Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All KLODIODA SH.P.K. All 90,492,691.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 10,500,000 2012-04-11 2012-04-18 29010060542012 230 DPRR st proj kont vazh 10234 31.12.2008 fat 17 30.12.2010
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 4,300,000 2012-04-05 2012-04-13 19110060542012 230 DPRR studim projektim HHotit Vermosh l 2 shk 1302 07.03.2012 fat 16 28.12.2010 kont vazhd 9590/7 30.12.2008
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 10,642,000 2012-04-05 2012-04-13 19310060542012 230 DPRR studim projektim Elbasan Berat shkr 855/1 07.03.2012 fat 28 24.02.2012 kont vazhd 11023/9 24.05.2010
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 9,358,000 2012-05-17 2012-05-22 35210060542012 230 DPRR studim projektim Elbasan Berat shkr 855/1 07.03.2012 fat 18 dt 01.02.2011,seri 41876416, kont vazhd 11023/9 24.05.2010
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 311,788 2012-05-17 2012-05-22 38710060542012 231 DPRR sup Stude-Librazhd loti 2,shkrese nr 2300 dt 27.04.2012,fat nr 26 dt 05.12.2011,seri 41976428,kontrate nr 9808 dt 29.12.2008 ne vazhdim
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 2,881,778 2012-05-18 2012-05-28 42210060542012 230 DPRR studim projektim,Sukth-Hamallaj,shkrese nr 2198/1 dt 15.05.2012,fat nr 30 dt 24.04.2012,seri 41976432,kontrate nr 4227/8 dt 23.12.2010
Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 1,372,800 2012-10-10 2012-10-16 20310140482012 Drejt.Pergjith.Burgjeve studim projek up nr 25 dt 7/4/2011 kon nr 25/7 dt 8/7/2011 marrje ne dorzim e projk nr 448 dt 29/8/2011 fat nr 27 dt 12/12/2011
Bashkia Burrel (0625) KLODIODA SH.P.K. Mat 720,930 2012-11-21 2012-12-13 36621320012012 Bashk. Burrel (2132001) Lik. Superv. pun. te Objektit "Tregu Fruta-Perime" me Fat.nr.25 Dt.10.10.2012.
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 7,865,420 2012-06-06 2012-06-11 52510060542012 230 DPRR STUDIM PROJEKTIM UNAZA E JASHTME SHKRESA 2197/1 DT 30.05.12 FAT 31 DT 02.05.12 SR 41976433 KONT NE VAZHD 9209/7 DT 06.04.2011
Autoriteti Rrugor Shqiptar (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 1,110,158 2013-03-21 2013-03-25 17710060542013 230- ARRSH Studim projektim Zgjerimi i Rruges Sukth - Hamallaj Shkr. Nr. 781/1 Dt 20.03.13 Fat Nr. 42 Dt 31.12.2012 Ser 41976557 Kontrata Nr. 4227/8 Dt 23.12.2010
Autoriteti Rrugor Shqiptar (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 8,509,966 2013-03-21 2013-03-25 17810060542013 230- ARRSH Studim projektimUnaza e Tiranes- Sauk - Kames Shkr. Nr. 793/1 Dt 20.03.13 Fat Nr. 42 Dt 01.03.13 Ser 41976448 Kontrata Nr. 9209/7 Dt 06.04.2011
Autoriteti Rrugor Shqiptar (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 2,572,000 2013-03-25 2013-03-27 18510060542013 230 ARSH STUDIM PROJEKT ELBASAN BERTA SHKRESA 782/1 DT 23.03.13 SIT 3 FAT 41 DT 28.12.12 SR 4197644 KONT 11023/9 DT 24.05.2010
Autoriteti Rrugor Shqiptar (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 1,080,723 2013-04-01 2013-04-02 21610060542013 230-ARrSh Studim projektim Shkoder - Hani i Hotit - Vermosh Lot 2 Shkr. Nr. 784/1 Dt 13.03.13 Kontrata nr Vazhdim nr. 9590/7 Dt 30.12.2008
Autoriteti Rrugor Shqiptar (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 2,947,128 2013-04-03 2013-04-05 20810060542013 230-ARSH STUDIM PROJEKTIM BREGU LUMIT SHKRESA 783/1 DT 20.03.13 FAT 17 DT 30.12.10 KONT 10234/6 DT 31.12.08
Autoriteti Rrugor Shqiptar (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 400,000 2013-09-10 2013-10-17 85510060542013 231-ARRSH Supervizion Sistemim asfaltim Rruga Librazhd Qafe - Stude Lot 2 Shkresa Nr.3995/1 Dt 05.09.13 Fat Nr. 47 Dt 01.09.13 Ser 09047853 Kontrata Nr. 9808/7 Dt 29.12.2008
Bashkia Tirana (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 10,152,000 2013-08-26 2013-10-17 584 2101001 2013 MK Bashkia Tirane lik 60% stud projekt sherb publike urdh prok nr 15 dt 19.04.2012 proc verb dt 25.05.2012 njof fit 15/4 dt 18.07.2012 ,kontr 15/6 dt 31.07.2012 fat 41976444 dt 20.12.2012 ,fat 41976450 dt 02.07.2013 proc verb dt 24.01.2013
Bashkia Tirana (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 6,768,000 2013-12-30 2013-12-31 1066 2101001 2013 MK Bashkia Tirane lik 40% vastud projekt sherb publike vazhd ,kontr 15/6 dt 31.07.2012 ,vazhd fat 41976444 dt 20.12.2012 ,fat 41976450 dt 02.07.2013 proc verb dt 24.01.2013
Bashkia Tirana (3535) KLODIODA SH.P.K. Tirane 9,000,000 2013-12-24 2013-12-26 970 2101001 2013 MK Bashkia Tirane lik 60% stud projekt sherb publike vazhdim ,kontr 15/6 dt 31.07.2012 fat 09047858 dt 23.10.2013, proc verb dorez projekti dt 29.01.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >