Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) All All 1,511,173,151.00 3,622 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-11-25 2021-11-26 119826540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A014242 Fat.Nr.425752364 Dt.31.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-11-25 2021-11-26 120626540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A012364 Fat.Nr.425319564 Dt.31.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 4,938 2021-11-24 2021-11-25 117326540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A014409 Fat.Nr.424650213 Dt.28.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 8,517 2021-11-24 2021-11-25 116926540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A102032 Fat.Nr.425061177 Dt.26.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 7,425 2021-11-24 2021-11-25 117026540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A014382 Fat.Nr.425062256 Dt.27.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 2,586 2021-11-24 2021-11-25 117226540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A018506 Fat.Nr.425054015 Dt.28.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-11-24 2021-11-25 116526540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A012754 Fat.Nr.424654841 Dt.23.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,074 2021-11-24 2021-11-25 116626540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A012028 Fat.Nr.425557227 Dt.23.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 5,879 2021-11-24 2021-11-25 117526540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A012003 Fat.Nr.425062551 Dt.29.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 12,868 2021-11-24 2021-11-25 116826540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A012025 Fat.Nr.425064016 Dt.26.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,881 2021-11-24 2021-11-25 117726540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A015463 Fat.Nr.425056165 Dt.29.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) RADIKA Mat 609,752 2021-11-24 2021-11-25 105926540012021 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashk. Klos (2654001) Lik.Situac.perf.Dt.10.05.-14.06.2019 i Obj.Sherb.dhe Mirmb.Kanale Vaditese.Urdh.Pr.Nr.4 Dt.27.02.2019.Kontr.Nr.970 Prot.Dt.09.05.2019.Fat.Tat.Nr.15 Dt.05.08.2019.Akt-Kol.Dt.30.06.2019.Certif.dorez.perk.Dt.05.08.2019.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 2,788 2021-11-24 2021-11-25 117426540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A003741 Fat.Nr.425379945 Dt.29.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 2,620 2021-11-24 2021-11-25 116726540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A012026 Fat.Nr.424647151 Dt.25.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-11-24 2021-11-25 117126540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A014322 Fat.Nr.425319275 Dt.28.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,242 2021-11-24 2021-11-25 117626540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A012004 Fat.Nr.425060548 Dt.29.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 218 2021-11-24 2021-11-25 117826540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A100445 Fat.Nr.425066788 Dt.30.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,326 2021-11-24 2021-11-25 117926540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Tetor 2021.Kontr.A014224 Fat.Nr.425058715 Dt.30.10.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) Banka OTP Albania Mat 15,937 2021-11-19 2021-11-23 105326540012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë Bashk. Klos (2654001) Lik. Pagese Leje te zakonshme te pakryer z.Hajredin Topalli si rezultat i shkeputjes se mardh.te punes.Urdh.Tit.Nr.151 Dt.15.10.2021.Bord.Pagese Nr.11 Dt.11.11.2021.Liste - Pagese Nentor 2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) MARIO-XHIKU Mat 1,080,000 2021-11-18 2021-11-19 105726540012021 Sherbime te tjera Bashk. Klos (2654001) Lik. Sherbim i prerjes se druve te zjarrit.Urdh.Prok.Nr.44 Dt.05.08.2021.Vlers.perf.fit.nga sist.app.Situac.Dt.13.08-29.10.2021.Fat.Fisk.Nr.10/2021 Dt.29.10.2021.Proc.verb.kry.sherb.Dt.01.11.2021.