Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ADRIAN ÇYÇLLARI All 1,423,627.00 24 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Drejtoria e shendetit publik Kolonje (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 281,050 2012-03-13 2012-03-30 3310130312012 DREJTORIA E SHENDETIT PUBLIK KOLONJE SHPENZ.PER PJESE KAMBIMI E GOMA FATURA NR.1 DT.17.01.2012 DHE FAT,NR 2 DT.24.01.2012.U.PROK NR.2DT.12.01.2012 DHE NR.3DT.19.01.2012.F,H.NR.2DT.17.01.2012 DHE NR.3 DHE DT.24.01.20123/1
Bashkia Erseke (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 169,400 2012-03-29 2012-04-11 6421200012012 2120001 BASHKIA ERSEKE SHPENZ PER KARBURANT DHE VAJ DHE SHPENZ PER PJESE KEMBIMI LIK I FAT NR 32 DHE 4 DT 27.12.2011 DHE 29.02.2012 ME FH NR 222 DHGE 48 DT 30.12.2011 DHE 29.02.2012 ME UP NR 144 DHE 40 DT 14.11.11 DHE 03.01.2012
Komuna Mollas (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 53,800 2012-04-17 2012-04-24 7224860012012 2486001 KOMUNA MOLLAS KOLONJE SHPENZ PER PJESE KEMBIMI,GOMA,BATERI LIK I FAT NR 9 DT 04.04.2012 ME UP NR 12 DT 02.04.2012 ME FH NR 14 DT 11.04.2012
Komuna Barmash (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 79,800 2012-05-04 2012-05-11 5824880012012 2488001 KOMUNA BARMASH KOLONJE SHPENZ PER PJESE KEMBIMI,GOMA,BATERI LIK I FAT NR 11 DT 18.04.2012,FH NR 5 DT 18.04.2012 ME UP NR 5 DT 18.04.2012
Komuna Piskal-Novosel (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 59,250 2012-05-15 2012-05-17 5224890012012 2489001 KOMUNA NOVOSELE KOLONJE SHPENZ PER PJESE KEMBIMI,GOMA,BATERI LIK I FAT NR 10 DT 16.04.2012 ME FH NR 12 DT 30.04.20121 ME UP NR 19 DT 03.04.2012
Drejtoria e Pyjeve Kolonje (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 11,200 2012-09-06 2012-09-11 13110260312012 1026031 DREJT.SHERBIMIT PYJOR KOLONJE SHPENZ PER MATER. PER PASTRIM,DEZIN.NGROHJE,NDRICIM E FURNIZ.E MATER.TE PERGJ.ZYRE LIK I FAT NR 04 DT 05.09.2012 NR SERIAL 5647061 ,FH NR 21 DT 05.09.2012,UP NR 24.DT 05.09.2012
Zyra Arsimore Kolonjë (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 28,000 2012-09-07 2012-09-12 15710111122012 1011112 ZYRA ARSIMORE KOLONJE SHPENZ PER MIREMBAJTJENE EMJETEVE TE TRANSPORTIT LIK I FAT NR 13 DT 29.08.2012,UP NR 10 DT 26.08.2012
Bashkia Erseke (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 37,900 2012-10-18 2012-10-22 24321200012012 2120001 BASHKIA ERSEKE SHPENZ PER TE TJERA MATERIALE DHE SHERBIME ,PJESE KEMBIMI,GOMA,BATERI LIK I FAT NR 5,12 DT 05.03.2012 ,30.04.2012 ME UP NR 43,58 DT 01.03.2012,23.04.2012 ME FH NR 55,89 DT 05.03.2012,30.04.2012
Komuna Clirim (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 89,700 2012-12-04 2012-12-17 10624870012012 2487001 komun aclirim kolonje shpenz per pjese kembimi lik i fat nr 15 dt 26.10.2012,fh nr16 dt 29.10.2012,up nr 31 dt 01.10.2012
Drejtoria e shendetit publik Kolonje (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 95,000 2012-12-08 2012-12-20 17210130312012 DREJTORIA E SHENDETIT PUBLIK KOLONJE SHPENZIME PER PJESE KEMBIMI E GOMA FAT.NR.18 DT.15.11.2012 DHE NR.21 DT.22.11.2012 URDH.PROK NR.28 DT.12.11 DHE NR.29 DT.18.11.2012.F.H.NR.21 DHE NR,22 DT.15. DHE 21.11.2012
Komuna Barmash (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 32,000 2012-12-08 2012-12-20 18724880012012 2488001 komuna barmash kolonje shpenz per pjese kembimi,goma,bateri lik i fat nr 24 dt 03.12.2012,fh nr 22 dt 03.12.2012,up nr 30 dt 03.12.2012
Komuna Piskal-Novosel (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 52,250 2012-11-14 2012-12-12 12724890012012 2489001 KOMUNA NOVOSELE KOLONJE SHPENZ PER PJESE KEMBIMI GOMA BATERI LIK I FAT NR 16,16/1 DT 07.11.2012,FH NR 28,29 DT 08.11.2012 ME UP NR 54 DT 02.10.2012
Komuna Piskal-Novosel (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 37,900 2013-03-19 2013-03-20 2124890012013 2489001 komuna novosele kolonje shpenz per pjese kembimi goma bateri lik i fat nr 01 dt 14.01.2013,fh nr 03 dt 15.01.2013,up nr 03 dt 04.01.2013
Sp. Kolonje (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 48,970 2013-03-20 2013-03-21 5810130722013 1013072 spitali kolonje shpenz per pjese kembimi goma bateri lik i fat nr 2 dt 20.01.2013,fh nr 5 dt 24.01.2013,up nr 2 dt 20.01.2013
Sp. Kolonje (1514) ADRIAN cYcLLARI Kolonje 15,800 2013-05-20 2013-05-23 11610130722013 spitali kolonje shp,per furnizime dhe mat.tjera urdh.prok.nr.7 dt.0.05.2013 fatura nr.4 dt.02.05.2013 f.h.nr.5 dt.02.05.2013
Bashkia Erseke (1514) ADRIAN cYcLLARI Kolonje 62,200 2013-05-23 2013-06-12 13521200012013 2120001 bashkia erseke shpenz per karburant e vaj,pjese kembimi,goma ,bateri dhe te tjera materiale dhe shgerbime lik i fta nr 20 dt 30.11.2012,fh nr 208 dt 30.11.2012,up nr 115 td 16.11.2012
Drejtoria e Pyjeve Kolonje (1514) ADRIAN cYcLLARI Kolonje 19,850 2013-08-23 2013-10-17 9610260312013 drejtoria e pyjeve kolonje karburant dher vaj urdh.prok.nr.23 dt.04.09.2012, fatura nr.14 dt.04.09.2012 f.h.nr.20dt.05.09
Komuna Piskal-Novosel (1514) ADRIAN cYcLLARI Kolonje 35,877 2013-09-18 2013-10-22 7824890012013 2489001 komun anovosele kolonje shpen zper pjese kembimi goma bateri lik i fta nr 12,12/1 dt 12.09.2013,me fh nr 6,7 dt 12.09.2013 me up nr 12 dt 02.09.2013
Drejtoria e Pyjeve Kolonje (1514) ADRIAN cYcLLARI Kolonje 9,400 2013-10-03 2013-10-24 11910260312013 drejtoria e sherbimit pyjor kolonje shp.per pjese kembimi fat.nr.8 dt.02.08.2013 urdh.prok nr.9 dt.02.08.2013.f.h.nr.11 dt.02.08.
Komuna Barmash (1514) ADRIAN cYcLLARI Kolonje 82,000 2013-09-11 2013-10-30 14824880012013 2488001 komuna barmash kolonje shpenz per pjese kembimi goma bateri lik i fat nr 09 dt 24.08.2013,fh nr 07 dt 24.08.2013,up nr 10 dt 16.07.2013
Komuna Barmash (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 52,000 2013-10-25 2013-11-12 16924880012013 2488001 komuna barmash kolonje shpenz per pjese kembimi goma bateri lik i fat nr 14 dt 08.10.2013,fh nre 9 dt 08.10.2013,up nr 16 dt 01.10.2013
Sp. Kolonje (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 23,000 2013-11-07 2013-11-15 23210130722013 spitali kolonje shp.per furnizime me mat tjera urdh.prok nr.45dt22.10.2013 fat.nr.15dt24.10.2013 dhe fh.36dt.24.10.2013
Bashkia Erseke (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 29,380 2013-11-07 2013-11-15 31721200012013 2120001 bashkia erseke shpenz per te tjera materiale dhe sherbime speciale dhe karburant dhe vaj lik i fat nr 07,13 dt 25.06.2013,30.09.2013 me fh nr 66,84 dt 25.06.2013,30.09.2013 me up nr 11,25 dt 07.05.2013,20.09.2013
Sp. Kolonje (1514) ADRIAN ÇYÇLLARI Kolonje 17,900 2013-12-23 2013-12-23 29710130722013 spitali kolonje shp.per pjese kambimi goma dhe bateri urdh.prok.nr.64dt18.12.2013 fat.nr.18dt19.12.2013 fh.nr,54dt19.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >