Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All FREDI ELECTRONIC All 2,730,854.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Teatri Kombetar i Komedise (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 67,680 2012-09-06 2012-09-12 14710120902012 231 Teatri i Komedise aparate tymi up 8 27.8.12 pv 30.8.12 ft 652 seri 03733702 dt 6.9.12 fh 36 dt 6.9.12
Teatri Kombetar i Komedise (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 484,704 2012-10-08 2012-10-09 16610120902012 T i Komedise aparate tymi e debore, reklama, up 274/3/4 dt 18.09.2012, pv 4 dt 26.09.12, ft 682, 03.10.2012, fh 44 dt 03.10.2012, pv 4 dt 01.10.12, ft 684 dt 03.10.12
Teatri Kombetar i Komedise (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 375,888 2012-10-18 2012-10-24 16910120902012 T i Komedise paisje per foni, up 274/4 dt 18.09.12, pv 4 dt 10.10.12, ft 697 dt 15.10.12,fh 47 dt 15.10.12
Materniteti Tirane (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 166,914 2012-11-05 2012-11-13 32610130502012 231,suogj mbreteresha geraldine,fv kamera,up 91 d 3/10/12,pv 3/10/12,fat 756 d 23/10/12 s 05001756,sit 23 1012
Teatri Kombetar i Komedise (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 464,028 2012-11-26 2012-12-17 192/110120902012 T i Komedise pagese up 286/3 dt 10.10.12, pv 4 dt 19.11.12, ft 793 dt 21.11.12, fh 53 dt 21.11.12
Teatri Kombetar i Komedise (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 480,000 2012-11-26 2012-12-17 192/210120902012 T i Komedise pagese up 300/2,. dt 09.11.12, pv 4 dt 09.11.12, ft 791 dt 21.11.12, fh 52 dt 21.11.12
Teatri Kombetar i Komedise (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 480,000 2012-11-26 2012-12-17 19210120902012 T i Komedise pagese up 304 dt 10.11.12, pv 4 dt 19.11.12, ft 788 dt 20.11.12, fh 52 dt 20.11.12
Gjykata e rrethit TIrane (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 23,520 2013-06-07 2013-06-14 8710290112013 602-GJYKATA E RRETHIT TIRANE materiale,up nr 27 dt 29.05.2013,pv dt 29.05.2013,fat nr 352 dt 30.05.2013,seri 09135302,fh nr 24 dt 30.05.2013
Gjykata e rrethit TIrane (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 10,080 2013-07-09 2013-09-24 11110290112013 1029011 GJYKATA E RRETHIT TIRANE materiale teknike elektrike UP 27/1 dt 29.5.13,PV 29.5.13,fat 09135313 nr 363 dt 11.6.13,fh 27 dt 11.6.13
Materniteti Tirane (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 100,800 2013-10-21 2013-10-28 13210130502013 602,SUOGJ"MRETERESHA GERALDINE",MIRMBAJTJE,UP 9 D 18/1/13,PV 27/2/13,FAT 159 D 27/2/13 S 07762809,SIT 27/2/13
Aparati Qendror i SHIKUT (3535) FREDI ELECTRONIC Tirane 77,240 2013-12-16 2013-12-17 47610180012013 1018001 BL MAT PAJISJE TEKNIKE URDH 417/1 T 22.10.2013 PV 20.11.2013 FAT 39 DT 21.11.2013 SR 11832939 FH 19 DT 02.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >