Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED All 9,431,101.00 12 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 86,400 2014-11-20 2014-11-21 48710130502014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 602 SUOGJ M.GERALDINA bl kite+reagent kontrate nr 66/5 dt 15.09.2014 ne vazhdim,fat nr 679 dt 11.11.2014,seri 17279652,fh nr 74 dt 11.11.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 190,800 2014-11-18 2014-11-19 45010130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore SUOGJ M.GERALDINA bl kite+reagent vazhdim kontrate 66/5 dt. 15.09.2014 fat. 649 (17279581) dt. 23.10.2014 fh 149 dt. 23.10.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 397,200 2014-11-12 2014-11-13 44910130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore SUOGJ M.GERALDINA kite+reagente up.66 dt. 30.07.2014 njft.66/4 dt. 02.09.2014 konbtr.66/5 dt. 15.09.2014 fat.608(17279540) dt. 06.10.2014 fh.139 dt. 06.10.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 564,000 2014-11-10 2014-11-11 46710130502014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale SUOGJ M.GERALDINA pjese per aparatura mjeksore vazhdim kontr.68/4 dt. 29.09.2014 fat.639 dt. 17279601 dt. 21.10.2014 fh.70 dt. 21.10.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 848,400 2014-11-10 2014-11-11 46610130502014 Te tjera materiale dhe sherbime speciale SUOGJ M.GERALDINA pjese per aparatura mjeksore Up.68 dt. 24.09.2014 njft.68/3 dt. 29.09.2014 kontr.68/4 dt. 29.09.2014 fat.610(17279542) dt. 07.10.2014 fh. 65 dt. 07.10.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 4,819,800 2014-10-20 2014-10-21 38410130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore SUOGJ M.GERALDINA MAT MJEKIMI KONTRATE NE VAZHDIM 545/47 DT. 17.06.2014 FAT.553(13791985) DT. 03.09.2014 FH. 61 DT. 03.09.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 259,560 2014-09-11 2014-09-11 35510130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore SUOGJ M.GERALDINA MAT.MJEKIMI kontr. ne vazhdim 545/ 47 dt. 17.06.2014 fat.498 seri 13791930 dt. 11.08.2014 fh. 105 dt. 11.08.2014 pv dt. 11.08.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 219,000 2014-07-30 2014-07-31 276110130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 602,SUOGJ M.GERALDINA, Blerje materiale mjekimi,kont ne vazhdim 17.06.2014 nr.545/47 fat.437 seria 13791869 dt.10.07.2014 fh.91 dt.10.07.2014 ak&pvak dt.10.07.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 835,789 2014-07-30 2014-07-31 27610130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 602,SUOGJ M.GERALDINA, Blerje materiale mjekimi,up.142 dt.07.04.14 app.21 korrik 2014 njof.fit.2275/4 dt.28.05.14 kont.545/47 dt.17.06.2014ft.409 dt.02.07.2014 seria 13791840 fh.81 dt.02.07.2014 ak&pvak dt.02.07.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 542,007 2014-07-23 2014-07-24 23310130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 602,SUOGJ M.GERALDINA, Blerje materjale mjekimi kont. 48/4 dt.08.04.2014 ne vazhdim ft.342 seria 13791773 dt.05.06.2014 fh.nr.43 dt.05.06.2014 pvak dt.05.06.2014
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 523,330 2014-05-27 2014-05-28 14210130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 602,SUOGJ M.GERALDINA,mat mjekimi,kon vazh48/4 d 8/4/14,fat 245 d 6/5/14 s 13791676,fh 31 d 6/5/14
  Materniteti Tirane (3535) EUROMED Tirane 144,815 2014-05-27 2014-05-28 14110130502014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 602,SUOGJ M.GERALDINA,mat mjekimi,up 48 d 4/4/14,njapp 5/5/14,kon 48/4 d 8/4/14,fat 246 d 6/5/14 s 13791677,fh 32 d 6/5/14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >