Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All STERKAJ All 281,995,497.00 30 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 23,750,000 2012-03-16 2012-04-02 4827640012012 KOMUNA BUSHAT SHKODER FATURE 1, DT. 03.01.2011, SERI 42704623
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Tirane (3535) STERKAJ Tirane 1,578,174 2012-03-29 2012-04-11 121011522012 Nd ujesjellesit Tirane l 5% garanc ujesj Selite
Drejtorite Rajonale Mirmbajtjes Rrugeve Shkoder (3333) STERKAJ Shkoder 4,801,284 2012-03-27 2012-04-11 3910060772012 kontrate ne vazhdim mir rruga hod-qbene
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 8,740,784 2012-04-10 2012-04-17 6927640012012 KOMUNA BUSHAT SHKODER FATURE 42704623 DT.03.01.2011
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 16,818 2012-04-13 2012-04-23 10627640012012 KOMUNA BUSHAT SHKODER FAT NR 42704625 DT. 25.03.2011
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 38,262,171 2012-04-16 2012-04-24 10127640012012 KOMUNA BUSHAT SHKODER FAT 42704644 DT.04.03.2012, FT. 42704625 DT. 25.03.2011, FT. 42704639 DT. 29.11.2011
Drejtorite Rajonale Mirmbajtjes Rrugeve Shkoder (3333) STERKAJ Shkoder 2,000,000 2012-06-19 2012-06-29 9810060772012 DREJ RAJO RRUGORE LIKUJ FAT NR 42704652 02.04.2012,42704656 DT 01.06.2012
Drejtorite Rajonale Mirmbajtjes Rrugeve Shkoder (3333) STERKAJ Shkoder 198,716 2012-06-19 2012-06-29 9910060772012 KONTRATE NE VAZHDIM LIKUJ FAT NR 42704652 02.04.2012
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 9,904,594 2012-08-03 2012-08-13 21527640012012 KOMUNA BUSHAT SHKODER FT. 042704657 DT.25.06.2012
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 10,096,339 2012-09-13 2012-09-17 26527640012012 KOMUNA BUSHAT SHKODER 5%GARANCI PUNIMESH
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 14,875,586 2012-11-15 2012-12-13 31727640012012 KOMUNA BUSHAT SHKODER FATURE 42704674 DT. 14.11.2012
Bashkia Tirana (3535) STERKAJ Tirane 7,046,576 2012-12-08 2012-12-18 100721010012012 Bashkia Tirane -lk varreza Sharre urdh prok nr 2 dt 12.01.2012 proc verb dt 27.01.2012 njof fit 2/4 dt 07.02.2012 sit 23.02-23.03.2012 proc verb kol 15.08.2012 fat 42704671 dt 03.10.2012
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 4,996,920 2012-12-24 2012-12-27 24910060772012 DREJ RAJONIT VERIOR LIKUJ FAT NR 42704676 20.12.2012
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 4,600,280 2012-11-09 2012-12-03 18410060772012 drej rajonit verior shkoder kontrate ne vazhdim likuj fat nr 42704656 01.06.2012,42704672 dt 03.10.2012
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 2,928,955 2012-12-10 2012-12-24 22910060772012 kontrate ne vazhdim likuj fat nr 42704675 05.12.2012
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 18,012,948 2013-03-13 2013-03-18 2010060772013 DREJTORIA E RAJONIT VERIOR SHKODER FAT 42704685 DT. 05.03.2013
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 9,065,091 2013-03-28 2013-03-29 7627640012013 KOMUNA BUSHAT,FAT 42704618 DT 10.08.2010,FAT 42704623 DT 03.01.2011
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 38,994,840 2013-05-08 2013-05-13 12527640012013 KOMUNA BUSHAT ,FAT 42704691 DT 01.05.2013
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 4,801,284 2013-05-09 2013-05-13 8410060772013 DREJTORIA E RAJONIT VERIOR SHKODER FAT. 42704686 DT. 05.03.2013
Bashkia Tirana (3535) STERKAJ Tirane 17,157,386 2013-05-22 2013-06-06 403 2101001 2013 Bashkia Tirane ruga Qemal Butka urdh prok nr 49 dt 16.07.2012 njof fit 49/4 dt 21.09.2012 kontr 49/5 dt 11.10.2012 situac 04.04.2013 fat 42704692 dt 01.05.2013
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 10,690,692 2013-06-12 2013-06-19 11410060772013 DREJTORIA E RAJONIT VERIOR SHKODER FAT NR 42704695 DT. 06.05.2013
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 9,500,000 2013-07-09 2013-09-24 15810060772013 DREJTORIA E RAJONIT VERIOR SHKODER FAT.0427046699 DT. 01.07.2013
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 5,874,258 2013-07-12 2013-10-02 19827640012013 komuna bushat , fat 42704696 ,fat 42704700 dt 08.07.2013
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 7,125,000 2013-10-09 2013-10-24 223100610772013 DREJT E RAJONIT VERIOR SHKODER FAT 42704699 DT. 01.07.2013, FGAT. 07651901 DT. 08.07.2013DT. 02.09.2013
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 5,227,574 2013-10-28 2013-11-13 239100610772013 DREJT E RAJONIT VERIOR SHKODER FAT 07651917 DT 02.10.2013
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 2,698,716 2013-10-28 2013-11-13 240100610772013 DREJT E RAJONIT VERIOR SHKODER FAT 07651908 DT 07.08.2013
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 4,388,400 2013-11-19 2013-11-19 25210060772013 DREJ RAJONIT VERIOR SHKODER FAT. 07651921 DT. 01.11.2013
Drejtoria e Rajonit Verior (Shkoder) (3333) STERKAJ Shkoder 3,384,026 2013-12-06 2013-12-06 28910060772013 DREJTORIA E RAJONIT VERIOR SHKODER FAT.07651929 DT. 02.12.2013
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 4,155,967 2013-12-11 2013-12-12 31227640012013 KOMUNA BUSHAT PAGESE 5 % PER OBJEKTIN NDERTIM IMPIANTIT TE PERPUNIMIT TE MBETJEVE TE NGURTA
Komuna Bushat (3333) STERKAJ Shkoder 7,122,118 2013-12-09 2013-12-10 31127640012013 KOMUNA BUSHAT PAGESE GARANCIE 5% PER OBJ NDERTIM UJESJELLESI KOSMAC STAJKE PLEZHE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >