Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE All 1,715,415,170.00 2,064 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,423,660 2021-09-10 2021-09-13 55210130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361030866/2021dt 16.03.2021 fh nr 66 dt 16.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,272,760 2021-09-10 2021-09-13 52210130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 117/13 dt 10.08.2020 vendim nr 117/38 dt 30.09.2020 kontr 117/56 dt 20.01.2021 ft 361029549/2021dt 04.02.2021 fh nr 30 dt 04.02.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 907,180 2021-09-10 2021-09-13 55510130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361030925/2021dt 18.03.2021 fh nr 69 dt 18.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,152,860 2021-09-10 2021-09-13 56110130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361031018/2021dt 21.03.2021 fh nr 76 dt 21.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,215,686 2021-09-10 2021-09-13 51910130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 117/13 dt 10.08.2020 vendim nr 117/38 dt 30.09.2020 kontr 117/56 dt 20.01.2021 ft 361029481/2021dt 03.02.2021 fh nr 26 dt 03.02.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,598,803 2021-09-10 2021-09-13 53610130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 117/13 dt 10.08.2020 vendim nr 117/38 dt 30.09.2020 kontr 117/56 dt 20.01.2021 ft 361029897/2021dt 15.02.2021 fh nr 45 dt 15.02.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,437,200 2021-09-10 2021-09-13 54510130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361030784/2021dt 13.03.2021 fh nr 58 dt 13.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,679,566 2021-09-10 2021-09-13 56310130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361031049/2021dt 22.03.2021 fh nr 78 dt 22.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,904,807 2021-09-10 2021-09-13 52310130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 117/13 dt 10.08.2020 vendim nr 117/38 dt 30.09.2020 kontr 117/56 dt 20.01.2021 ft 361029577/2021dt 05.02.2021 fh nr 31 dt 05.02.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,667,380 2021-09-10 2021-09-13 53110130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 117/13 dt 10.08.2020 vendim nr 117/38 dt 30.09.2020 kontr 117/56 dt 20.01.2021 ft 361029850/2021dt 13.02.2021 fh nr 40 dt 13.02.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,131,537 2021-09-10 2021-09-13 55110130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361030855/2021dt 16.03.2021 fh nr 64 dt 16.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 3,574,560 2021-09-10 2021-09-13 55310130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361030893/2021dt 17.03.2021 fh nr 67 dt 17.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,006,898 2021-09-10 2021-09-13 55410130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361030895/2021dt 17.03.2021 fh nr 68 dt 17.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,125,780 2021-09-10 2021-09-13 55810130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361030966/2021dt 19.03.2021 fh nr 73 dt 19.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 3,155,903 2021-09-10 2021-09-13 53310130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 117/13 dt 10.08.2020 vendim nr 117/38 dt 30.09.2020 kontr 117/56 dt 20.01.2021 ft 361029870/2021dt 14.02.2021 fh nr 42 dt 14.02.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,410,120 2021-09-10 2021-09-13 55010130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361030828/2021dt 15.03.2021 fh nr 63 dt 15.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 3,332,701 2021-09-10 2021-09-13 55910130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361031009/2021dt 20.03.2021 fh nr 74 dt 20.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,284,468 2021-09-10 2021-09-13 56210130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 159/11dt 21.01.2021 vendim nr 159/20 dt08.03.2021 kontr 159/25 dt 10.03.2021 ft 361031048/2021dt 22.03.2021 fh nr 77 dt 22.03.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,203,770 2021-09-10 2021-09-13 51810130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 117/13 dt 10.08.2020 vendim nr 117/38 dt 30.09.2020 kontr 117/56 dt 20.01.2021 ft 361029444/2021dt 01.02.2021 fh nr 25 dt 01.02.2021
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,369,500 2021-09-10 2021-09-13 52510130512021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M ''Sheqet Ndroqi' oksigjen vazhdim up nr 117/13 dt 10.08.2020 vendim nr 117/38 dt 30.09.2020 kontr 117/56 dt 20.01.2021 ft 361029638/2021dt 07.02.2021 fh nr 33 dt 07.02.2021