Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All INFINIT CONSTRUCTIONS All 352,595,353.00 56 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,605,847 2012-02-10 2012-02-17 5121020012012 pagese per Infinit construcion ,nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 9,982,389 2012-02-14 2012-02-20 6121010012012 Bashkia Tirane lik pastrim qyteti vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 situac 33 dt 1-30 korrik 2011 fat 67325129 dt 04.08.2011
Mini Bashkia 6 (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 10,972,169 2012-02-17 2012-02-21 4321011402012 231 Min.Bashkia 6- rr.shaban bardhoshi ,kont.ne vazhdim nr.1 dt.01.06.2009 fat.nr.04 dt.13.02.2012,seria 67325145 situacioni pjesor nr.5 dt.13.02.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 7,420,044 2012-02-22 2012-02-23 6621020012012 pagese per Infinit constructions likujdim situacion Nentor Dhjetor 2011 nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 3,200,000 2012-07-12 2012-07-13 35421020012012 pagese per infinit constructions,situacioni 1-31. maj 2012 nga Bashkia berat 2102001
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 5,629,442 2012-04-05 2012-04-06 14721020012012 pagese per Infinit construstion nga bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 10,211,394 2012-04-11 2012-04-18 15221010012012 Bashkia Tirane lik pastrim qyteti vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 situac 34 dt 1-30 gusht 2011 fat 67325137 dt 30.12.2011
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 4,100,000 2012-04-11 2012-04-18 17421010012012 Bashkia Tirane lik pastrim qyteti vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 situac 35 dt 1-30 shtator 2011 fat 67325138 dt 30.12.2011
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 5,177,971 2012-05-09 2012-05-11 21621020012012 pagese per Infinit construstion,nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 10,498,159 2012-05-16 2012-05-21 27021010012012 Bashkia Tirane lik pastrim qyteti vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 situac 36 dt 1-30 tetor 2011 fat 67325139 dt 30.12.2011
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 5,481,224 2012-05-16 2012-05-21 25821010012012 Bashkia Tirane lik pastrim qyteti vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 situac 35 dt 1-30 shtator 2011 fat 67325138 dt 30.12.2011
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,864,524 2012-06-12 2012-06-22 37421010012012 Bashkia Tirane lik pastrim qyteti vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 situac 38 dt 1-30 dhjetor 2011 fat 67325143 dt 31.01.2012
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,401,713 2012-06-12 2012-06-22 36921010012012 Bashkia Tirane lik pastrim qyteti vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 situac 37 dt 1-30 nentor 2011 fat 67325140 dt 30.12.2011
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,361,319 2012-08-02 2012-08-08 59221010012012 602 Bashkia Tirane- pastim qyteti, vazhdim kontrate nr.8511 dt.05.09.2008 sit.40 periudhe 1-29 shkurt 2012 fat.02211801 dt.08.06.2012
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,120,896 2012-08-02 2012-08-09 59121010012012 602 Bashkia Tirane- Pastrimi i Qytetit janar 2012 kont.ne vazhdim 8511 dt.05.09.2008 sit.39 dt.1-31 janar 2012 fat.67325150 dt.08.06.2012
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 9,153,168 2012-08-02 2012-08-09 60121010012012 602 Bashkia Tirane -Pastrimi i Qytetit, kont.ne vazhdim nr.8511 dt.05.09.2008 sit.41 periudha 1-31 mars 2012 fat.02211802 dt.08.06.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 1,440,719 2012-08-06 2012-08-13 38921020012012 pagese per Infinit Construction nga Bashkia berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 625,032 2012-09-10 2012-09-12 69021010012012 Bashkia Tirane -Pastrimi i Qytetit, kont.ne vazhdim nr.8511 dt.05.09.2008 diferen sit.41 periudha 1-31 mars 2012 fat.02211802 dt.08.06.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 1,778,000 2012-10-09 2012-10-12 49521020012012 pagese per Infinit Construction ,nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,256,000 2012-10-16 2012-10-22 79921010012012 Bashkia Tirane -Pastrimi i Qytetit, kont.ne vazhdim nr.8511 dt.05.09.2008 diferen sit.42 periudha 1-30 prill 2012 fat.02211803 dt.08.06.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 1,700,000 2012-11-12 2012-11-13 54121020012012 pagese per Infinit construction,diference muaj qershor nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 10,707,789 2012-11-07 2012-11-21 90721010012012 Bashkia Tirane -Pastrimi i Qytetit, kont.ne vazhdim nr.8511 dt.05.09.2008 diferen sit.42 periudha 1-30 prill 2012 fat.02211803 dt.08.06.2012 + 02211804 dt 08.06.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 1,054,156 2012-11-20 2012-11-26 56221020012012 pagese per Infinit Construction nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 1,145,005 2012-12-10 2012-12-26 61221020012012 pagese per Infinit construction nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,404,544 2012-06-05 2012-06-11 28221020012012 pagese per Infinit construction ,likujdim fature nr 106.dt.04.06.2012 ,situacioni Prill 2012 nga Bashkia Berat 2102001
Mini Bashkia 6 (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 13,981,031 2012-04-17 2012-04-25 10521011402012 231 Min.Bashkia 6- rikonst. rruga Shaban Bardhoshi ,kont.nr.1 dt.01.06.2009 fat. nr.04 dt. 13.02.2012 seria 67325145 dif. situacioni pjesor nr.5 dt. 13.02.2012 referenca 38906 kodi projektit m990528 urdher revokimi nr.32 dt.17.04.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,000,000 2013-01-21 2013-01-21 2021020012013 pagese per INfinit construcions ,nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 2,000,000 2013-02-08 2013-02-12 4021020012013 pagese per INfinit construcions ,nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 6,440,519 2013-02-15 2013-02-18 53 2101001 2013 bashkia Tirane lik pastrimi vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 ,situac pjesor korrik 2012 fat 02211808 dt 08.08.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 10,000,000 2013-02-12 2013-02-18 4121020012013 pagese per Infinit Construcion likujdim situacion Gusht-Shtator 2012 nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 4,248,754 2013-03-07 2013-03-13 113 2101001 2013 bashkia Tirane lik pastrimi vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 ,situac pjesor korrik 2012 fat 02211808 dt 08.08.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 1,256,379 2013-03-13 2013-03-18 9821020012013 pagese per INfinit construcions ,nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 6,926,761 2013-03-15 2013-03-19 136 2101001 2013 bashkia Tirane lik pastrimi vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 ,situac pjesor gusht 2012 fat 02211810 dt 13.09.2012
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 3,587,555 2013-04-02 2013-04-03 165 2101001 2013 bashkia Tirane lik pastrimi dif gusht 2012 vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 ,situac pjesor gusht 2012 fat 02211810 dt 13.09.2012
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 3,948,981 2013-04-03 2013-04-04 13221020012013 pagese per Infinit construction nga Bashkia Berat 2102001
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 2,272,951 2013-04-24 2013-04-24 247 2101001 2013 Bashkia Tirane lik pastrimi dif janar 2013 fat 02211816 dt 18.02.2013
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 5,475,577 2013-04-24 2013-04-24 239 2101001 2013 Bashkia Tirane lik pastrimi dif gusht 2012 vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 ,situac pjesor shtator2012 fat 02211811 dt 23.10.2012.
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 10,680,512 2013-02-05 2013-02-06 37 2101001 2013 bashkia Tirane lik pastrimi vazhd kontr 8511 dt 05.09.2008 ,situac dif maj +qershor 2012 fat 02211806 dt 10.07.2012
Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 30,910,045 2013-05-06 2013-05-10 325 2101001 2013 Bashkia Tirane lik pastrimi shtator dhjetor 2012 sit shtat deri dhjetor 2012 fat 02211811, 02211812 , 02211814 02211815 dt 23.10 + 08.11 + 11.12 .11.01.2013
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 3,451,270 2013-05-09 2013-05-13 19721020012013 pagese per Infinit Constructions nga Bashkia Berat 2102001