Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALBANO / BERAT All 14,254,980.00 23 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 400,000 2012-02-08 2012-02-10 3721670012012 Paga sherbim pastrimi per Albano/Berat nga Bashkia Ura Vajgurore (2167001)
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 1,379,010 2012-02-22 2012-02-23 4223040012012 pagese per Albano nga komuna otllak 2304001
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 313,009 2012-03-13 2012-03-30 5721670012012 pagese per Albono nga Bashkia Ure 2167001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 582,672 2012-06-25 2012-07-13 17623040012012 pagese per Albano,nga Komuna Otllak 2304001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 181,860 2012-06-25 2012-07-13 17823040012012 pagese perAlbano nga Komuna Otllak 2304001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 292,120 2012-03-21 2012-04-10 8123040012012 pagese per Albano nga Komuna Otllak 2304001
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 1,000,000 2012-05-03 2012-05-09 8421670012012 2167001 bashkia ure vajgurore per albano/berat
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 648,871 2012-10-11 2012-10-12 22421670012012 pages sherbim pastrimi kontrate dt 17.06.2009 fat nr 30 dt 26.06.2012 Bashkia Ure 2167001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 1,171,704 2012-10-16 2012-10-22 25823040012012 pages pastrim likujdim fat nr 18 dt 19.04.2012 nga komuna otllak 2304001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 1,002,558 2012-04-19 2012-04-25 11623040012012 pagese per Albano nga Komuna Otllak 2304001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 744,120 2013-02-25 2013-02-25 2923040012013 pagese per Albano/Berat ,likujdim situacioni korrik-gusht 2012 nga Komuna Otllak 2304001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 744,120 2013-04-15 2013-04-16 8023040012013 pagese per Albano nga Komuna Otllak 2304001
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 1,160,678 2013-02-04 2013-02-06 1721670012013 pages paga pastrimi per Albano fat nr 24.05.2012 nga bashkia ure 2167001
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 713,009 2013-05-16 2013-05-21 8421670012013 pages paga pastrimi per Albano fat nr 22 dt 02.05.2012 nga bashkia ure 2167001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 744,120 2013-06-07 2013-06-14 12023040012013 pagese per Albano nga Komuna Otllak 2304001
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 613,824 2013-07-08 2013-09-23 11321670012013 pages paga pastrimi per Albano fat nr 72. 2012 nga bashkia ure 2167001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 151,200 2013-10-09 2013-10-24 21323040012013 Komuna Otllak 2304001.likujdim fature nr 34.dt.25.09.2013 per Albano
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 548,057 2013-10-22 2013-10-28 18221670012013 pages paga pastrimi per Albano fat nr nr 73 dt 10.12.2012 situacioni nr 2 dt 28.02.2012 kontrata nr 243/1 nga bashkia ure 2167001
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 591,901 2013-11-07 2013-11-15 21721670012013 bashkia ure per albano shpk sherbim pastrimi situacion nr 3 2013 2167001
Komuna Otllak (0202) ALBANO / BERAT Berat 372,060 2013-11-14 2013-11-15 24023040012013 Komuna Otllak 2304001.per Albano situacioni Janar 2013
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 548,057 2013-11-20 2013-11-20 22521670012013 BASHKIA URE PAGES ALBANO KONTRATA 2012 SITUACION NR 4 DT4.04.2012 2167001
Bashkia Ura Vajgurore (0202) ALBANO / BERAT Berat 328,430 2013-12-18 2013-12-19 29221670012013 bashkia ure per albanon shpk fator nr 38 situacioni 5 likujdim pjesor 2167001
Komisariati i Policise Berat (0202) ALBANO / BERAT Berat 23,600 2013-12-16 2013-12-18 37110160232013 1016023 dehga e rendit per albano
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >