Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All EURO-ALB All 62,008,139.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 1,000,000 2012-03-19 2012-04-02 3321011562012 Nderm Nr 3 Punt lik mater hidraulike vazhd kontr 11/9 dt 13.07.20122 fat 93 dt 06.10.2011 seri 4046494,fl hyrje nr 1 dt 21.10.2011
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 3,000,000 2012-04-10 2012-04-17 4525021011562012 Nderm Nr 3 Punt lik mater hidraul vazhd kontr 11/9 dt 13.07.2011 fat 93 dt 05.10.2011 seri 4046494 ,fat 94 dt 18.10.2011 seri 4046493 fl hyrje nr 1 dt 21.10.2011
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 1,935,001 2012-05-11 2012-05-16 6121011562012 Nderm Nr 3 Punt lik mater hidraulike vazhd kontr 11/2 dt 07.04.2011 fat 93 dt 06.10.2011 seri 4046494 ,fat 94 dt 18.10.2011 seri 4046493 fl hyrje nr 1 dt 21.10.2011
Komuna Kashar (3535) EURO-ALB Tirane 270,567 2012-05-22 2012-06-06 14228090012012 231-KOM KASHAR GARANCI KUZ PV 08.04.09 KONT 04.03.09 SIT PERF 12.04.11 URDHER 64 DT 14.05.12
Komuna Berzhide (3535) EURO-ALB Tirane 4,686,071 2012-06-07 2012-06-13 6427960012012 KOM BERZHITE KONTR 471 DT 14.06.2011 FAT 10 DT 05.06.2012 SIT 3 DT 05.06.2012
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 2,343,827 2012-08-03 2012-08-13 11821011562012 Nderm Nr 3 Punt mat ndertimi up 11.4.12 njf 3.7.12 k 16.7.12 f 25.7.12 s 01742316 fh 25.7.12
Komuna Berzhide (3535) EURO-ALB Tirane 3,249,684 2012-08-15 2012-08-20 109 2796001 2012 231 KOM BERZHITE SEG RRUGA BERZHITE SIT 4 DT 28.06.2012 KONTR 471 DT 14.06.2011 FAT 11 DT 28.06.2012 KONTR VAZHD
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 2,500,000 2012-09-13 2012-09-17 1365021011562012 Nderm Nr 3 Punt lik mater hidraul urdh prok nr 7/2 dt 11.04.2012 njof fit 7/7 dt 03.07.2012 kontr 7/9 dt dt 16.07.2012 fat 17 dt 30.08.2012 seri 01742317 fl hyr nr 11 dt 30.08.2012
Komuna Berzhide (3535) EURO-ALB Tirane 6,136,987 2012-09-13 2012-09-17 120 2796001 2012 KOM BERZHITE SIT PERF RRUGA BERZHITE KONTR 471 DT 14.06.2011 SIT PERF 06.07.2012 FAT 14 DT 06.07.2012 AKT KOL 10.08.2012 URDH 791 DT 06.08.2012 PVMD 15.08.2012
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 1,312,104 2012-11-08 2012-11-22 15821011562012 Nderm Nr 3 Punt lik mater hidraul vazhdim kontr 7/9 dt dt 16.07.2012 fat 17 dt 30.08.2012 seri 01742317 fl hyr nr 11 dt 30.08.2012
Bashkia Manez (0707) EURO-ALB Durres 3,257,767 2012-12-19 2012-12-27 25521500012012 2150001 BASHKIA MANZE RIK RRUGE
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 1,693,776 2013-02-13 2013-02-18 13 2101156 2013 Nderm punt nr 3 lik mater marang urdh prok nr 7/2 dt 11.04.2012 njof fit 7/7 dt 03.07.2012 kontr 7/9 dt 16.07.2012 fat 20 dt 28.09.2012 fl hyr nr 12 dt 26.11.2012
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 1,300,000 2013-03-08 2013-03-13 34 2101156 2013 Nderm punt nr 3 lik mater marang kontr 7/9 dt 16.07.2012 fat 28 dt 28.09.2012 fl hyr nr 14 dt 01.10.2012
Komisioni i Prokurimit Publik (3535) EURO-ALB Tirane 70,834 2013-03-13 2013-03-18 6510870102013 KOMISIONI PROK PUBLIK KTHIM TE ARDH OP EKONOMIK UB 207 DT 6.08.2012 VEND KPP 817/3 DT 26.07.2012
Bashkia Manez (0707) EURO-ALB Durres 6,452,928 2013-05-09 2013-05-14 7021500012013 2150001 BASHKIA MANZE RIK RRUGE HOXHA-FORTUZI
Bashkia Manez (0707) EURO-ALB Durres 17,797,176 2013-06-19 2013-08-05 10121500012013 2150001 BASHKIA MANZE RIK RRUGE HUSH-DEDE KAMERRAS
Bashkia Manez (0707) EURO-ALB Durres 3,655,201 2013-06-19 2013-08-05 10321500012013 2150001 BASHKIA MANZE RIK RRUGE HOXHA-FORTUZI SHKALLE
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 468,763 2013-10-22 2013-10-28 137 2101156 2013 Nderm punt nr 3 lik mater marang urdh prok nr 7/13 dt 15.11.2012,njoft fit 7/16 dt 03.12.2012,kontr 7/19 dt 07.12.2012,fat 28 dt 01.02.2013 seri 017432328,fl hyr nr 19 dt 25.07.2013
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 762,276 2013-10-22 2013-10-28 138 2101156 2013 Nderm punt nr 3 lik mater hidraulike urdh prok nr 7/13 dt 15.11.2012,njoft fit 7/19 dt 07.12.2012,njof fit 7/16 dt 03.12.2013 kontr 7/19 dt 07.12.2012,fat 27 dt 01.02.2013 seri 017432327,fl hyr nr 1 dt 01.03.2013
Ndermarrja punetoreve nr. 3 (3535) EURO-ALB Tirane 115,177 2013-12-27 2013-12-30 159 2101156 2013 Nderm punt nr 3 lik mater marang vazhd ,kontr 7/19 dt 07.12.2012,fat 18 dt 28.09.2012seri 01742318,fl hyr nr 14 dt 01.10.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >