Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All LULJETA SHKULLAKU All 440,300.00 22 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 4,000 2012-03-02 2012-03-20 7527050012012 LIK NGA K. DARDHAS 2705001 PER FAT= 44 DT 01.03.2012
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 4,000 2012-04-05 2012-04-12 10927050012012 LIK NGA K. DARDHAS 2705001 PER FAT= 47 DT 02.01.2012
Komuna Trebinje (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 10,000 2012-04-12 2012-04-19 7027040012012 K.TREBINJE POGRADEC 2704001 fat.5201841 dt.19.03.2012
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 4,000 2012-05-08 2012-05-11 14427050012012 LIK NGA K. DARDHAS 2705001 PER FAT= 50 DT 03.05.2012
Komuna Trebinje (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 10,000 2012-05-21 2012-05-29 9627040012012 2704001 K. TREBINJE POGRADEC SHPENZIME PER KARTA TELEFONI PRILL MAJ2012 FAT= 5201846 DT 04.05.2012
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 4,000 2012-08-02 2012-08-09 23527050012012 LIK NGA K. DARDHAS 2705001 PER FAT= 32 DT 01.08.2012
Komuna Trebinje (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 10,000 2012-09-21 2012-09-24 17727040012012 2704001 KOMUNA TREBINJE POGRADEC FATURA 7 DATE 23.08.2012
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 8,000 2012-09-26 2012-10-03 26427050012012 2705001 LIK NGA K. DARDHAS PER FAT= 36 DT 25.09.2012
Komuna Trebinje (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 10,000 2012-11-02 2012-11-13 19927040012012 2704001 KOMUNA TREBINJE POGRADEC FATURA 12 DATE 17.10.2012
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 11,000 2012-12-07 2012-12-18 31727050012012 LIK NGA K. DARDHAS 2705001 PER FAT= 16 DT 16.11.2012
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 4,000 2012-06-05 2012-06-11 17627050012012 LIK NGA K. DARDHAS 2705001 PER FAT= 53 DT 02.06.2012
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 8,000 2012-02-08 2012-02-16 4527050012012 LIK NGA K. DARDHAS 2705001 PER FAT= 42 DT 07.02.2012
Komuna Trebinje (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 15,000 2013-04-05 2013-04-08 5027040012013 2704001 KOMUNA TREBINJE LIKFAT= 30 DT 21.01.2013
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 22,000 2013-05-22 2013-05-30 12127050012013 2705001 KOMUNA DARDHAS POGRADEC LIK FAT= 39 DT 28.02.2013
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 15,000 2013-05-02 2013-05-10 8027050012013 2705001 KOMUNA DARDHAS POGRADEC FATURA 32 DATE 30.01.2013
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 30,000 2013-05-08 2013-05-13 11827050012013 2705001 KOMUNA DARDHAS POGRADEC FATURA 38 DATE 31.01.2013
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 30,000 2013-05-22 2013-06-06 12827050012013 2705001 KOMUNA DARDHAS POGRADEC FATURA 39 DATE 31.01.2013
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 31,000 2013-09-25 2013-10-24 21127050012013 2705001 KOMUNA DARDHAS POGRADEC FATURA 50 DT. 30.08.2013,.19 DT.24.05.2013,21 DT.27.06.2013,43 DT. 25.07.2013,51 DT. 03.09.2013
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 183,300 2013-09-25 2013-10-24 22327050012013 2705001 KOMUNA DARDHAS POGRADEC FATURA 6 DATE 31.01.2013
Komuna Dardhas (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 7,000 2013-12-10 2013-12-11 30127050012013 LIK.K. DARDHAS POGRADEC 2705001 FT NR 25/27 DT 31.10.2013
Komuna Trebinje (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 10,000 2013-12-16 2013-12-18 19627040012013 2704001 KOMUNA TREBINJE POGRADEC LIKFAT= 31 DT 06.11.2013
Komuna Trebinje (1529) LULJETA SHKULLAKU Pogradec 10,000 2013-12-16 2013-12-18 19727040012013 2704001 KOMUNA TREBINJE POGRADEC LIKFAT= 32 DT 03.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >