Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All GRAND KONSTRUKSION M All 115,936,817.00 19 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 11,175,648 2014-12-30 2014-12-31 251 2131001 2014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION NGA BASHKIA BALLSH
  Bashkia Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 1,497,164 2014-12-29 2014-12-29 246 2131001 2014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION M NGA BASHKIA BALLSH
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 362,400 2014-12-15 2014-12-16 254 2635001 2014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION M KOMUNEN QENDER MALLAKASTER
  Komuna Ngracan (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 13,000 2014-12-15 2014-12-15 118 2641001 2014 Karburant dhe vaj PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION M PER KOMUNEN NGRACAN MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 4,924,800 2014-12-10 2014-12-11 247 2635001 2014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION M NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 374,400 2014-12-10 2014-12-10 253 2635001 2014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION M NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 415,200 2014-12-10 2014-12-10 252 2635001 2014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION M NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 15,421,236 2014-11-17 2014-11-17 234 2635001 2014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2635001 PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Bashkia Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 17,407,285 2014-11-04 2014-11-04 183 2131001 2014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION M NGA BASHKIA BALLSH
  Bashkia Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 17,432,994 2014-09-25 2014-09-25 153 2131001 2014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION NGA BASHKIA BALLSH
  Komuna Ngracan (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 275,000 2014-09-23 2014-09-24 91 2641001 2014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj PAGESE NGA KOMUNA NGRACAN MALLAKASTER PER GRAND KONSTEUKSION M
  Dega e Thesarit Mallakaster (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 37,560 2014-07-11 2014-07-11 66 1010024 2014 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION M NGA DEGA E THESARIT MALLAKASTER
  Dega e Thesarit Mallakaster (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 42,000 2014-07-11 2014-07-11 65 1010024 2014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj PAGESE PERGRAND KONSTRUKSION M NGA DEGA E THESARIT MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 15,138,250 2014-05-22 2014-05-22 105 2635001 2014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore 2635001 PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 19,000,000 2014-04-10 2014-04-10 63 2635001 2014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2635001 PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION SHPK NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 420,000 2014-04-08 2014-04-08 64 2635001 2014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 1,551,107 2014-03-25 2014-03-25 53 2635001 2014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2635001 PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 86,173 2014-03-25 2014-03-25 53 2635001 2014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2635001 PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  Komuna Fshat Ballsh (0924) GRAND KONSTRUKSION M Mallakaster 10,362,600 2014-03-25 2014-03-25 54 2635001 2014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2635001 PAGESE PER GRAND KONSTRUKSION NGA KOMUNA QENDER MALLAKASTER
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >