Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALTIN KARARI All 1,400,300.00 30 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 60,900 2012-03-13 2012-03-30 19621120072012 LIKUJDIM FATURE MARS 2012 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Nd-ja Rregullimit Territorit (0909) ALTIN KARARI Fier 55,700 2012-03-16 2012-04-02 3121120022012 PJESE KEMBIMI MARS 2012 ND.RREG.TERIT.PATOS 2112002
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 14,200 2012-05-17 2012-05-22 4021120072012 MATERIALE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 97,250 2012-05-24 2012-06-07 4421120072012 PJESE KEMBIMI MAJ 2012 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Nd-ja Rregullimit Territorit (0909) ALTIN KARARI Fier 99,600 2012-06-20 2012-06-29 5621120022012 PJESE KEMBIMI ND.RREG.TERIT.PATOS 2112002
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 30,000 2012-09-21 2012-09-25 8321120072012 LIKUJDIM FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 27,300 2012-10-18 2012-10-24 9621120072012 LIKUJDIM FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 50,000 2012-11-21 2012-12-13 11321120072012 LIKUJDIM FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Nd-ja Rregullimit Territorit (0909) ALTIN KARARI Fier 26,000 2012-11-22 2012-12-17 9721120022012 LIKUJDIM FATURE ND.RREGULLIM TERIT.PATOS 2112002
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 54,500 2012-12-08 2012-12-19 12421120072012 LIKUJDIM FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 66,000 2012-04-19 2012-04-25 3021120072012 VAJ PRILL 2012 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 67,400 2013-02-19 2013-02-19 1621120072013 PAGESE FATURE SHKURT 2013 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 150,000 2013-03-20 2013-03-25 2321120072013 PAGESE PER FATUREN MARS 2013 ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 94,800 2013-04-12 2013-04-15 3121120072013 PAGESE FATURE ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Bashkia Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 35,000 2013-07-03 2013-08-05 21321120012013 PAGESSE PER PJESE KEMBIMI BASHKIA PATOS 2112001
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 27,500 2013-07-01 2013-08-05 5621120072013 PAGESE PER VAJ NGA ND.PASTRIMIT PATOS 211207
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 35,000 2013-07-01 2013-08-05 5721120072013 PAGESE PER MOTORINO NGA ND.PASTRIMIT PATOS 211207
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 17,000 2013-08-16 2013-10-17 7421120072013 PJESE KEMBIMI ND PASTRIMIT PATOS
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 85,000 2013-08-23 2013-10-17 8221120072013 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT PATOS 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 10,000 2013-08-27 2013-10-17 8421120072013 PAGESE PER VAJ NGA ND.PASTRIMIT PATOS 2112007
Bashkia Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 17,000 2013-09-23 2013-10-23 28021120012013 Pagese nga Bashkia Patos 2112001
Bashkia Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 24,800 2013-10-21 2013-10-24 32621120012013 Bashkia Patos pagese per pjese kembimi
Nd-ja Rregullimit Territorit (0909) ALTIN KARARI Fier 30,000 2013-10-17 2013-10-24 6321120022013 Nd.Rregullim Terit.Patos 2112002 pagese per bateri
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 15,000 2013-09-27 2013-10-24 9521120072013 Pagese nga Nd.Pastrimit Patos 2112007
Ndermarrja Pastrimit Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 9,800 2013-10-22 2013-10-28 10721120072013 2112007 Nd.Pastrimit Patos pagese per vaj
Nd-ja Rregullimit Territorit (0909) ALTIN KARARI Fier 32,100 2013-09-12 2013-10-21 5321120022013 PAGESE NGA ND.REGULLIM TERIT PATOS 2112002
Bashkia Patos (0909) ALTIN KARARI Fier 19,000 2013-11-15 2013-11-18 37221120012013 Pagese nga Bashkia Patos
Nd-ja Rregullimit Territorit (0909) ALTIN KARARI Fier 29,500 2013-11-20 2013-11-21 7321120022013 Pagese nga Nd.Rregullim Teritorit Patos
Nd-ja Rregullimit Territorit (0909) ALTIN KARARI Fier 9,950 2013-12-10 2013-12-11 8121120022013 Nd.regullim Terit.Patos pjese kembimi
Nd-ja Rregullimit Territorit (0909) ALTIN KARARI Fier 110,000 2013-12-17 2013-12-18 8821120022013 Nd.Rregullim Terit.Patos. pjese kembimi
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >