Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All KLEIDI All 3,890,769.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Pogon (1111) KLEIDI Gjirokaster 249,570 2012-04-04 2012-04-12 4124540012012 KOMUNA POGON 2454001) karburante 03-2011
Komuna Pogon (1111) KLEIDI Gjirokaster 249,570 2012-06-08 2012-06-20 7324540012012 2454001 KOMUNA POGON 2454001 PER KARBURANT 04-2012
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 40,700 2012-06-13 2012-06-25 16121011402012 602-NJESIA BASHKIAKE NR 6 GAZOILN KONT NE VAZHD 04.01.12 FAT 92 DT 07.05.12 SR 68080556 FH 39 DT 07.05.12
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 40,260 2012-09-17 2012-09-17 22121011402012 602-NJESIA BASHKIAKE 6 GAZOIL UP 621 DT 03.06.2012 PV 04.08.12 FAT 166 DT 04.08.12 SR 86491480 FH 50 DT 04.08.12
Komuna Pogon (1111) KLEIDI Gjirokaster 251,016 2012-09-17 2012-09-20 13024540012012 KOMUNA POGON 2454001 LIK KARBURANT UB 3255
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 40,205 2012-10-11 2012-10-16 24721011402012 2101140 602-MINI BASHKIA 6 GAZOIL UP 71 DT 01.09.12 PV 01.09.12 FAT 191 DT 01.09.12 SR 86491355 FH 57 DT 01.09.2012
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 37,000 2012-11-21 2012-12-13 28421011402012 602-MINI BASHKIA 6 GAZ UP 82 DT 01.10.12 PV 01.10.12 FAT 213 DT 01.10.12 SR 86491277 FH 64 DT 01.10.12
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 37,000 2012-12-06 2012-12-17 29921011402012 602-Njesia bashkiake 6 GAZ KONT NE VAZHD 04.01.12 FAT 244 DT 05.11.12 SR 86491160 FH 72 DT 05.11.12611326+6211327 FH 65 DT 04.10.12
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 78,270 2012-08-21 2012-08-21 20121011402012 2101140 602-Njesia bashkiake 6 GAZOIL UP 59 DT 30.06.12 PV 30.06.12 FAT 135 DT 02.07.12 FH 49 DT 04.07.12 UP 56 DT 01.06.12 PV 04.06.12 FAT 112 DT 04.06.12 SR 68080576 FH 43 DT 04.06.12
Komuna Zagorie (1111) KLEIDI Gjirokaster 480,000 2012-04-23 2012-04-25 2524550012012 2455001 KOMUNA ZAGORIE PER LIK PAGES KARBURANT PERIUDH 12-2011----05-2012 FAT 41 DT 01.03.2012 NR SER 86491573 FH 2
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 159,310 2012-04-18 2012-04-25 10421011402012 602 Min.Bashkia 6- gazoil, up.nr.1 dt.04.01.2012,pv. dt.04.01.2012,rap.perf. dt.04.01.2012,fh.nr. 04.01.2012, fat.nr.6 dt.04.01.2012, up.nr. 9 dt.29.01.2012,pv. dt.04.02.2012, fat.nr. 38 dt.04.02.2012 fh.nr.11 dt.04.02.2012,kont.ne vazhdim
Komuna Pogon (1111) KLEIDI Gjirokaster 314,477 2013-03-18 2013-03-19 2724540012013 KOMUNA POGON 2454001 vendim gjykate nr 21-2012-386/166 dt 23/02/2012 likujdim total i detyrimit
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 37,000 2013-04-17 2013-04-18 7321011402013 602-mini bashkia 6 karburant up 112 dt 04.12.2012,pv dt 04.12.2012,fat nr 275 dt 04.12.2012,seri 86491191,fh nr 88 dt 07.12.2012
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 40,260 2013-04-26 2013-04-29 7921011402013 602-KOMUNA NDROQ GAZOIL UP 2 DT 04.01.13 PV 10.01.13 FAT 6 DT 19.01.13 SR 86491069 FH 2 DT 10.01.13
Mini Bashkia 6 (3535) KLEIDI Tirane 36,000 2013-06-10 2013-06-14 11421011402013 602-mini bashkia 6 blerje gaz up 18 dt 31.01.13 pv 31.01.13 fat 30 dt 31.01.13 sr 86491093 fh 11 dt 31.01.13
Komuna Zagorie (1111) KLEIDI Gjirokaster 299,280 2013-06-13 2013-06-20 5024550012013 2455001 KOMUNA ZAGORIE KARBURANT, KONTRATE 28/03/2013, SERIA 06305034 DT 18/04/2013, UBL 4427
Komuna Pogon (1111) KLEIDI Gjirokaster 300,015 2013-07-10 2013-09-24 8124540012013 KOMUNA POGON 2454001 KARBURANT, NR SERIAL 06315057 ,U/BLERJE 4609
Komuna Pogon (1111) KLEIDI Gjirokaster 372,750 2013-10-24 2013-11-11 11824540012013 komuna pogon 2454001 karburant, up, fat nr 121 dt 17/09/2013, seria 06315161
Komuna Zagorie (1111) KLEIDI Gjirokaster 297,560 2013-11-13 2013-11-15 10324550012013 2455001 KOMUNA ZAGORIE KARBURANT NAFTE FAT 92 DT 09.08.2013 NR SER 06315082 KONTRTA 6 DT 28.03.2013 FH 5 DT 09.08.2013
Komuna Pogon (1111) KLEIDI Gjirokaster 127,368 2013-12-05 2013-12-06 14424540012013 2454001 KOMUNA POGON 2454001 KARB FAT 158 DT 20.11.2013 NR SER 06315200
Komuna Zagorie (1111) KLEIDI Gjirokaster 403,158 2013-12-16 2013-12-18 12524550012013 2455001 KOMUNA ZAGORIE PER PAGes nafte fat 157 dt 19.11.2013 nr ser 06315198 kontrat 28.03.2013 fh 8 dt 19.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >