Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All KRESHNIK BARDHOSHI All 1,871,280.00 16 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 23,040 2014-11-25 2014-11-26 24610130702014 Shpenzime te tjera transporti 1812,spitali has,sa likujdojme fat 115 dt 21.11.2014,per uje antifrize
  Komuna Fajze (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 147,600 2014-11-12 2014-11-18 9824610012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812 kom fajza,sa likujdojme fa 15878224 dt 07.11.2014,per pjese kembimi
  Zyra Arsimore Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 72,000 2014-11-13 2014-11-14 20510111182014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812 zyra arsimore ,sa likujdojme fat 114 dt 12.11.2014,per pjese kembimi
  Komuna Gjinaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 193,800 2014-10-27 2014-10-28 5524620012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812,kom gjinaj 2462001,sa likujdojme fat 15878220 dt 24.10.2014 per pjese kembimi
  Zyra Arsimore Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 55,000 2014-09-17 2014-09-18 16610111182014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812 arsimi,1011118,has sa likujdojme fat 100 dt 16.09.2014 per pjese kembimi.
  Zyra Arsimore Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 16,200 2014-09-10 2014-09-10 1621011112014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812 arsimi has sa lik fat99 dt 05.09.2014 vaj makine
  Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 116,400 2014-07-09 2014-07-10 13810130702014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1812 spitali has sa likujdojme fat78dt 12.06.2014
  Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 259,200 2014-06-25 2014-06-26 15224600012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812 kom golaj sa lik fat nr 06681836 dt 29.05.2014
  Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 124,800 2014-06-25 2014-06-26 15324600012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812 kom golaj sa likujdojme fat 06681837 dt 29.05.2014
  Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 72,840 2014-06-24 2014-06-25 15124600012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812 kom golajfat nr/06681835 dt 29.05.2014
  Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 323,160 2014-06-24 2014-06-25 15024600012014 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1812 kom golaj fat 06681833 dt 29.05.2014
  Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 58,440 2014-06-13 2014-06-18 12810130702014 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre 1812 spitali has sa likujdojme fat 98 dt 13.06.2014
  Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 118,800 2014-04-15 2014-04-22 6910130702014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1812spitali has fat 65 dt 09.04.2014 mat per mjete tran
  Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 213,120 2014-04-10 2014-04-11 6210130702014 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1812 spitali has sa lik fat 60.61.62.63 dt 05.04.2014
  Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 11,880 2014-03-24 2014-03-25 433/10130702014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 1812 spitali has fat 49 dt 30.01.2014
  Zyra Arsimore Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 65,000 2014-02-10 2014-02-11 1810111182014 Unspecified 1812 zyra arsimore has pjese kembimi fat 47 dt 30.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >