Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All SOFIA MYFTARI All 1,471,090.00 22 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 59,800 2012-02-22 2012-02-22 1810251042012 1025104 ( DR E FORMIMIT PROFESIONAL1025104) KANCELERI 2011
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 50,000 2012-03-07 2012-03-21 2510251042012 ( DR E FORMIMIT PROFESIONAL1025104) SHERBIM PASTRIMI 02-2012
Drejtoria e Pyjeve Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 7,410 2012-04-10 2012-04-16 5010260112012 SHERBIMI PYJOR GJIROKASTER(1026011) MATERIALE PASTRIMI
Drejtoria e Pyjeve Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 39,850 2012-04-09 2012-04-13 4910260112012 SHERBIMI PYJOR GJIROKASTER(1026011) MATERIALE
Komuna Picar (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 50,150 2012-05-14 2012-05-17 6724510012012 KOMUNA PICAR GJIROKASTER(2451001) MATERIALE PASTRIMI
Drejtoria e Pyjeve Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 22,290 2012-06-14 2012-06-26 9110260112012 SHERBIMI PYJOR GJIROKASTER(1026011)KANCELARI UP NR 23 DT 11.6.2012 FAT NR 13 DT 11.6.2012 NR SER 5540424 OFERTA PV F
Komuna Suke (1128) SOFIA MYFTARI Permet 200,000 2012-06-18 2012-06-29 16726930012012 FOTOKOPJUS K.SUKE
Dogana Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 165,900 2012-08-01 2012-08-08 7510100862012 1010086 DOGANA KAKAVIE PER PAGES MATER ZYRE
Drejtoria e Pyjeve Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 69,450 2012-09-13 2012-09-17 141.14210260112012 SHERBIMI PYJOR GJIROKASTER(1026011) KANCELARI MAT PASTR UP NR 39 DT PV FAT NR 24 DT 5.9.2012 UP NR 38 DT 5.9.2012 PV FAT NR 26 DT 5.9.2012 NR SER 5540482
Drejtoria e Pyjeve Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 18,550 2012-10-23 2012-10-26 161/16210260112012 SHERBIMI PYJOR GJIROKASTER(1026011) KANCELARI DOKUMENTACION MATER FUNKS PAISJE ZYRE UP NR 47&48 DT 17.10.2012 OFERTA PV FAT NR 26 &28 DT 17.10.2012 NR SER 5540304-303
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 30,600 2012-11-19 2012-12-13 124 10251042012 ( DR E FORMIMIT PROFESIONAL1025104) FAT NR 24 DT15/11/20152, UP NR 21 DT 05/11/2012, SER NR 5540307
Zyrat e Regjistrimit Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 92,500 2012-12-03 2012-12-17 14410140682012 ZYRA E REGJISTRIMIT TE PASURISE(1014068) PAGES FAT 51 DT 1.10.2012 UP 16 DT 25.09.2012 PCV 27.09.2012
Prefektura e qarkut Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 11,750 2012-12-11 2012-12-27 22510160662012 PREFEKTURA GJIROKASTER(1016066)DETERGJENTE UP NR 47 DT 1.11.2012 FAT NR 45 DT 5.11.2012 NR SER 5540323 PV
Gjykata e rrethit Permet (1128) SOFIA MYFTARI Permet 76,000 2012-04-18 2012-04-25 6010290322012 KOMPJUTER M290072 GJYKATA PERMET
Drejtoria Arsimore Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 287,360 2013-01-30 2013-01-31 2010110112013 1011011 DREJT ARSIMORE GJIROKASTER MIREMB KOMPJUTERI E KANCELARI
Prefektura e qarkut Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 12,330 2013-02-08 2013-02-12 1710160662013 1016066 PREFEKTURA GJIROKASTER PAGes detergj fat 46+47 nr ser 5540322
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 50,150 2013-02-11 2013-02-18 1310251042013 1025104 D.R.F.POFESIONAL 1025104 FAT NR7 DT 21/01/2013, SER 5953128 PV DT 21/01/2013, UP NR 3 DT 11/01/2013
Komuna Qender (1134) SOFIA MYFTARI Tepelene 150,000 2013-04-02 2013-04-03 49/27800012013 KOMUNA QENDER TEPELENE
Dega e Thesarit Permet (1128) SOFIA MYFTARI Permet 18,000 2013-10-24 2013-11-11 8310100282013 THESARI FAT NR 26 DT 21.10.2013
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 10,000 2013-11-15 2013-11-18 12910251042013 1025104 D.R.F.POFESIONAL 1025104, RIPARIM PAISJE ZYRE,
Gjykata e rrethit Permet (1128) SOFIA MYFTARI Permet 40,000 2013-12-16 2013-12-18 23610290322013 RIPARIME GJYKATA PERMET
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) SOFIA MYFTARI Gjirokaster 9,000 2013-12-18 2013-12-18 148 10251042013 1025104 D.R.F.POFESIONAL 1025104 MATERIALE ZYRE, FATURA NR 22 DT 16/12/2013, NR SERIAL 6627457 , UP NR 11 DT 03/12/2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >