Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All FLADY PETROLEUM All 21,139,960.00 110 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Gjykata e Apelit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 68,352 2013-03-21 2013-03-25 4910290042013 1029004 GJYKATE APELI GJIROKASTER KARBURANT KONTR SHTESE NR 06 DT 07.01.2013 MARS 2013 FAT NR 1 DT6.3.2013 NR SER 08212001
Komuna Dropull I Siperm (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 112,496 2013-04-02 2013-04-03 5824530012013 2453001 KOMUNA VRISERA PER PAGes KARB SHTESE KONTRATE FAT 15 DT 07.03.2013
Komuna Qender (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 41,400 2013-04-08 2013-04-08 4124450012013 2445001 KOM QENDER LIBOHOVE KARBURANT JANAR 2013 UP NR 4 DT 18.01.2013 FAT NR 25 DT 18.01.2013 NR SER 03009869 PV DT 18.01.2013
Drejtoria Arsimore Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 108,000 2013-04-18 2013-04-19 9610110112013 1011011 DREJT ARSIMORE GJIROKASTER KARBURANT UP NR 1 DT 28.02.2013 PROK ELEKTR FAT NR 16 DT 07.03.2013 NR SER 08212016 FH 8 DT 07.03.2013 FTESE OFERT NJOFTIM FITUES PROK ELEKTR
Drejtoria Rajonale e Monumenteve te Kultures Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 49,775 2013-04-18 2013-04-19 6510120042013 1012004 DREJ RAJON KULT KOMBETARE GJIROKASTER KARBURANT KONTR 85 DT 21.03.2013 UP NR 69 DT 07.03.2013 UB NR 111 PROT DT 15.04.2013 FAT NR 38 DT 02.04.2013 NR SER 8212038 FH NR 7 DT 2.04.2013
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 29,865 2013-04-23 2013-04-23 3710251042013 D.R.F.POFESIONAL 1025104, KARBURANT , UP NR 4 DT 27/03/2013, Ublerje 4186
Bordi i Kullimit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 905,000 2013-04-29 2013-04-29 3610050712013 BODI KULLIMIT 1005071 KARBURANT ,KONTRATE DT 18/03/2013, UBLERJE NR 4215
Komuna Dropull I Siperm (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 184,907 2013-04-26 2013-04-29 7924530012013 2453001 KOMUNA VRISERA karburant
Komuna Odrie (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 44,250 2013-05-10 2013-05-13 4324460012013 KOMUNA ODRIE 2446001 KARBURANT, U/BLERJE NR 4254
Komuna Lunxheri (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 364,000 2013-05-09 2013-05-13 7524470012013 KOMUNA LUNZHERI 2447001 , gazoil u blerje 4243
Komuna Qender (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 92,820 2013-05-14 2013-05-16 6724450012013 2445001 KOM QENDER LIBOHOVE KARBURANT UP NR 11 DT 27.3.2013 FTESE OFERTE VLERESIM PERFUNDIMTAR FORMUL OFERTE FAT NR 29 DT 28.03.2013 NR SER 08212029 FAT NR 57 DT 14.4.2013 NR SER 08212057
Komuna Picar (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 69,600 2013-05-10 2013-05-16 7624510012013 2451001 KOMUNA PICAR GJIROKASTER KARBURANT KONTR 2 DT 22.4.2013 NJOFTIM APP DT 1.4.2013 FAT NR 64 DT 28.4.2013 NR SER 08212064 FH 10 DT 28.4.2013
Komuna Pogon (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 180,360 2013-05-15 2013-05-16 5424540012013 KOMUNA POGON 2454001 pjese kembimi per automjet , up nr 8 dt 26/04/2013, u/blerje nr 4274
Prokurori Apeli Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 60,900 2013-05-15 2013-05-16 3310280322013 1028032 PROK APELI GJIROKASTER KARBURANT UP NR 2 DT 1.2.2013 FAT NR 67 DT 25.04.2013 NR SER 08212067 FH FD DT 25.4.2013 FTESE OFERTE NJOFTIM FITUES FORMULAR OFERTE SPECIFIKIME TEKNIKE
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 22,620 2013-05-17 2013-05-21 5010251042013 D.R.F.POFESIONAL 1025104 KARBURANT U/BLERJE 4288
Dega e Kujdesit Paresor Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 203,988 2013-05-20 2013-05-23 5510130082013 1013008 DREJT SHERB PARESOR GJIROKASTER KARBURANT KONTR SHTESE NR 34 DT 15.01.2013 FAT NR 3 DT 7.3.2013 NR SER 08212003
Komuna Picar (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 61,200 2013-05-17 2013-05-23 8224510012013 2451001 KOMUNA PICAR GJIROKASTERKARBURANT KONTR SHTESE NR 1 DT 20.1.2013 SIG KONTRATE FAT NR 30 DT 27.3.2013 NR SER 08212030 FH NR 8 DT 27.3.2013
Drejtoria Rajonale e Monumenteve te Kultures Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 49,590 2013-05-27 2013-06-12 7910120042013 1012004 DREJ RAJON KULT KOMBETARE GJIROKASTER KARBURANT KONTR 85 DT 21.03.2013 UP NR 69 DT 07.03.2013 UBRENDSHEM NR 111 PROT DT 15.04.2013 FAT NR 38 DT 09.05.2013 NR SER 821088 FH NR 9 DT 09.05.2013
Nd-ja Ruget Rurale (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 200,000 2013-05-23 2013-06-12 2520110192013 2011019 DREJT RUGEVE RURALE GJIROKaster , karburant , nr serial 08212094 dt 16/05/2013
Drejtoria Arsimore Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 107,937 2013-06-06 2013-06-14 14410110112013 1011011 DREJT ARSIMORE GJIROKASTER karburant pel nr 1 dt 15.5.2013 fat nr 112 dt 24.5.2013 nr ser 082121113 fh nr 14 dt 24.5.2013 ofert akt marje ne dorez ftese oferte njoftim fitues (qershor korik gusht 2013)
Parqet Kombetare Antigone (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 77,830 2013-06-07 2013-06-14 4110120662013 1012066 PARKU ANTIGONE GJIROKASTER KARBURANT UP NR 4 DT 24.5.2013 FAT NR 113 DT 24.5.2013 NR SER 08212114 PV DT 24.5.2013 FH NR 4 DT 24.5.2013
Komuna Dropull I Poshtem (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 407,620 2013-06-10 2013-06-17 8724520012013 2452001 KOM DR POSHTEM karburant, kontrate shtese 03/01/2013 fatura nr 98 dt 02/04/2013 seria 08212099
Bordi i Kullimit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 890,000 2013-06-10 2013-06-17 5510050712013 BORDI KULLIMIT GJIROKASTER 1005071 karburant , kontrate dt 18/03/2013, seria 08212120 u blerje nr 4373
Komuna Picar (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 71,200 2013-06-11 2013-06-17 9724510012013 2451001 KOMUNA PICAR GJIROKASTER KARBURANT KONTR 2 DT 22.4.2013 NJOFTIM APP DT 1.4.2013 FAT NR106 DT 20.05.2013 NR SER 08212107 FH 14 DT 20.05.2013
Gjykata e rrethit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 143,600 2013-06-10 2013-06-17 11110290192013 1029019 GJYKATE E RRETHIT GJIROKASTER KARBURANT PRILL MAJ 2013 PROK ELEKTR VITI 2013 FAT NR 40 DT 2.4.2013 NR SER 08212040/FAT NR 94 DT 16.5.2013 NR SER 08212095 UP NR 1 DT 19.2.2013
Komuna Lunxheri (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 180,000 2013-06-11 2013-06-18 9924470012013 KOMUNA LUNZHERI 2447001 GAZOIL , KONTRATE, FH NR 1 DT 24/01/2013, SERIA 03009831, FATURA NR 27 DT 24/01/2013
Komuna Qender (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 46,280 2013-06-11 2013-06-18 8624450012013 2445001 KOM QENDER LIBOHOVE KARBURANT MAJ 2013 UP NR 11 DT 18.1.2013 FAT NR 110 DT 20.5.2013 NR SER 8212111 NJOFTIM FITUES FTESE OFERTE
Komuna Dropull I Siperm (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 142,400 2013-06-18 2013-08-05 11224530012013 2453001 KOMUNA VRISERA KARBURANT (NAFTE) FATURA NR 43 DT 26/04/2013 SERIA 08212119, FH NR 10 DT 17/04/2013
Gjykata e rrethit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 71,200 2013-06-25 2013-08-05 12410290192013 1029019 GJYKATE E RRETHIT GJIROKASTER karburant qershor 2013, nr serial 08212140
Qarku Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 176,000 2013-06-26 2013-08-05 14220110012013 2011001 KESHILLI I QARKUT GJIROKASTER karburant, kontrate 24/04/2013, nr serial 08212041dt 25/04/2013, fh nr 3 dt 25/04/2013
Qarku Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 62,300 2013-06-26 2013-08-05 14320110012013 2011001 KESHILLI I QARKUT GJIROKASTER karburant, up nr 1 dt 27/02/2013, fatura nr 4 dt 07/03/2013, seria 08212004
Prokuroria e rrethit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 43,320 2013-06-26 2013-08-05 5510280102013 1028010 PROK RRETHI GJIROKASTER karburant, nr serial 08212028,08212039 dt 27/03-04/2013
Komuna Odrie (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 78,300 2013-06-20 2013-08-05 5524460012013 KOMUNA ODRIE 2446001 KARBURANT, UP NR 6 DT 03/04/2013, VLERESIM ELEKTRONIK, NR SERIAL FT 08212083
Prokuroria e rrethit Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 42,600 2013-06-26 2013-08-05 5610280102013 1028010 PROK RRETHI GJIROKASTER karburant, nr serial 08212142, 08212096 dt 16/05-13/06/2013
Qendra e Formimit Profesional Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 27,590 2013-06-20 2013-08-05 6210251042013 D.R.F.POFESIONAL 1025104 KARBURANT, UP NR 4 DT 27/03/2013, NR SER 08212135 FAT NR 134 DT 13/03/2013
Drejtoria e Pyjeve Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 134,924 2013-06-27 2013-08-05 7310260112013 1026011 DR SHERBIMI PYJOR KARBURANT KONTRATE VITI 2013, FH NR 11 FATURA NR 143 DT 13/06/2013 SERIA 08212144 DT 13/06/2013
Drejtoria Rajonale e Monumenteve te Kultures Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 69,954 2013-06-19 2013-08-05 9210120042013 1012004 DREJ RAJON KULT KOMBETARE GJIROKASTER KARBURANT, KONTRATE 85 PROT DT 21/03/2013, UP NR 69 DT 07/03/2013 NR SERIAL 8212139 FAT NR 138 DT 13/06/2013
Komuna Picar (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 71,200 2013-07-04 2013-08-19 11324510012013 2451001 KOMUNA PICAR GJIROKASTER KARBURANT KONTR 2 DT 22.4.2013 NJOFTIM APP DT 1.4.2013 FAT NR 151 DT 13.06.2013 NR SER 08212152 FH 14 DT 20.05.2013
Drejtoria Rajonale e Monumenteve te Kultures Gjirokaster (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 99,680 2013-07-09 2013-09-24 10310120042013 1012004 DREJ RAJON KULT KOMBETARE GJIROKASTER KARBURANT KONTR 85 DT 21.03.2013 UP NR 69 DT 07.03.2013 UBRENDSHEM NR 111 PROT DT 15.04.2013 FAT NR 179 DT 2.7.2013 NR SER 8212180 FH NR 13 DT 02.07.2013
Bashkia Libohove (1111) FLADY PETROLEUM Gjirokaster 12,960 2013-07-04 2013-09-24 14321160012013 2116001 BASHKIA LIBOHOVE GJIROKASTER KARBURANT DHE PJESE KEMBIMI UP NR 4 DT 19.1.2013 FAT NR 24 DT 19.1.2013 PV NR SER