Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All A.E.K.SECURITY All 5,459,100.00 29 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Bordi i Kullimit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 63,600 2012-02-06 2012-02-08 1710050672012 pagese per A.E.K.Security nga Bordi i Kullimit (1005067)
Dogana Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 177,900 2012-02-21 2012-02-22 1410100892012 pagese roje civile muaji dhjetor per AEK Security nga Dega e Doganes (1010089)
Bordi i Kullimit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 63,600 2012-03-06 2012-03-21 2810050672012 pagese roje civile per AEK SECURITY nga Bordi i Kullimit (1005067)
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2012-06-20 2012-07-02 7610280032012 sherbimi roje likujdim fatura 36 date 31.05.2012 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 197,400 2012-03-16 2012-04-02 3110280032012 lik fat 11 dt 29.02.2012 nga prokuroria berat 1028003
Dogana Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 177,900 2012-03-15 2012-04-02 2510100892012 pagese per A.E.K. Security nga Dogana Berat 1010089
Bordi i Kullimit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 63,600 2012-04-02 2012-04-12 4310050672012 roje lik fat 23 date 30.03.2012 nga bordi i kullimit berat 1005067
Dogana Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 187,200 2012-05-08 2012-05-11 4310100892012 1010089 dogana per firmen e rojeve AEK security
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2012-05-28 2012-06-08 6410280032012 roje lik fatura 28 date 30.04.2012 nga prokuroria berat 2167001
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2012-07-25 2012-08-02 9510280032012 sherbimi roje likujdim fatura 42 dt 30.06.2012 kontrat dt 01.03.2012 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2012-09-11 2012-09-13 11110280032012 roje likujdim fatura 49 date 31.07.2012 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2012-10-03 2012-10-05 12110280032012 rojet likujdim fatura 55 dt 30.08.2012 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2012-10-22 2012-10-26 13410280032012 roje likujdim fatura 61 date 30.09.2012 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2012-11-21 2012-12-13 15010280032012 SHERBIMI ROJE likujdim fatura 67 dt 30.10.2012 nga prokurori8a berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 390,000 2012-12-10 2012-12-26 16610280032012 1028003 prokuroria per ''aek security''
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2012-04-20 2012-04-25 5210280032012 sherbimi roje lik fat 260 date 30.03.2012 nga prokuroria berat 1028003
Dogana Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 177,900 2012-04-17 2012-04-25 3210100892012 1010089 dogana per A E K security roje private
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2013-02-20 2013-02-21 2710280032013 rojet nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 195,000 2013-03-20 2013-03-21 3910280032013 sherbimi roje lik fatura shkurt 2013 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-04-23 2013-04-23 5210280032013 sherbimi roje lik fatura mars 2013 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-05-20 2013-05-23 6610280032013 roje lik fat prill 2013 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-06-21 2013-08-01 8310280032013 roje lik fat maj 2013 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-08-04 2013-10-07 9510280032013 pagese ruajtje godime lik fat qershor 2013 nga prokuroria berat 1028003
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-09-03 2013-10-17 10610280032013 1028003 prokuroria berat lik fat korrik 2013 per aek secyrity berat
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-09-20 2013-10-22 11610280032013 prokuroria berat lik fat gusht 2013 roje private
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-10-21 2013-10-24 12710280032013 prokuroria berat lik fat shtator 2013 sherbimi roje
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-11-22 2013-11-25 14710280032013 Prokuroria Berat 1028003.per AEK Security,
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-12-11 2013-12-12 15710280032013 prokuroria berat lik fat nentor 2013 roje
Prokuroria e rrethit Berat (0202) A.E.K.SECURITY Berat 201,000 2013-12-11 2013-12-12 15810280032013 prokuroria berat lik fat dhetor 2013 roje
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >