Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All GJEOKONSULT & CO All 30,745,293.00 39 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 1,000,000 2012-02-29 2012-03-15 10610060542012 231 DPRR superv F.V.Guardele Kalimash Morine shkr 7115/1 28.02.2012 fat 110 09.12.2011 kont vazhd 6805/6 03.11.2010
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 321,800 2012-03-05 2012-03-20 14510060542012 231 DPRR sup rruga Kukes Krume l 1 shk 1114 29.02.2012 fat 7 16.02.2012 kont vazh 5661 24.07.2009
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 2,000,000 2012-04-04 2012-04-16 22310060542012 231 DPRR supervizion kont vazhd 1779/6 06.05.2011 fat 6 16.02.2012 shk 7312 19.03.2012
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 2,000,000 2012-04-04 2012-04-13 22310060542012 231 DPRR supervizion kont vazhd 1779/6 06.05.2011 fat 6 16.02.2012 shk 7312 19.03.2012
Bordi i Kullimit Shkoder (3333) GJEOKONSULT & CO Shkoder 200,000 2012-05-10 2012-05-16 5810050782012 BORDI KULLIMIT SHKODER FAT. 88615717 DT. 16.04.2012
Drejtoria e Pergjitheshme e Rrugeve (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 549,828 2012-05-16 2012-05-21 35110060542012 231 DPRR Sup.SA Rr.Shishtavec Kukes,shkrese nr 2301 dt 27.04.2012,fat nr 8 dt 17.02.2012,seri 88615708,kontrate nr 5660/5 dt 10.08.2009 ne vazhdim
Komuna Sauk (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 362,850 2012-05-24 2012-06-06 10628110012012 231 Kom.Farke-mbikqyres rr.lokal Bluri urdh. nr.2081/3 dt.21.03.2011 kont.dt.21.03.2011 fat. nr.21 dt.09.05.2012 seria 88615721
Komisioni i Prokurimit Publik (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 9,450 2012-09-24 2012-09-25 19210870102012 KOM PROK PUBLIK KTHIM TE ARDH OP EKONOMIK UB 156 DT 18.06.2012 VEND 468/3 DT 7.06.2012
Bordi i Kullimit Shkoder (3333) GJEOKONSULT & CO Shkoder 254,100 2012-10-03 2012-10-05 14910050782012 BORDI KULLIMIT SHKODER fat. 188615657 dt. 25.09.2012
Drejtoria e Pergjithshme e burgjeve (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 424,440 2012-10-04 2012-10-05 20210140482012 Drejt.Pergjith.Burgjeve mbikqyrje punimesh up nr 29/7/2012 pv marrjes ne dorzim 5/12/2011 kon nr 38/11 dt 5/8/2012 fat nr 109 dt 8/12/2011
Bordi i Kullimit Diber - Mat (0625) GJEOKONSULT & CO Mat 300,892 2012-10-09 2012-10-15 14210050752012 Bordi i Kullimit Mat (1005075) Lik. Superv. Obje. " Mbrojt. nga lumi Drini i Zi Potgorce" me Fat.Nr.55 Dt.24.09.2012.
Universiteti i Tiranes (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 470,040 2012-10-26 2012-10-29 40310110392012 Rektorati UT.mbikqyrje pun up 182 dt 5.12.11 pv 8.12.11 kontr 1710/5 dt 16.12.11 ft 65 dt 23.10.12 ser 88615665
Bordi i Kullimit Shkoder (3333) GJEOKONSULT & CO Shkoder 129,280 2012-11-06 2012-11-14 17510050782012 BORDI KULLIMIT SHKODER FATURE 88615663 DT. 05.10.2012
Bordi i Kullimit Shkoder (3333) GJEOKONSULT & CO Shkoder 198,660 2012-11-21 2012-12-13 19610050782012 BORDI I KULLIMIT SHKODER FAT NR 188615672 DT 10.11.2012
Bashkia Kukes (1818) GJEOKONSULT & CO Kukes 125,700 2012-12-07 2012-12-18 21921250012012 kualidim punimesh ft 66dt 24.10.2012 ft54 dt 11.09.2012 Bashkia Kukes
Bordi i Kullimit Shkoder (3333) GJEOKONSULT & CO Shkoder 9,240 2012-12-03 2012-12-17 21110050782012 BORDI KULLIMIT SHKODER FATURE 88615675 DT.30.11.2012
Qendra e Transferimit te Teknologjive Bujqesore Kruje (0716) GJEOKONSULT & CO Kruje 1,109,102 2012-12-06 2012-12-17 33610051122012 SA LIK FAT NR 64 DT 15.10.2012 NGA QTTB F KRUJE
Komuna Kashar (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 75,134 2012-12-08 2012-12-20 41928090012012 231-KOM KASHAR MBIKEQYRJE VENDIM KONT 710/10 DT 17.01.12 KONT 710/11 DT 17.01.12 FAT 84 DT 06.12.12 SR 88615684
Komuna Kashar (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 454,045 2012-12-08 2012-12-20 41828090012012 231-KOM KASHAR MBNIKEQYRJE KONT 710/6 DT 17.0611 VENDIM 710/5 DT 17.06.2011 FAT 82 DT 06.12.12 SR 88615683
Komisioni i Prokurimit Publik (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 14,775 2013-02-21 2013-02-22 3310870102013 KOMISIONI PROK KTHIM TE ARDH OP EK UB 304 DT31.12.2012 VEND KPP 1263/3 DT 20.12.2012
Autoriteti Rrugor Shqiptar (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 1,000,000 2013-04-10 2013-04-11 19910060542013 231- ARrSh supervizion librazhd qafre stude shkresa 1394 dt 01.04.13 sit 2+3 fat 6 dt 16.02.12 sr 88615706 kont 1779/1 dt 06.05.2011
Universiteti i Tiranes (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 1,503,454 2013-04-04 2013-04-05 13710110392013 UT Rektorati pages mbikqyrje punim. up 104 dt 10.7.212 kontr 1983/7 dt 29.10.12 sit 1 dt 29.10.12 kontr 1981/7 dt 29.10.12 fat 12 dt 25.3.13 s 07139604 up 106 dt 10.7.12
Universiteti i Tiranes (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 94,000 2013-05-15 2013-05-16 17810110392013 UT Rektorati shp mbikqyrje punim up 16 dt 21.1.13 pv 21.1.13 fat 17 dt 30.3.13 s 07139609 sh kontr 3892/3 dt 21.1.13
Komuna Kashar (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 5,112,000 2013-05-16 2013-05-21 13428090012013 230-KM KASHAR PROJEKT RRUGA KASEM SHIMA UP 31 DT 15.10.12 PV 20.12.12 NJOFT FIT 2145/2 DT 29.01.13 KONT 2145/4 DT 04.02.13 FAT 25N DT 02.05.13 SR 07139617 PV NE DOREZIM 04.03.13
Universiteti i Tiranes (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 1,241,999 2013-06-07 2013-06-14 20310110392013 UT mbikqur. punim. rik god npvu up 104 dt 10.7.12 kontr v 1981/7 dt 29.10.12 fat 30 dt 24.5.13 s 07139622
Universiteti Aleksander Moisiu (0707) GJEOKONSULT & CO Durres 600,702 2013-06-05 2013-06-14 21110111502013 TDO 0707/UNIV. "A.MOISIU" DURRES/ KOD 1011150/ SUPERVIZIM PUNIMESH GODINA NR 2
Qendra e Transferimit te Teknologjive Bujqesore Kruje (0716) GJEOKONSULT & CO Kruje 739,402 2013-09-11 2013-10-18 19810051122013 sa lik 40 % kont per stud e proj nga permb per vitin 2012-2013 rrethi shkoder loti 1
Universiteti i Tiranes (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 158,400 2013-09-19 2013-10-22 31210110392013 UT Rektorati mbikq punim kontr 2125/2 dt 31.7.13 ft 60 dt 20.8.13 s 07139652 ft 20 dt 20.8.13 s 07139653
Komisioni i Prokurimit Publik (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 9,584 2013-09-25 2013-10-24 28810870102013 KOMISIONI PROK PUBLIK KTHIM TE ARDH OP EK UB 283 DT 29.08.2013 VEND 855/3 DT 19.08.2013
Universiteti i Tiranes (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 1,060,243 2013-10-11 2013-10-24 33810110392013 UT Rektorati mbikqyrjepunim vazhd kontr 1981/7 dt 29.10.2012 ft 59 dt 12.8.13 s 07139651 sit 12.8.13
Bashkia Tirana (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 203,820 2013-10-10 2013-10-24 6652101001 2013 Bashkia Tirane lik mbikq rik rruga Endri Keko vazhd kontr 48/13 dt 28.08.2012,fat 07139605 dt 26.03.23013
Bashkia Tirana (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 194,000 2013-10-10 2013-10-24 666 2101001 2013 Bashkia Tirane lik mbikq bul P N Luarasi kontr 102/16 dt 23.11.2012,fat seri 07139606 dt 26.03.2013
Autoriteti Rrugor Shqiptar (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 157,913 2013-10-29 2013-11-13 94410060542013 231-ARrSh Supervizion Furnizim me Guardrail ne Aksin Kalimash - Morine Shkresa Nr. 4605 Dt 21.10.13 Sit Nr. 2 Diference Pagese. Kontrata Nr. 6805/6 Dt 03.11.2010 Dat Nr. 110 Dt 09.12.201288615789
Komuna Sauk (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 645,000 2013-11-07 2013-11-15 18528110012013 2811001 KOM FARKE MBIKEQYRES PUNIMESH KONT 21.03.11 FAT 72 DT 09.10.13 SR 07139664 SIT 09.10.13 URDHER 55 DT 09.10.13
Universiteti i Tiranes (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 563,114 2013-11-15 2013-11-18 382101103920131 UT Rektorati mbikqyrje punim ft 77 dt 5.11.13 s 07139669 shtes kontr 1009/3 dt 27.9.13
Komuna Kashar (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 4,111,120 2013-11-14 2013-11-18 31728090012013 Kom Kashar rruga kasem shima up 5 dt 07.03.13 pv 26.04.13 njoft fit 13.05.13 kont 566/4 dt 06.05.13 kotn 566/5 dt 06.05.13 fat 81 dt 11.11.13 sr 07139673
Komuna Rrape (3330) GJEOKONSULT & CO Puke 468,000 2013-12-05 2013-12-09 10627230012013 K RRAPE PUKE KODI 2723001mbikqyrje punimesh rruga auto bicaj fat.75 dt.24.10.2013
Komuna Kashar (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 2,740,746 2013-12-19 2013-12-20 376228090012013 KOM KASHAR sit perf kasem shima tp 5 dt 07.03.13 pv 26.04.13 njoft fit 13.05.13 kont 566/5 dt 06.05.13 fat 95 dt 11.12.13 sr 07139687
Maternitet Nr.2T. (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 132,460 2013-12-12 2013-12-17 45710130882013 602,SUGJ"KOCO GLIOZHENI',sup kati 3,up 50 d 29/8/13,njapp 14/10/13,kontr 8/10/13,fat 91 d 10/12/13 s 07139683
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >