Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ADMIRIM KERRI All 1,159,550.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 78,500 2012-02-17 2012-02-21 1521110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 150,000 2012-02-21 2012-02-22 1621110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 40,300 2012-04-17 2012-04-24 3321110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 11,600 2012-04-17 2012-04-24 3221110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 83,300 2012-06-19 2012-06-29 5421110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 100,000 2012-06-19 2012-06-29 55/121110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 29,500 2012-06-19 2012-06-29 5521110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 19,850 2012-10-23 2012-10-26 9721110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 16,350 2012-10-23 2012-10-26 9821110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 50,000 2012-11-19 2012-12-13 10721110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 167,400 2012-11-23 2012-12-17 11721110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 122,400 2012-11-23 2012-12-17 11521110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 110,200 2012-11-23 2012-12-17 11621110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 16,200 2012-12-08 2012-12-19 12421110082012 LIKUJDIM FATURE ND PASTRIMIT FIER 2111008
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 58,950 2013-04-26 2013-04-26 3321110082013 LIKUJDIM FATURE NGA ND.PASTRIMIT FIER 2111018
Nd-ja Pastrim Gjelbrimit (0909) ADMIRIM KERRI Fier 105,000 2013-04-26 2013-04-26 3221110082013 PAGESE FATURE JANAR 2013 NGA ND.PASTRIMIT FIER 2111018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >