Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All RAMAZAN RRINGAJ All 1,496,600.00 35 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Qelez (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 34,000 2012-02-13 2012-02-20 0927160012012 KOMUNA QELEZ PUKE KODI 2716001 kronike tv194.433.442.450
Bashkia Fushe-Arrez (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 100,000 2012-06-25 2012-07-13 8121550012012 BASHKIA F ARREZ KODI 2155001 RUBRIK TV FAT.301 DT.25.06.2012
Komuna Qerret (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 65,250 2012-03-21 2012-04-10 3727150012012 2715001 KOMUNA QERRET PUKE KODI 2715001 KRONIK TV UP 07 DT.05.03.2012
Komuna Qafe-Mali (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 12,250 2012-04-02 2012-04-12 3127220012012 2722001 KOMUNA QAF MALI KODI 2722001 fatura 43 67 dt 12.02.2012 12.03.2012
Komuna Rrape (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 46,250 2012-04-09 2012-04-16 1527230012012 KOMUNA RRAPE PUKE KODI 2723001 SHERB TVPUKA FAT.183 DT.3.10.2011 FAT.43.45..67.59.DT.28.05.2011 DT16.06.2011
Komuna Qafe-Mali (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 25,000 2012-05-04 2012-05-11 4627220012012 2722001 KOMUNA QAF MALI KODI 2722001 kronik tv fat 73 dt.04.05.2012
Komuna Qelez (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 30,650 2012-05-04 2012-05-11 3027160012012 KOMUNA QELEZ PUKE KODI 2716001 kronike tfat.127 dt.02.05.2012
Drejtoria e Pyjeve Puke (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 5,000 2012-05-15 2012-05-21 5310260232012 DREJT SHERB PYJOR PUKE KODI 1026023 KRONIK TV FAT.60 DT.27.02.2012.FAT.72 DT.04.05.2012
Bashkia Puke (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 43,000 2012-05-15 2012-05-21 9021370012012 BASHKIA PUKE KODI 2137001 BLERJE MAT.SHERB.TJERA FAT.49 50 DT.27.06.2011
Komuna Gjegjan (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 12,500 2012-08-20 2012-08-22 15827180012012 KOMUNA GJEGJAN KODI 2718001 LIKUIDIM FATURE NR 188 DATE 20.02.2012
Komuna Qafe-Mali (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 30,000 2012-08-22 2012-08-27 8927220012012 KOMUNA QAF MALI KODI 2722001 LIKUIDIM FATURE NR 185 DT 03.08.2012
Komuna Qelez (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 30,000 2012-10-09 2012-10-15 7927160012012 KOMUNA QELEZ PUKE KODI 2716001 KRONIKE TV FAT.15 DT.20.09.2012
Drejtoria e Pyjeve Puke (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 15,000 2012-10-15 2012-10-17 12410260232012 DREJT SHERB PYJOR PUKE KODI 1026023 kronike tv fat.197 dt.16.08.2012
Bashkia Puke (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 41,700 2012-10-17 2012-10-22 23721370012012 BASHKIA PUKE KODI 2137001 TJERA SHERBIMI SPECIALE FAT.71.47.16.50.11.05.2011
Komuna Qerret (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 30,000 2012-11-08 2012-11-21 19127150012012 KOMUNA QERRET PUKE KODI 2715001 KRONIKE TV 181 DT.29.06.2012
Komuna Qafe-Mali (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 25,000 2012-11-15 2012-12-13 13327220012012 KOMUNA QAF MALI KODI 2722001 LIK FATURE NR 239 DT 09.11.2012
Bashkia Fushe-Arrez (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 70,000 2012-11-20 2012-12-13 186/121550012012 BASHKIA F ARREZ KODI 2155001 shp tv up.48 dt.15.11.2012
Zyra Arsimore Pukë (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 39,250 2012-11-23 2012-12-17 11310111252012 ZYRA ARSIMORE PUKE KODI 1011125 shpenz tv fat 27 dt.25.05.2012
Komuna Qerret (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 35,000 2012-12-06 2012-12-17 22027150012012 KOMUNA QERRET PUKE KODI 2715001 SHERBIME TV FAT.186 DT 03.12.2012
Komuna Iballe (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 40,000 2012-11-22 2012-12-17 15527200012012 KOMUNA IBALLE KODI 2720001 KRONIKE TV FAT.177.180.221
Drejtoria Rajonale Tatimore Shkoder (3333) RAMAZAN RRINGAJ Shkoder 10,000 2012-12-06 2012-12-17 18010100732012 TATIM TAKSA LIKUJ FAT NR 5448824 13.11.2012
Komuna Gjegjan (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 15,000 2012-12-10 2012-12-26 23127180012012 KOMUNA GJEGJAN KODI 2718001 LIK FATURE NR 169 DT 03.12.2012
Komuna Blerim (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 23,500 2012-12-24 2012-12-27 9927210012012 KOMUNA BLERIM KODI 2721001 SHPENZIME PER MEDIA NR.35 DT.07.02.2012
Bashkia Puke (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 70,000 2013-03-20 2013-03-21 7421370012013 BASHK PUKE KODI 2137001 BLERJE TJERA MAT SHERB SPECIALE FAT 187 DT.07.12.2012
Komuna Gjegjan (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 50,000 2013-05-15 2013-05-16 11327180012013 KOMUNA GJEGjAN 2718001 sherbime tvp fat 111 dt.13.05.2013
Komuna Qerret (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 78,250 2013-05-17 2013-05-23 9027150012013 KOMUNA QERRET PUKE KODI 2715001 KRONIKE 112.67 DT.18.01.2013 DT.12.02.2013
Komuna Qelez (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 30,200 2013-05-31 2013-06-12 4627160012013 KOMUNA QELEZ PUKE KODI 2716001 kronike tv. fat.107 dt.29.05.2013
Komuna Gjegjan (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 25,900 2013-07-08 2013-09-24 15327180012013 KOMUNA GJEGjAN 2718001 LIK FATURE 91 DT.19.06.2013
Komuna Qafe-Mali (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 100,000 2013-10-09 2013-10-24 9927220012013 K QAF MALI PUKE KODI 2722001shpenzime televizori fat208 dt.04.09.2013.
Komuna Qerret (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 99,900 2013-11-18 2013-11-20 20627150012013 KOMUNA QERRET PUKE KODI 2715001kronike tv fat.153.167 dt.22.05.2013
Bashkia Fushe-Arrez (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 105,000 2013-11-19 2013-11-22 20121550012013 2155001 B FUSHE ARREZ PUKE sherbime tv puka f.1/1 dt 17.01.2013
Drejtoria e Pyjeve Puke (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 49,800 2013-12-06 2013-12-09 13710260232013 KODI 1026023 D.SHERB.PYJOR FARREZ PUKE siguracion automjeti fat 197 dt.02.12.2013
Komuna Gjegjan (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 24,000 2013-12-05 2013-12-09 26127180012013 KOMUNA GJEGjAN 2718001 shp tvpuka fat.156 dt.27.11.2013
Komuna Fierze (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 35,000 2013-12-18 2013-12-23 19127190012013 KOMUNA FIERZ PUKE KODI 2719001 sherbime per kronike televizive fat.179 dt.02.12.2013
Komuna Qafe-Mali (3330) RAMAZAN RRINGAJ Puke 50,200 2013-12-11 2013-12-18 12427220012013 K QAF MALI PUKE KODI 2722001 shp tvp fat.217 dt.02.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >