Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ADLONA SPAHO All 778,723.00 36 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 28,400 2012-05-10 2012-05-16 6310100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 19,000 2012-05-10 2012-05-16 6410100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 27,600 2012-05-10 2012-05-16 6210100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE
Bashkia Bilisht (1505) ADLONA SPAHO Devoll 44,100 2012-06-01 2012-06-08 78/123350012012 KOMUNA MIRAS PER ADLONA SPAHO SHERBIME TE NDRYSHME
Komuna Proger (1505) ADLONA SPAHO Devoll 75,365 2012-06-01 2012-06-08 79/123370012012 KOMUNA HOCISHT PER ADLONA SPAHO SHERBIM
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 24,650 2012-08-07 2012-08-15 9710100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE BLERJE MATERIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 34,540 2012-09-05 2012-09-11 11110100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 21,250 2012-12-06 2012-12-17 15010100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO PER TE TJERA MATERJALE DHE SHERBIME SPECIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 26,400 2012-12-06 2012-12-17 15110100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO PER TE TJERA MATERJALE DHE SHERBIME SPECIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 23,750 2012-12-06 2012-12-17 14910100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO PER SHERBIME TE TJERA
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 28,600 2012-12-06 2012-12-17 15210100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO PER MATERJALE PER FUNKSIONIMIN E PAISJEVE TE ZYRES
Zyra Arsimore Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 92,968 2012-12-11 2012-12-27 214/110111112012 ZYRA ARSIMORE PER ADLONA SPAHO BLERJE TALLONA KOMPJUTERI
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 23,700 2012-06-04 2012-06-11 7310100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 26,300 2012-06-04 2012-06-11 7410100042012 THESARI DEVOLL PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 18,600 2013-01-28 2013-01-28 1110100042013 1010004 PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,300 2013-02-07 2013-02-07 1810100042013 THESARI per adlona spaho blerje materiale
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,700 2013-02-07 2013-02-07 1710100042013 THESARI per adlona spaho blerje materiale
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,640 2013-03-18 2013-03-19 3110100042013 THESARI per adlona spaho rip[arim i qepenit
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,760 2013-03-18 2013-03-19 3210100042013 THESARI per adlona spaho rip[arim i printerit
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 31,250 2013-03-18 2013-03-19 3310100042013 THESARI per adlona spaho materiale pastrimi
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 28,350 2013-03-18 2013-03-19 3410100042013 THESARI per adlona spaho materiale te ndryshme
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,730 2013-06-06 2013-06-14 6210100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO SHERBIM
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,280 2013-06-06 2013-06-14 6310100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO SHERBIM
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 17,590 2013-06-06 2013-06-14 6410100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO BLERJE MATERIALE
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 11,000 2013-06-13 2013-06-20 6710100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO.SHERBIM
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 21,000 2013-06-13 2013-06-20 6510100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO.SHERBIM
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 19,000 2013-06-13 2013-06-20 6610100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO.SHERBIM
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,500 2013-09-25 2013-10-24 10310100042013 THESARI per adlona spaho sherbime te ndryshme
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,500 2013-09-25 2013-10-24 10410100042013 THESARI per adlona spaho blerje materiale
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,650 2013-09-25 2013-10-24 10510100042013 THESARI per adlona spaho blerje materiale
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 6,700 2013-10-07 2013-10-24 10810100042013 THESARI per adlona spahon blerje materiale per pastrim
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 5,600 2013-10-07 2013-10-24 10910100042013 THESARI per adlona spahon blerje materiale per pastrim
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,850 2013-12-10 2013-12-11 1341010004 THESARI PER ADLONA SPAHO sherbime te ndryshme
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 9,900 2013-12-10 2013-12-11 13510100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO sherbime te ndryshme
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 8,550 2013-12-18 2013-12-19 14110100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO Te tjera sherbime
Dega e Thesarit Devoll (1505) ADLONA SPAHO Devoll 8,650 2013-12-18 2013-12-19 14210100042013 THESARI PER ADLONA SPAHO Te tjera sherbime
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >