Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All GENTIAN HORIETI All 9,101,335.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 3,420,000 2012-07-27 2012-08-03 11521011562012 Nderm Nr 3 Punt mater bojaxh urdh prok nr 5/3 dt 22.03.2012 njof fit 5/6 dt 10.05.2012 kontr 5/7 dt 28.05.2012 fat 142 dt 28.06.2012 seri 88083846 fl hyr nr 16 dt 02.07.2012
Qendra Kombetare e Regjistrimit (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 476,400 2013-01-24 2013-01-24 1010040932013 602 qendra kombetare regjistrimit sherb mbushje boje, up 8 dt 07.01.13, f 3/4 dt 08.01.13, ft 88083868 dt 08.01.13
Qendra Kombetare e Regjistrimit (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 478,800 2013-01-24 2013-01-24 1110040932013 602 qendra kombetare regjistrimit leter , up 09 dt 07.01.13, f 3/4 dt 08.01.13, ft 88083867 dt 09.01.13, fh 1 dt 09.01.13
Garda e Republike Tirane (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 210,240 2013-03-07 2013-03-13 8510160042013 Garda e Republikes shp pastrimi fat 164 28.02.2013 fh 2 28.02.2013
Komuna Shenkoll (2020) GENTIAN HORIETI Lezhe 238,440 2013-03-28 2013-03-29 5525710012013 KOM SHENKOLL LIK FAT.173 DT.19.03.2013
Teatri Operas dhe Baletit (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 46,441 2013-05-08 2013-05-13 92/10120242013 1012024,TOB, materiale premiere, up 27 dt 28.02.2013, pv 28.02.13, seri 8808875 ft 169 dt 05.03.13, fh 19 dt 05.03.13, njoftim fituesi 01.03.2013
ASHR Tirane (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 130,411 2013-05-07 2013-05-13 14310130022013 602,ASHR,BL,UP 12 D 25/2/13,FTS OF 12/1 D 25/2/13,VLERESIM PERF,FAT 170 D 7/3/13 S 88083876,FH 7/1 D 7/2/13
Shtepia e foshnjes Tirane (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 27,000 2013-05-24 2013-06-12 5410250722013 1025072 SHTEPIA FOSHJNES BL BOJE DHE MAT LYERJE NJOFT CN61161/05162013 FAT 181 DT 17.05.2013 SR 88083887 URDH 147 DT 16.05.2013
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 467,220 2013-05-28 2013-06-12 81 2101156 2013 nderm punt nr 3 lik mater per lyerje urdh prok nr 1 dt 20.05.2013 proc verb dt 23.05.2013 fat 183 dt 28.05.2013 seri 88083889
Drejtoria e Policise Tirane (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 227,220 2013-06-12 2013-06-19 14210160202013 Drejtoria e Policise Qarkut materiale kon shtese 1063/b 11.04.2013 fat 179 20.04.2013 fh 19 20.04.2013
Teatri Operas dhe Baletit (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 78,624 2013-06-20 2013-08-05 11910120242013 1012024,TOB, pagese materi prem up 39 dt 07.03.13, ft 172 dt 12.03.13, fh 22 dt 12.03.13, njof fit 11.03.13, up 51 dt 03.04.13, ft 177 dt 08.04.13, fh 32 dt 08.04.13, njof fit 05.04.13, ft 178 dt 10.04.13, fh 37 dt 10.04.13,
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 1,000,000 2013-07-11 2013-09-25 96 2101156 2013 nderm punt nr 3 lik mater per lyerje urdh prok nr 4/2 dt 13.03.2013 njoft fit 4/5 dt 24.04.2013 kontr 4/7 dt 07.05.2013 fat 191 dt 08.07.2013 seri 88083898 fl hyr nr 6 dt 08.07.2013
Drejtoria e Policise Tirane (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 53,340 2013-07-11 2013-09-26 198 1016020 2013 602 Drejtoria e Policise Qarkut - Shp mater spec up 1596/1 dt 29.05.2013 ftese oferte 1896/b /1620dt 29.05.2013/03.06.2013 fat 184/185 dt 07.06.2013 fh 30/31 dt 07.06.2013
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 1,000,000 2013-08-13 2013-10-17 103 2101156 2013 nderm punt nr 3 lik mater per lyerje vazhd kontr 47 dt 07.05.2013 ,vazhdim fat 191 dt 08.07.2013 seri 58083898 fl hyrje nr 6 dt 08.07.2013
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 406,000 2013-10-14 2013-10-24 129 2101156 2013 nderm punt nr 3 lik mater per lyerje vazhd kontr 47 dt 07.05.2013 ,vazhdim fat 191 dt 08.07.2013 seri 58083898 fl hyrje nr 6 dt 08.07.2013
Agjensia Shqiptare e Zhvillimit te Investimeve (AIDA) (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 750,000 2013-12-19 2013-12-19 41410041312013 602 agjen.shqip.zhvillimit AIDA fond konkurueshmerie urdh brendshem 112/1 dt 11.12.13 raport vleresimi dt 10.12.13 kontrate 7.11.13 ft198,199 26.11.13, 196 22.11.13 shlyerrje pjesore
Teatri Operas dhe Baletit (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 40,799 2013-12-16 2013-12-18 23910120242013 1012024,TOB, pagese materiale prem up 148 dt 11.12.13 pv form 6 dt 11.12.13, fh 87 dt 11.12.13, ft 214 dt 11.12.13, seri 88083922
Teatri Operas dhe Baletit (3535) GENTIAN HORIETI Tirane 50,400 2013-12-12 2013-12-17 22810120242013 1012024,TOB, pagese materiale premiere, up 118 dt 13.11.13, ft 210 dt 18.11.13, seri 88083917 fh 77 dt 18.11.13, njoftim fituesi 16.11.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >