Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All KRESHNIK BARDHOSHI All 5,642,756.00 40 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Pyjeve Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 31,500 2012-02-17 2012-02-21 910260302012 1812 PJESE KEMBIMI PER EMIRXHENEN SHERBIMI PYJOR HAS 1026030FAT 1 DT/05.01.2012
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 245,850 2012-03-09 2012-03-23 3110130702012 1812PJES KEM SPITALI HAS 1013070 FAT 190 DT 05.01.2012
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 194,500 2012-04-04 2012-04-12 4610130702012 1812 PJESE KEM SPITALI HAS 1013070 FAT 23 DT 27.02.2012
Drejtoria e Pyjeve Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 20,000 2012-05-07 2012-05-11 5710260302012 1812 KANCELARI DSHPYJOR HAS 1026030 FAT37 DT/02.05.2012
Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 429,550 2012-05-08 2012-05-11 10624600012012 1812 PJESE KEM KOM GOLAJ 2460001 FAT 30 DT 19.04.2012
Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 284,200 2012-05-08 2012-05-11 10524600012012 1812 PJESE KEM KOM GOLAJ 2460001 FAT 31 DT 19.04.2012
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 259,900 2012-06-19 2012-06-29 9210130702012 1812 PJESE KEM SPITALI 1013070 FAT36 DT 02.06.2012
Bashkia Krume (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 150,000 2012-07-31 2012-08-06 268///21170012012 1812 pastrim gjelberim bashkia krume 2117001 fat29.06.2012
Drejtoria e Pyjeve Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 10,500 2012-08-08 2012-08-15 10010260302012 1812 PJESE KEMBIMI SHERBIMI PYJOR HAS 1026030 FAT 8 DT 01.
Drejtoria e shendetit publik Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 136,500 2012-09-14 2012-09-17 13010130292012 1812MM OBJEKTI DSHP HAS 1013029 FAT 4 DT 05.30.9.2012
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 245,000 2012-09-14 2012-09-17 13610130702012
Drejtoria e Pyjeve Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 26,500 2012-10-09 2012-10-16 11610260302012 1812 PJESE KEMBIMI DSHP HAS 1026030 FAT 09.02.10.2012
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 13,800 2012-10-17 2012-10-24 15410130702012 1812 MAT SPITALI SPITALI HAS1013070 FAT 16 DT 17.09.2012
Komuna Fajze (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 93,500 2012-11-13 2012-12-07 17524610012012 1812 mat kom fajza2461001 fat 16 dt 05.11.2012
Prefektura e qarkut Kukes (1818) KRESHNIK BARDHOSHI Kukes 24,900 2012-12-07 2012-12-18 38110160682012 1016068 nderrim filtri vaj rip dinamo fat 39 dt 30.11.2012 fatura nr 13 dt29.10.2012 Prefektura Kukes
Prefektura e qarkut Kukes (1818) KRESHNIK BARDHOSHI Kukes 56,000 2012-12-07 2012-12-18 38210160682012 1016068 blerje goma 275/70/16 fat 38dt 30.11.2012 fatura nr 13 dt29.10.2012 Prefektura Kukes
Prefektura e qarkut Kukes (1818) KRESHNIK BARDHOSHI Kukes 30,000 2012-12-07 2012-12-18 38010160682012 1016068 Lavazh ri fatura nr 13 dt29.10.2012 Prefektura Kukes
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 105,000 2012-12-08 2012-12-19 18710130702012 1812 shpen transporti spitali has 1013070 fat 17 dt15.11.2012
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 110,500 2012-12-17 2012-12-27 19310130702012 1812.2012,spitali has sa liku fat 178 dat 12.11.2012 ,pjese
Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 442,250 2012-12-10 2012-12-27 34224600012012 1812 kom golaj 2460001,fat 002972,002972 date 19.11.2012
Prefektura e qarkut Kukes (1818) KRESHNIK BARDHOSHI Kukes 25,650 2012-04-20 2012-04-25 11010160682012 1016068 pjes kembimi Prefektura Kukes
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 171,700 2013-02-13 2013-02-18 1810130702013 1812 riparim automjeti spitali has 1013070 fat 04.16.01.2013
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 13,320 2013-03-20 2013-03-21 4010130702013 1812 RIP AUTOMJETI FAT 3 DT 25.02.2013
Drejtoria e shendetit publik Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 155,400 2013-03-13 2013-03-21 2910130292013 1812 FAT 17 DT 22.01.2013 MAT TENDRYSHME
Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 500,000 2013-04-19 2013-04-19 9624600012013 1812 karburant dhe pjese fat 002982 19.11.2012
Prefektura e qarkut Kukes (1818) KRESHNIK BARDHOSHI Kukes 10,500 2013-04-19 2013-04-22 11110160682013 1016068 Prefektura Kukes sherbim motorrine fatura nr 23 dt 10.01.2013
Prefektura e qarkut Kukes (1818) KRESHNIK BARDHOSHI Kukes 9,000 2013-04-19 2013-04-22 11010160682013 1016068 Prefektura Kukes lavazh fatura nr 22 dt 10.01.2013
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 57,288 2013-05-09 2013-05-15 7110130702013 1812 VAJ MAKINE FAT 8 15.04.2013 SPITALI HAS 1013070
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 249,600 2013-05-20 2013-05-23 80/10130702013 1812 mator ambulance fat 15 dt 20.05.2013
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 159,252 2013-06-12 2013-06-19 9710130702013 1812 ilaqe fat 13 dt 13.05.2013 spitali has
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 63,480 2013-07-03 2013-08-05 1041013072013 1812 rip automjeti fat 20 dt .06.2013
Bashkia Krume (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 98,520 2013-06-19 2013-08-05 23921170012013 1812 mat makine fat 18 dt 28.05.2013 bashkia krume 2117001
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 27,000 2013-07-03 2013-08-13 11310130702013 1812 orendi spitali krume fat 25 dt 02.07.2013
Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 292,200 2013-07-12 2013-10-02 21424600012013 1812.2013,kom golaj 2460001,sa kalojme fat 06681881,06681882dt 11.07.2013
Komuna Golaj (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 409,728 2013-07-12 2013-10-02 21524600012013 1812.2013,kom golaj 2460001,sa kalojme fat 06681883 dt 12.07.2013
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 59,160 2013-08-15 2013-10-17 13010130702013 1812 spitali has 1013070,fat 26 dt 11.07.2013
Komuna Fajze (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 130,000 2013-08-20 2013-10-17 7624610012013 1812 pjese kembimi fat 31 dt 17.12.2013 kom gjinaj
Komuna Fajze (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 142,560 2013-11-25 2013-11-26 9724610012013 1812 pjese kembimi goma fat 38 dt 18.11.2013
Sp. Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 42,048 2013-12-08 2013-12-09 18210130702013 1812 shpen tran fat 40 dt 27.11.2013 spitali has
Drejtoria e shendetit publik Has (1812) KRESHNIK BARDHOSHI Has 116,400 2013-12-11 2013-12-12 13910130292013 1812 mat te ndryshme fat b42 dt 10.12.2013 dshp has
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >