Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All UJESJELLESI RUBIK All 1,915,918.00 23 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 5,304 2012-02-08 2012-02-14 1210130792012 SPITALI per uj
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 13,572 2012-03-16 2012-04-02 3910130792012 spitali per uj
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 8,190 2012-04-11 2012-04-18 5510130792012
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 10,920 2012-05-22 2012-05-22 8510130792012 spitali per ujmars 2012
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 3,744 2012-06-08 2012-06-20 9810130792012 spitali per uji
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 6,726 2012-08-16 2012-08-17 13410130792012 spitali per shpenz uji
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 5,616 2012-09-12 2012-09-12 14210130792012 spitali per shpenz uj
Bashkia Rubik (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 210,000 2012-10-05 2012-10-08 19321640012012 BASHKIA RUBIK PER SHPENZ UJI KONVIKTI
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 1,794 2012-10-09 2012-10-10 16910130792012 spitali per uji shtator 2012
Bashkia Rubik (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 653,912 2013-01-15 2013-01-16 721640012013 bashkia rubik per uji
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 13,260 2013-02-04 2013-02-04 1310130392013 spitali per shpenzime uji
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 4,446 2013-03-07 2013-03-11 3310130792013 spitali per shpenzime uj
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 9,672 2013-04-08 2013-04-09 49 10130792013 spit mirdite per uji
Bashkia Rubik (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 431,594 2013-04-15 2013-04-16 6921640012013 bashkia rubik per uji det te prapambetura viti 2012
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 5,120 2013-05-07 2013-05-10 7610130792013 spitali mirdite per uji
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 5,040 2013-06-06 2013-06-12 9410130792013 spitali per uji maji 2013
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 5,360 2013-07-10 2013-08-01 12110130792013 spitali per uji
Bashkia Rubik (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 216,318 2013-08-06 2013-08-13 14321640012013 bashkia rubik er uji janar shkurt 2013
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 15,760 2013-08-14 2013-08-19 13710130792013 spitali per uji
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 3,760 2013-09-20 2013-09-25 15510130792013 spitali per uji gusht 2013
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 3,600 2013-10-08 2013-10-14 16910130792013 spitali per uji shtator 2013
Bashkia Rubik (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 278,210 2013-12-05 2013-12-06 19821640012013 bashkia rubik per uji
Sp. Mirdite (2026) UJESJELLESI RUBIK Mirdite 4,000 2013-12-26 2013-12-27 21410130792013 spitali per uji tetor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >