-12-30 2014-12-31 54010780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT sherbim transporti urdh.151 dt.11.11.2014 pv. emergjence dt.11.11.2014 fat.8281 dt.02.12.2014 seria 18228281
  Universiteti i Tiranes (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 6,599,568 2014-12-15 2014-12-15 33210110392014 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje per sistemin e sigurimit 1011039 UT Rektorati BL . INSTALIM SISTEM SIGURIE UP 59 DT 31.07.2014 KONTRTATE 2211/3 DT 6.10.2014 FAT 8055 DT 10.11.2014 SERI 18228055 FH 53 DT 10.11.2014 PV 10.11.2014
  Ministria e Integrimit (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 48,000 2014-11-27 2014-12-01 46510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje Min.Integrimit Pritje percjellje urdh 147 dt 03.11.2014 up 03.11.2014 fo 04.11.2014 fat 8053 dt 07.11.2014 seri 18228053
  Drejtoria e Pergjithshme per Krimin e Organizuar dhe Krimet e Renda Tirane (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 406,800 2014-11-25 2014-11-25 16410161282014 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 231, Departamenti per kr e organizuar ,bl paisje ,kontr vazh 48/5 d 27/6/14,fat 1418 d 4/8/14,fh 23 d 14/11/14
  Drejtoria e Pergjithshme per Krimin e Organizuar dhe Krimet e Renda Tirane (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 4,013,520 2014-10-28 2014-10-28 14910161282014 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 231,Departamenti per kr e organizuar paisje pol kriminale, kon vazh 48/5 d 27/6/14,fat 1420 d 6/8/14 fh 22 d 20/10/14,
  Drejtoria e Pergjithshme per Krimin e Organizuar dhe Krimet e Renda Tirane (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 404,520 2014-09-26 2014-09-26 13310161282014 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 231, Departamenti per kr e organizuar bl paisje,kon vazh 48/5 d 27/6/14,fat 1417 d 4/8/14 s 16325357,fh 18 d 1/9/14
  Drejtoria e Pergjithshme per Krimin e Organizuar dhe Krimet e Renda Tirane (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 1,860,600 2014-09-26 2014-09-26 13210161282014 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 231, Departamenti per kr e organizuar bl paisje,kon vazh 48/5 d 27/6/14,fat 1415 d 4/8/14 s 16325355,fh 17 d 1/9/14
  Drejtoria e Pergjithshme per Krimin e Organizuar dhe Krimet e Renda Tirane (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 2,334,480 2014-09-26 2014-09-26 13110161282014 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 231, Departamenti per kr e organizuar bl paisje,kon vazh 48/5 d 27/6/14,fat 1414 d 4/8/14 s 16325354,fh 16 d 1/9/14
  Drejtoria e Pergjithshme per Krimin e Organizuar dhe Krimet e Renda Tirane (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 2,838,120 2014-09-26 2014-09-26 13010161282014 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 231, Departamenti per kr e organizuar bl paisje,up 48 d 18/6/14,njf 48/2 d 23/6/14,kon 48/5 d 27/6/14,fat 1419 d 5/8/14 s 16325359,fh 15 d 1/9/14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >