Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALBERT GOLEMI All 2,929,718.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Cepo (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 37,200 2012-05-17 2012-05-22 5624500012012 2450001 KOMUNA CEPO PER PAGES MIREMBAJTJE NR SERC 86489008 FAT 26.03.2012
Komuna Cepo (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 468,350 2012-09-17 2012-09-20 13624500012012 2450001 KOMUNA CEPO PER PAGES NDRICIM RRUGOR
Komuna Cepo (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 467,184 2012-11-08 2012-11-22 15024500012012 2450001 KOMUNA CEPO PER NDRICIM RRUGOR
Komuna Dropull I Poshtem (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 72,600 2012-11-23 2012-12-17 19024520012012 KOMUNA DROPULL I POSHTEM GJIROKASTER (2452001) UP NR7 DT 20/02/2012, PV SITUACION MIRMB ST POMPIMIT
Komuna Cepo (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 238,728 2013-04-17 2013-04-18 2824500012013 2450001 KOMUNA CEPO PER LIK fat 6.12.2012 prevent sit viti 2012
Nd-ja Komunale Banesa (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 32,640 2013-05-10 2013-05-13 6621150082013 ND.KOMUNALE BANESA 2115008 SHPERNZIME MIREMBAJTJE, U/BLERJE NR 4256
Gjykata e rrethit Gjirokaster (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 104,400 2013-05-15 2013-05-17 9410290192013 1029019 GJYKATE E RRETHIT GJIROKASTER RIKONSTRUKSION LYERJE UP NR 10 DT 6.3.2013 FTESE OFERT PREVENTIV FORM OFERTE RENDITJE FITUESI PV MARE NE DOREZ DT 25.3.2013 FAT NR 18 DT 26.03.2013 NR SER 86489033 GRAFIK PUNIMESH
Gjykata e rrethit Gjirokaster (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 104,400 2013-05-15 2013-05-24 9410290192013 1029019 GJYKATE E RRETHIT GJIROKASTER RIKONSTRUKSION LYERJE UP NR 10 DT 6.3.2013 FTESE OFERT PREVENTIV FORM OFERTE RENDITJE FITUESI PV MARE NE DOREZ DT 25.3.2013 FAT NR 18 DT 26.03.2013 NR SER 86489033 GRAFIK PUNIMESH
Komuna Cepo (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 224,196 2013-05-30 2013-06-12 5124500012013 2450001 KOMUNA CEPO sherbime komunale up dt 12/11/2012, preventiv situacion, fatnr 16 seria 86489026
Universitet "E. cabej", Gjirokaster (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 557,856 2013-06-24 2013-08-05 204 10111082013 1011108 UNIVERSITETI GJIROKASTER MATERIALE HIDRAULIKE+ELEKTRIKE FATURA NR SERIAL 86489037,38,39,40,41,FH NR 9,10,11,12,13,14 DT 29/05/2013
Drejtoria Rajonale e Kufirit dhe Migracionit Gjirokaster (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 300,000 2013-08-29 2013-10-17 4210161062013 1016106 DREJT E KUFIRIT DHE MIGRACionit, MIREMB. OBJEKTI, FAT NR 23 DT 03/07/2013, UP NR 13 DT 01/07/2013
Drejtoria Rajonale e Kufirit dhe Migracionit Gjirokaster (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 169,680 2013-11-22 2013-11-22 7110161062013 1016106 DREJT E KUFIRIT DHE MIGRAC PER PAGES miremb objekti lik 22 dt 04.09.2013 up 19 dt 01.10.2013
Komuna Dropull I Poshtem (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 133,884 2013-12-05 2013-12-05 17124520012013 2452001 KOM DR POSHTEM pages mater per ujesj
Gjykata e rrethit Gjirokaster (1111) ALBERT GOLEMI Gjirokaster 18,600 2013-12-24 2013-12-26 24310290192013 1029019 GJYKATE E RRETHIT GJIROKASTER FAT NR 4 DT 23.12.2013 NR SER 113433 PV EMERGJ DT 23.12.2013 FH NR 35 DT 23.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >