Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) All All 1,651,218,983.00 3,766 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-10-27 2021-10-28 105226540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A014224 Fat.Nr.423571565 Dt.28.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 3,460 2021-10-27 2021-10-28 105726540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A014240 Fat.Nr.424172935 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 2,200 2021-10-27 2021-10-28 104026540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A014409 Fat.Nr.423567219 Dt.24.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 100 2021-10-27 2021-10-28 104926540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A012028 Fat.Nr.423571848 Dt.27.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-10-27 2021-10-28 105626540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A012362 Fat.Nr.424301555 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-10-27 2021-10-28 105326540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A012364 Fat.Nr.423559774 Dt.29.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 5,140 2021-10-27 2021-10-28 103526540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A014236 Fat.Nr.423567589 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 42,100 2021-10-27 2021-10-28 103326540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A019232 Fat.Nr.424172386 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 4,300 2021-10-27 2021-10-28 105826540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A012363 Fat.Nr.424173921 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 150 2021-10-27 2021-10-28 105426540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A014321 Fat.Nr.423571914 Dt.29.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 2,620 2021-10-27 2021-10-28 104726540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A012026 Fat.Nr.423559384 Dt.27.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,410 2021-10-27 2021-10-28 103826540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A018506 Fat.Nr.423552506 Dt.24.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 3,275 2021-10-27 2021-10-28 103726540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A102032 Fat.Nr.423567653 Dt.25.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 3,460 2021-10-27 2021-10-28 105526540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A103467 Fat.Nr.424172433 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-10-27 2021-10-28 105926540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A014225 Fat.Nr.423567929 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 6,501 2021-10-27 2021-10-28 103626540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A002312 Fat.Nr.423556012 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,226 2021-10-27 2021-10-28 104826540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A012004 Fat.Nr.423571012 Dt.27.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 40,605 2021-10-27 2021-10-28 103226540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A012021 Fat.Nr.423554376 Dt.30.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 4,149 2021-10-27 2021-10-28 104226540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A012025 Fat.Nr.423552920 Dt.25.09.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2021-10-27 2021-10-28 104326540012021 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Shtator 2021.Kontr.A003741 Fat.Nr.424172247 Dt.26.09.2021.