Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) All All 1,722,463,144.00 4,072 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 9,374 2021-12-22 2021-12-23 135826540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 002312 Fat.Nr.426854140 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-12-22 2021-12-23 136226540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A014240 Fat.Nr.427044743 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) POSTA SHQIPTARE SH.A Mat 9,138,191 2021-12-22 2021-12-23 136826540012021 Pagese paaftesie Bashk. Klos (2654001) Lik. Pagese paaftesie muaji Dhjetor 2021.Urdher Titullari per Pagese Nr.3171 Prot.Dt.20.12.2021.Permbl. Bord. Pagese Nr.12 Dt.20.12.2021 Nr. i Perf.810.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-12-22 2021-12-23 136126540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 012362 Fat.Nr.427043643 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 470 2021-12-22 2021-12-23 137326540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 100445 Fat.Nr.426509341 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 9,810 2021-12-22 2021-12-23 137426540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A014382 Fat.Nr.426854716 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 11,423 2021-12-22 2021-12-23 137626540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 017676 Fat.Nr.426857550 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 7,946 2021-12-22 2021-12-23 137826540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.014409 Fat.Nr.426856580 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) POSTA SHQIPTARE SH.A Mat 1,203,500 2021-12-22 2021-12-23 137226540012021 Te tjera transferta tek individet Bashk. Klos (2654001) Lik. Shpenz.Bonus Qeraje per pastrehet (Raste Termetit,Gjendje te vesht.ekon.) Dhjetor 2021.VKB Nr.82 Dt.24.12.2020,VKB Nr.03 Dt.27.01.2021.VKB Nr.28 Dt.30.06.2021.Permbl. Bord.Pagese Nr.10 Dt.21.12.2021 Nr.i Perf.137.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 37,480 2021-12-22 2021-12-23 135426540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 141503 Fat.Nr.426855348 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) RAIFFEISEN BANK SH.A Mat 55,420 2021-12-22 2021-12-23 137026540012021 Pagese paaftesie Bashk. Klos (2654001) Lik. Pagese paaftesie muaji Dhjetor 2021.Urdher Titullari per Pagese Nr.3171 Prot.Dt.20.12.2021.Permbl. Bord. Pagese Nr.12 Dt.20.12.2021.Liste - Pagese Nr. i Perf.3.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 6,501 2021-12-22 2021-12-23 136626540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 012365 Fat.Nr.426856783 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,310 2021-12-22 2021-12-23 136526540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 014225 Fat.Nr.426509263 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-12-22 2021-12-23 136426540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 012364 Fat.Nr.426793010 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-12-22 2021-12-23 135926540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 103467 Fat.Nr.426791701 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) POSTA SHQIPTARE SH.A Mat 166,500 2021-12-22 2021-12-23 137126540012021 Te tjera transferta tek individet Bashk. Klos (2654001) Lik. Shpenz.Qeraje per te pastrehet (Gjendje te veshtire ekonomike) muaji Dhjetor 2021.VKB Nr.82 Dt.24.12.2020,VKB Nr.03 Dt.27.01.2021.VKB Nr.28 Dt.30.06.2021.Permbl. Bord.Pagese Nr.10 Dt.21.12.2021 Nr.i Perf.70.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) BANKA CREDINS Mat 143,227 2021-12-22 2021-12-23 136926540012021 Pagese paaftesie Bashk. Klos (2654001) Lik. Pagese paaftesie muaji Dhjetor 2021.Urdher Titullari per Pagese Nr.3171 Prot.Dt.20.12.2021.Permbl. Bord. Pagese Nr.12 Dt.20.12.2021.Liste - Pagese Nr. i Perf.11.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-12-22 2021-12-23 136326540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 012363 Fat.Nr.427044122 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-12-22 2021-12-23 135526540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A 019232 Fat.Nr.427045960 Dt.30.11.2021
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 41,747 2021-12-22 2021-12-23 135726540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Nentor 2021.Kontr.A014235 Fat.Nr.426859915 Dt.30.11.2021