Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All MC NETWORKING All 8,603,880.00 26 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) MC NETWORKING Tirane 8,000 2012-03-13 2012-03-30 78 1078001 2012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT Shpenzime operat Fat 327 dt 27.01.2012 seri 88625591 UP 23.01.2012 PV 3/4 dt 23.01.2012 FH 22 dt 27.01.2012
Ministria e Integrimit (3535) MC NETWORKING Tirane 39,200 2012-06-20 2012-07-02 26910780012012 602 MINISTRIA INTEGRIMIT rimb toner up 15.05.12 pv16.05.12 ft 16.05.12 ser 02196816 fh 12.06.12
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) MC NETWORKING Tirane 40,000 2012-03-23 2012-04-10 3421011562012 Nderm Nr 3 Punt lik internet urdh prok nr 59 dt 23.01.2012 proc verb dt 25.01.2012 fat 313 dt 24.01.2012 seri 88625576
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 15,000 2012-05-14 2012-05-16 14510120242012 602 T O B Internet Prill 2012
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) MC NETWORKING Tirane 120,000 2012-05-10 2012-05-16 7121011562012 Nderm Nr 3 Punt lik internet shkurt mars fat 425 dt 23.04.2012 seri 02196790
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 30,000 2012-09-12 2012-09-13 248 1012024 2012 602 T O B PAGESE INTERNETI KORRIK - GUSHT 2012 FT 03924068, 03924118
ASHR Tirane (3535) MC NETWORKING Tirane 7,700 2012-09-14 2012-09-17 24410130022012 602 AUTORITETI SHENDETESOR RAJONAL RIP,PV 21/9/12,FAT 521 D 21/6/12 S 02196886,FH 50/1 D 21/6/12
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 15,000 2012-09-18 2012-09-21 2501012024 2012 T O B KARBURANT internet, fat qershor 2012
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 15,000 2012-10-17 2012-10-22 273 1012024 2012 1012024 TOB pagese INTERNETI shtator 2012
ASHR Tirane (3535) MC NETWORKING Tirane 206,400 2012-10-18 2012-10-24 27710130022012 602 AUTORITETI SHENDETESOR RAJONAL SHERB INTERNETI,KONTR SHERB NE VAZH 19/1/12,FAT 711 D 1/10/12 S 04943176
Komisioneri per Mbrojtjen e te Dhenave Personale (3535) MC NETWORKING Tirane 979,998 2012-12-07 2012-12-18 22510890012012 602 KOMISIONI PER MBROJTJEN TE DHENAVE PERSONALE,sherb intranet up dt 22.3.2012, nj fit dt 29.5.2012, kontr dt 25.6.2012, ft seri 04943276 dt 4.12.2012, fh dt 4.12.2012
Organi Kombetar i Investigimit te Aksidenteve Ajrore (3535) MC NETWORKING Tirane 475,000 2012-12-04 2012-12-17 7410061432012 231 OKIIA MJETE elektronike I Up.3dt.27.02.12 pv 3&4 dt.01.11.12 fat.760 dt.02.11.12 fh.6 dt.02.11.12
Organi Kombetar i Investigimit te Aksidenteve Ajrore (3535) MC NETWORKING Tirane 450,000 2012-12-06 2012-12-17 8110061432012 602 OKIIA MJETE internet Up.10 dt.22.11.12 pv 3&4 dt.04.12.12 fat.812 dt.04.12.12
Organi Kombetar i Investigimit te Aksidenteve Ajrore (3535) MC NETWORKING Tirane 476,000 2012-12-04 2012-12-17 7310061432012 231 OKIIA MJETE elektronike I Up.2 dt.27.02.12 pv 3&4 dt.31.10.12 fat.761 dt.02.11.12 fh.1 dt.02.11.12
Qendra Kombetare e Regjistrimit (3535) MC NETWORKING Tirane 475,000 2012-12-06 2012-12-17 17110040932012 602 qendra kombetare regjistrimit. miremb riparim serveri up 190 27.11.12 pv 27.11.12 ft 04943275 dt 3.12.12
Mini Bashkia 8 (3535) MC NETWORKING Tirane 25,000 2012-04-18 2012-04-25 7521011372012 602 Min.Bashkia 8-rip.kompjuter ,up.nr. 1 dt. 23.01.2012,pv. nr.3 dt. 23.01.2012,pv. 4 dt. 23.01.2012 fat.nr. 321 dt.24.01.2012 seria 88625584
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 45,000 2013-01-17 2013-01-21 8 10120241013 1012024 tob, internet, tetor-dhjetor 2012, fatura dhjetorit 2011
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 15,000 2013-02-12 2013-02-18 1710120242013 tob, 1012024 pagese interneti janar 2013, fature janar 2013
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 15,000 2013-03-07 2013-03-13 4510120242013 1012024,TOB, pagese interneti, shkurt 2013
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 8,400 2013-03-13 2013-03-18 5510120242013 1012024 , tob, lik konfig interneti, up 115 dt 01.12.12, pv 01.12.12, ft 805 dt 03.12.12, kontrate 01.12.12
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 60,000 2013-08-06 2013-08-29 15510120242013 1012024,TOB, fatura mars-prill -maj-qershor 2013, , kontra vazhdim
Qendra Kombetare e Regjistrimit (3535) MC NETWORKING Tirane 4,495,002 2013-08-07 2013-10-17 7910040932013 231 qendra kombetare regjistrimit blerje serveri up 95 dt 5.6.13 pv 1 per hapje oferte 17.6.13 pv2 17.6.13 njoftim fituesi 24.6.13 kontrate 6187 20.6.13 ft seri 10045730 dt 11.7.13 fh 1 dt 11.7.13 pv marjes dorezim 1 dt 11.7.13
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 45,000 2013-11-13 2013-11-15 20910120242013 1012024,TOB, fatura korrik-gusht-shtator 2013, , kontra vazhdim, seri 710045835
Teatri Operas dhe Baletit (3535) MC NETWORKING Tirane 30,000 2013-12-04 2013-12-04 22310120242013 1012024,TOB, fatura tetor, nentor 2013, , kontra vazhdim,dt 19.01.2013 seri 10045870 dhe 12320915
Aparati Qendror i SHIKUT (3535) MC NETWORKING Tirane 477,180 2013-12-11 2013-12-12 46810180012013 1018001 SHISH BL MAT MIREMB RRJETI INF URDH 473/1 DT 14.11.2013 PV 18.11.2013 FAT 377 DT 21.11.2013 SR 1045891 FH 17 DT 5.12.2013
Aparati Qendror i SHIKUT (3535) MC NETWORKING Tirane 36,000 2013-12-13 2013-12-17 47910180012013 1018001 SHISH BL MAT MIREMBAJTJE URDH 474/1 DT 2.12.2013 PV 4.12.2013 FAT 411 DT 5.12.2013 SR 12320925 FH 18 DT 5.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >