Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALB BAKRI All 7,708,000.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 1,625,000 2012-03-13 2012-03-28 310040302012 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit janar mars2012
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 1,625,000 2012-09-03 2012-09-04 410040302012 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit janar- shtator 2012
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 542,000 2012-12-06 2012-12-17 610040302012 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit janar- dhjetor 2012
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 1,083,000 2012-11-22 2012-12-17 510040302012 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit janar- nentor 2012
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 1,000,000 2012-12-19 2012-12-26 710040302012 231 ALBAKRI, mbyllje dhe konservim vkm 871 12.12.12 shkresa mete 4552/7 dt 17.12.12
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 1,083,000 2012-02-07 2012-02-16 110040302012 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit njanar shkurt 2012
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 135,000 2013-03-07 2013-03-13 11004030 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit njanar -mars 2013
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 180,000 2013-06-12 2013-06-19 21004030 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit njanar -qershor 2013
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 202,500 2013-09-10 2013-10-22 pt 310040302013 fature e perseritur per anullim nga nr llog 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit njanar -shtator 2013
Alb Bakri (3535) ALB BAKRI Tirane 232,500 2013-12-10 2013-12-10 410930082013 231 ALBAKRI, transferte per min sipas sit njanar -dhjetor 2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >