Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) All All 1,722,463,144.00 4,072 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 8,735 2022-01-31 2022-02-01 8926540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A014382 Fat.Nr.427818325 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 8026540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A103467 Fat.Nr.427818942 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 8126540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A012362 Fat.Nr.428340329 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 3,443 2022-01-31 2022-02-01 8426540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A012364 Fat.Nr.427829621 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 9126540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A012001 Fat.Nr.428343085 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,713 2022-01-31 2022-02-01 9226540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A014321 Fat.Nr.427818525 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 9426540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A015464 Fat.Nr.428341581 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 8226540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A014240 Fat.Nr.428343793 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 9526540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A100970 Fat.Nr.428341938 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 3,460 2022-01-31 2022-02-01 8526540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A014225 Fat.Nr.427829952 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 654 2022-01-31 2022-02-01 8826540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A100445 Fat.Nr.427832408 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 2,502 2022-01-31 2022-02-01 9726540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A012004 Fat.Nr.427817604 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 1,763 2022-01-31 2022-02-01 9826540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A012383 Fat.Nr.427824120 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 10126540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A016506 Fat.Nr.428348989 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 7,778 2022-01-31 2022-02-01 7926540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A002312 Fat.Nr.427821944 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 6,215 2022-01-31 2022-02-01 8626540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A012365 Fat.Nr.427831873 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 9326540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A014242 Fat.Nr.427342998 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 10226540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A016507 Fat.Nr.428344873 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 89,762 2022-01-31 2022-02-01 7426540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A012021 Fat.Nr.427827213 Dt.31.12.2021.
  Komuna Klos (0625) / Bashkia Klos (0625) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Mat 340 2022-01-31 2022-02-01 7626540012022 Elektricitet Bashk. Klos (2654001) Lik. Energji elektrike muaji Dhjetor 2021.Kontr.A019232 Fat.Nr.427826546 Dt.31.12.2021.