Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ROGAT SECURITY GROUP All 5,998,000.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Gjykata e rrethit Lezhe (2020) ROGAT SECURITY GROUP Lezhe 2,450,400 2012-07-30 2012-08-06 6810290272012 GJYKATA LEZHE LIK FAT.390 DT.16.07.2012 SIPAS KONTRATES SISTEM KAMERA VEZHGIMI
Gjykata e rrethit Pogradec (1529) ROGAT SECURITY GROUP Pogradec 970,000 2012-09-25 2012-09-28 163110290332012 LIK NGA GJYKATA POGRADEC 1029033 PERFAT= 04405023 DT 19.09.2012 KON PLANIF
Sherbimi per ceshtjet e biresimeve (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 100,800 2012-02-10 2012-02-16 1710140492012 602-Komiteti i Biresimeve roje sigurie Up.3 dt.04.01.12 pv 3&4 dt.16.01.12 fat.33 dt.24.01.12
Sherbimi per ceshtjet e biresimeve (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 100,800 2013-02-18 2013-02-19 1510140492013 Kom.Shqiptar i Biresimeve sherbim sig kon ne vazhdim dt 4/1/2013 fat dt 29/1/2013
Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 2,280,000 2013-05-13 2013-05-15 12710140482013 ,DREJTORIA PERGJITHSHME BURGJEVE mirem paisje sis sigurimit kon ne vazhdim dt 27/3/2013 fat dt 25/4/2013 ser 06831390
Komuna Sauk (3535) ROGAT SECURITY GROUP Tirane 96,000 2013-12-18 2013-12-19 21228110012013 kom farke aisntalim radio urdher 30 dt 28.10.13 kont 9831 dt 04.02.13 fat 821 dty 01.11.13 sr 11173914
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >