Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All HIGJENA All 53,106,086.00 39 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 357,612 2012-02-20 2012-02-21 4425310012012 shpenz.sherbim pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.72250500 dt.31.12.2011
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,736,710 2012-02-21 2012-02-22 4821240012012 situacion pastrimi bashkia kucove kod.2124001
Komuna Perondi (0217) HIGJENA Kuçove 519,130 2012-06-20 2012-07-02 36825300012012 sherbim pastrimi komuna perondi kod.2530001 fat.01063102 dt.31.01.2012
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 168,288 2012-03-21 2012-04-10 9425310012012 sherbime te pastrimit komuna kozare kod.2531001 fat.01063106 dt.29.02.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,733,927 2012-04-05 2012-04-13 10021240012012 situacion pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.31.12.2011
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 147,252 2012-05-11 2012-05-16 16925310012012 shpenz.sherbimi pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.01063112 dt.30.04.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,714,214 2012-05-17 2012-05-22 14921240012012 shpenzime pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.01063107 dt.31.03.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,673,327 2012-06-13 2012-06-25 18521240092012 situacion pastrimi bashkia kod.2124001 fat.01063110 dt.30.04.2012
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 147,252 2012-08-10 2012-08-17 28825310012012 sherbim pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.01063122 dt.31.07.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,697,798 2012-10-11 2012-10-17 30121240092012 situacion pastrimi bashkia kod.2124001 fat.01063113 dt.31.05.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,834,357 2012-10-17 2012-10-22 30221240012012 shpenz.pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.01063116 dt.30.06.2012
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 336,576 2012-10-17 2012-10-22 41525310012012 situacion pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.01063118 dt.30.06.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,806,314 2012-10-17 2012-10-22 30321240012012 shpenz.pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.01063119 dt.31.07.2012
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 168,288 2012-11-12 2012-12-04 46425310012012 sherbime pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.01063125 dt.31.08.2012
Komuna Perondi (0217) HIGJENA Kuçove 4,864,185 2012-11-15 2012-12-13 61825300012012 sherbim pastrimi komuna perondi kod.2530001 fat.01063108,01063111,01063114,01063117,01063120,01063124,01063127,01063129
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,628,744 2012-04-20 2012-04-25 10321240012012 shpenz.situacion pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.01063104 dt.29.02.2012
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 126,216 2012-04-19 2012-04-25 12725310012012 shpenz.sherbim pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.01063109 DT.31.03.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,599,570 2012-04-23 2012-04-25 10221240012012 situacion pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.01063101 dt.31.01.2012
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 168,288 2012-11-12 2013-01-21 46425310012012 sherbime pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.01063125 dt.31.08.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,788,766 2013-03-06 2013-03-13 7121240012013 pagese situacion pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.01063123 dt.31.08.2012
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,639,910 2013-04-03 2013-04-04 11721240012013 situacion pastrimi tetor 2012 bashkia kod.2124001 fat.01063128
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,746,954 2013-04-03 2013-04-04 11821240012013 situacion pastrimi nentor 2012 bashkia kod.2124001 fat.01063131
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,600,730 2013-04-03 2013-04-04 11921240012013 situacion pastrimi dhjetor 2012 bashkia kod.2124001 fat.01063135
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,765,841 2013-04-03 2013-04-04 11621240012013 situacion pastrimi shtator 2012 bashkia kod.2124001 fat.01063126
Komisioni i Prokurimit Publik (3535) HIGJENA Tirane 35,032 2013-04-09 2013-04-09 8110870102013 KOMISIONI PROK PUBLIK KTHIM TE ARDH UB 25 DT 25.02.2013 VEND KPP54/3 DT 14.02.2013
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,606,831 2013-04-16 2013-04-17 15021240012013 pagese situacion pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.01063136
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kucove 1,477,788 2013-05-14 2013-05-16 18221240012013 situacion pastrimi shkurt 2013 bashkia kod.2124001 fat.01063138
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kucove 652,686 2013-06-13 2013-06-20 27525310012013 sherbime pastrimi komuna kozare kod.2531001 situacin prill 2013,maj2013
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kucove 172,464 2013-06-13 2013-06-20 27425310012013 sherbime pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.01063134
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kucove 5,045,819 2013-07-05 2013-08-20 22121240012013 shpenz. pastrimi fat nr 01063146 dt 31.05.2013 bashkia kv kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 385,159 2013-08-14 2013-10-17 28521240012013 pagese per sherbime pastrimi bashkia kod.2124001 fat.01063149
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 344,298 2013-08-21 2013-10-17 36625310012013 sherbime pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.09831001
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 996,984 2013-10-14 2013-10-24 4475310012013 sherbime pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat.09831004,09831007
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 4,894,021 2013-10-16 2013-10-24 34321240012013 situacion pastrimi qershor-korrik-gusht 2013 bashkia kod.2124001 fat.01063149,09831002,09831005
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,551,214 2013-10-17 2013-10-24 35921240012013 pagese per sherbime pastrimi bashkia kod.2124001 fat.09831008
Komuna Perondi (0217) HIGJENA Kuçove 2,534,228 2013-09-13 2013-10-21 46825300012013 pagese per sherbim pastrimi komuna perondi kod.2530001 fat.01063137,01063139,01063141
Komuna Perondi (0217) HIGJENA Kuçove 1,542,778 2013-11-11 2013-11-15 55325300012013 shpenz.per sherbim pastrimi komuna perondi kod.2530001 fat.01063144,01063147,01063150
Komuna Kozare (0217) HIGJENA Kuçove 688,595 2013-12-06 2013-12-09 52025310012013 shpenzime per sherbime pastrimi komuna kozare kod.2531001 fat09831016,09831013
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 207,940 2013-12-12 2013-12-19 42321240012013 situacion pastrimi tetor 2013 bashkia kod.2124001 fat09831011
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >