Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All K & N All 14,778,583.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 602,718 2012-02-02 2012-02-08 3521460012012 BASHKIA 2146001 MIRMBAJTEJE +DEKOR DHJETOR 2011
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 496,794 2012-03-19 2012-04-09 12621460012012 BASHKIA 2146001 KON 1204 DT 23.05.2011 SHKURT 2012
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 496,794 2012-04-12 2012-04-19 18921460012012 BASHKIA 2146001 MIRMBAJTJE VARREZA MARS 2012
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 1,210,000 2012-05-10 2012-05-16 26621460012012 BASHKIA 2146001 KON 1204 DT 23.05.2012 MUJAI PRILL 2012ILL 2012
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 496,794 2012-08-02 2012-08-09 46521460012012 BASHKIA 2146001 KON 1204 DT 23.05.2011 FAT 330 DT 31.07.2012
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 798,107 2012-09-05 2012-09-11 49721460012012 BASHKIA 2146001 KON 1204 DT 23.05.2012 FAT 366 DT 31.08.2012 GUSHT 2012
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 800,000 2012-10-08 2012-10-09 55721460012012 BASHKIA 2146001 KON 1204 SIT SHTATOR MIRBAJTJE VARREZA
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 580,000 2012-11-07 2012-11-21 65821460012012 BASHKIA 2146001 MIRMBAJTE VARREZA TETOR 2012 DEKOR TETOR 2012
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 572,554 2013-01-29 2013-01-30 2721460012013 BASHKIA2146001 KON 1204 DT 23.05.2012 MIRMBAJTEJE VARREZA NENTOR DHE DHJTEOR 2012
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 600,000 2013-02-18 2013-02-19 4921460012013 BASHKIA 2146001 MIRMBAJTEJE VARREZA NENTOR 2012
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 468,985 2013-03-20 2013-03-21 10321460012013 BASHKIA 2146001 MIRMBAJTEJE VARREZAVE NENTOR 2011
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 1,499,332 2013-04-05 2013-04-05 14021460012013 BASHKIA 2146001 VARREZAT MIREMBAJTJE JANAR+SHKURT +MARS 2013
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 1,039,532 2013-05-15 2013-05-16 23421460012013 BASHKIA 2146001 KON 1204 DT 23.05.2011 MIR,BAJTJE PRILL 2013
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 600,000 2013-06-11 2013-06-18 28921460012013 BASHKIA 2146001 KON 1204 DT 23.05.2011 MIRMBAJTJE MAJ 2013
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 600,000 2013-07-05 2013-08-20 33421460012013 BASHKIA 2146001 MIRMBAJTEJE VARREZA QERSHOR 2013 KON 1204 DT 23.05.2011
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 1,109,915 2013-08-07 2013-10-17 36821460012013 BASHKIA 2146001 MIRMBAJTJE VARREZA +DEKORI KORRIK 2013
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 629,318 2013-09-10 2013-10-17 42021460012013 BASHKIA 2146001 MIRMB VARREZA KON 1204 DT 23.05.2011
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 595,664 2013-10-17 2013-10-24 46921460012013 BASHKIA 2146001 MIRMBAJTJE VARREZA SHTATOR 2013
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 759,300 2013-12-11 2013-12-11 55621460012013 MIRMBAJTJE VARREZA DEKORI BASHKIA 2146001 FAT 461DT 31.10.2013
Bashkia Vlore (3737) K & N Vlore 822,776 2013-12-23 2013-12-24 60521460012013 MIRMBAJTJE VARREZ ADEKORI BASHKIA 2146001 FAT 514 DT 30.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >