Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A All 6,219,351.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 432,000 2012-10-08 2012-10-10 15523490012012 2349001 komuna maqellare qera ZYRASH JANAR -TETOR 2012
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2012-11-06 2012-11-19 17823490012012 2349001 komuna maqellare qera zyre nentor 2012
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 404,172 2012-11-23 2012-11-27 23010051172012 azhbr Norme interesi 6/m i dyte VKM 1290 dt 23.12.2009 liste pagese 23.11.2012
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 274,438 2012-11-23 2012-11-27 22910051172012 azhbr Norme interesi 6/m i dyte VKM 1290 dt 23.12.2009 liste pagese 23.11.2012
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 203,090 2012-12-05 2012-12-05 29110051172012 azhbr financim norme interesi VKM 1290 23.12.2012 shkr 1737 07.11.2012
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 510,416 2012-12-09 2012-12-10 30110051172012 azhbr financim norme interesi VKM 41 11.01.2012 shkr 6803 14.11.2012
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 510,416 2012-12-13 2012-12-14 301 10051172012 azhbr financim norme interesi kthyer me memo kredi VKM 41 11.01.2012 shkr 6803 14.11.2012
Drejtoria e Bujqesise Diber (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 24,000 2012-12-08 2012-12-19 20210050062012 1005006 drejtoria e bujqesise qera ambjenti sipas kontrates bashkengjitur
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2012-12-11 2012-12-27 19723490012012 2349001 komuna maqellare QERA ZYRE
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 172,800 2013-04-26 2013-04-26 4723490012013 KMAQELLARE 2349001QERA ZYRE
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2013-05-07 2013-05-13 6723490012013 K.MAQELLARE 2349001 qera zyre 2013
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 585,477 2013-05-10 2013-05-13 460051172013 AZHBR norme interesi per 6 muj e I 2013 VKM 89 16.01.2013 shkr 912 01.04.2013
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 582,558 2013-05-10 2013-05-13 470051172013 AZHBR norme interesi per 6 muj e I 2013 VKM 89 16.01.2013 shkr 913 01.04.2013
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 558,255 2013-05-28 2013-05-28 6210051172013 606-AZHBR NORME INTRESI VKM 1290 DT 23.12.09 SHKRESA 510 DTY 130.05.13SHKRESA FAF NR 1393 DT 16.05.13
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 234,259 2013-05-28 2013-05-28 6310051172013 606-AZHBR NORME INTRESI VKM 1290 DT 23.12.09 SHKRESA 510 DTY 130.05.13SHKRESA FAF NR 1393 DT 16.05.13
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2013-06-06 2013-06-14 8523490012013 K.MAQELLARE 2349001 qera ZYRASH QERSHOR 2013
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2013-07-02 2013-08-05 10223490012013 K.MAQELLARE 2349001 QERA ZYRE QERSHOR 2013
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2013-08-12 2013-10-17 11923490012013 2349001 k.maqellare 2349001qera zyre gusht 2013
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2013-09-04 2013-10-17 13823490012013 2349001 k.maqellare 2349001qera zyre shtator 2013
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2013-10-08 2013-10-24 15723460012013 2349001 k.maqellare 2349001 qera zyre
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2013-11-06 2013-11-15 17323490012013 2349001 k.maqellare 2349001qera zyre2013
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 536,133 2013-11-19 2013-11-19 28410051172013 AZHBR - Subvencion mbjelljet e reja VKM 89 dt 16.01.2013 udhez 1 dt 01.02.2013 liste 204 dt 19.11.2013
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 539,670 2013-11-19 2013-11-19 28510051172013 AZHBR - Subvencion per norme interesi 6muj -2 vkm 89 dt 16.01.2013 udhez 1 dt 01.02.2013
Komuna Maqellare (0606) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Diber 43,200 2013-12-09 2013-12-09 19624490012013 K.MAQELLARE 2349001qera zyre
Agjencia per Zhvillimin Bujqesor dhe Rural (AZHBR) (3535) SHOQERIA E PARE FINANCIARE E ZHVILLIMIT-FAF SH.A Tirane 219,667 2013-12-16 2013-12-17 37810051172013 AZHBR Subvencion per norme interesi vkm 89 dt 16.01.2013 udhez 1 dt 01.02.2013 shkrese FAF 3428 dt 12.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >