Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2 AT SHPK All 1,958,580.00 31 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Bashkia Kamez (3535) 2 AT SHPK Tirane 79,800 2012-03-27 2012-04-11 1921660012012 602 nd/ujesjellsit kamez bl .hipoklorit up 5 dt 27.02.2012 pv 28.02.2012 fat 23 dt 29.02.2012 fat 15 dt 07.03.2012 fh 3 dt 29.02.2012fh 4 dt 07.03.2012
Bashkia Vore (3535) 2 AT SHPK Tirane 450,000 2012-04-04 2012-04-12 8221650012012 602-BASHKIA VORE BLERJE KLOR UP 22 DT 03.03.11 PV 3+4 DT 07.03.11+27.06.11 FAT 95 DT 27.06.11 FH 28 DT 27.06.11
Komuna Miras (1505) 2 AT SHPK Devoll 9,000 2012-04-10 2012-04-17 10023350012012 KOMUNA MIRAS PER 2 AT SHPK BLERJE MATERIALE PASTRIMI
Bashkia Kamez (3535) 2 AT SHPK Tirane 39,900 2012-04-13 2012-04-23 2721660012012 602 nd/ujesjellsit kamez bl hipoklorit natriumi up 14 dt 03.04.2012 pv 04.04.2012 fat 46 dt 05.04.2012 fh 10 dt 05.04.2012
Komuna Mollas (1514) 2 AT SHPK Kolonje 17,400 2012-04-11 2012-04-19 6724860012012 2486001 KOMUNA MOLLAS KOLONJE SHPENZ PER MATERIALE PER DEZINFEKTIM LIK I FAT NR 69 DT 04.04.2012 ME UP NR 10 DT 03.04.2012,FH NR 12 DT 04.04.2012
Komuna Drenove (1515) 2 AT SHPK Korçe 32,400 2012-05-16 2012-05-21 13925070012012 BLERJE KLOR FAT 103, 235. KOMUNA DRENOVE KORCE
Bashkia Kamez (3535) 2 AT SHPK Tirane 39,900 2012-06-19 2012-06-29 5321660012012 602 nd/ujesjellsit kamez bl hipoklorit natriumi up 14 dt 03.04.2012 pv 04.04.2012 fat 46 dt 05.04.2012 fh 10 dt 05.04.2012
Bashkia Kamez (3535) 2 AT SHPK Tirane 39,900 2012-09-04 2012-09-10 77 2166001 2012 ND/UJESJELLSIT KAMEZ HIPOKLORAT NATR UP 37 DT 23.08.2012 PV 24.08.2012 FAT 178 DT 27.08.2012 FH 26 DT 27.08.2012
Bashkia Kamez (3535) 2 AT SHPK Tirane 150,300 2012-09-28 2012-10-04 398 2166001 2012 BASHKIA KAMEZ BL KLORI UP 246 DT 18.09.2012 PV 18.09.2012 FAT 204 DT 24.09.2012 FH 89 DT 24.09.2012
Bashkia Kamez (3535) 2 AT SHPK Tirane 39,900 2012-11-09 2012-11-30 98 2166001 2012 Nd/Ujesjellsit Kamez bl hipoklorit NA up 25.09.2012 pv 26.09.2012 fat 210 dt 27.09.2012 fh 29 dt 27.09.2012
Komuna Drenove (1515) 2 AT SHPK Korçe 10,800 2012-11-21 2012-12-13 25625070012012 KLOR FAT 217. KOMUNA DRENOVE KORCE
Komuna Mollaj (1515) 2 AT SHPK Korçe 64,800 2012-11-16 2012-12-13 22625080012012 BLERJE KLOR KOMUNA MOLLAJ
Komuna Petrele (3535) 2 AT SHPK Tirane 19,200 2012-12-06 2012-12-17 212 2795001 2012 Kom Petrele - bl klor up 28 dt 13.11.2012 pv 17.11.2012 fat 240 dt 17.11.2012 fh 61 dt 17.11.2012
Komuna Pojan (1515) 2 AT SHPK Korçe 18,900 2012-11-27 2012-12-17 27225000012012 MATERIALE SPECIALE FAT 281. KOMUNA POJAN KORCE
Bashkia Kamez (3535) 2 AT SHPK Tirane 39,900 2012-12-10 2012-12-24 114 2166001 2012 Nd/Ujesjellsit Kamez - bl klor up 49 dt 09.11.2012 pv 10.11.2012 fat 237 dt 12.11.2012 fh 37/1 dt 12.11.2012
Komuna Drenove (1515) 2 AT SHPK Korçe 32,400 2013-03-08 2013-03-19 6225070012013 BLERE KLORFAT NR 19, DT 22.01.13. KOMUNA DRENOVE KORCE
Komuna Voskop (1515) 2 AT SHPK Korçe 4,800 2013-03-25 2013-03-26 6225060012013 KLOR PER UJSJELLSAT FAT.270 KOMUNA VOSKOP
Komuna Mollas (1514) 2 AT SHPK Kolonje 18,750 2013-04-17 2013-04-19 7924860012013 komuna mollas kolonje shp.per materiale per pastrim urdh.prok.nr.9 dt.15.02.2013 fatura nr,83 dt.09.04 dhe f.h.nr/14 dt.09.04.2013
Bashkia Kamez (3535) 2 AT SHPK Tirane 39,900 2013-02-04 2013-02-06 7 2166001 2013 uj Nd/Ujesjellsit Kamez - Bl NA up 2 dt 04.01.2013 pv 04.01.2013 fat 267 dt 04.01.2013 fh 1 dt 04.01.2013
Bashkia Vore (3535) 2 AT SHPK Tirane 382,800 2013-05-17 2013-05-21 89 21650012013 602 Bashkia Vore- likuidim Klior ujsjellesi, up.nr.25 dt.18.06.2012 form nr.3 dt.20.06.2012 form.nr.4 dt.23.06.2012 fat.120 dt.23.06.2010 seria 02590927
Komuna Pojan (1515) 2 AT SHPK Korce 16,200 2013-05-24 2013-06-12 11725000012013 MATERIALE SPECIALE FAT NR 99. KOMUNA POJAN KORCE
Komuna Kashar (3535) 2 AT SHPK Tirane 63,000 2013-06-06 2013-06-14 16828090012013 602-KOM KASHAR natruim kekrese 21.05.12 up 34 dt 22.05.121 pv 24.05.12 pv 25.05.12 fat 76 dt 23.05.13 sr 06328899 fh 33 dt 23.05.13
Komuna Pustec (1515) 2 AT SHPK Korce 21,600 2013-07-02 2013-08-05 8824990012013 BLERJE KLOR FAT.40 DT 17.02.12 KOMUNA PUSTEC
Komuna Miras (1505) 2 AT SHPK Devoll 13,230 2013-08-16 2013-10-17 22623350012013 2335001 PER 2-AT MATERIALE PASTRIMI
Komuna Qender (1514) 2 AT SHPK Kolonje 12,000 2013-08-21 2013-10-17 23824850012013 2485001 komuna qender erseke shpenz pe materiale per pastrim, dezinfektim lik i fta nr 180 dt 26.07.2013,fh nr 18 dt 26.07.2013,up nr 25 dt 18.07.2013
Komuna Pojan (1515) 2 AT SHPK Korçe 16,200 2013-09-19 2013-10-22 23125000012013 KOMUNA POJAN KORCE. LIK FAT NR 209 DT 16.09.13 MATERIALE SPECIALE
Komuna Drenove (1515) 2 AT SHPK Korçe 21,600 2013-09-12 2013-10-21 17825070012013 KLOR FAT NR 202. KOMUNA DRENOVE KORCE
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Korce Fshat (1515) 2 AT SHPK Korçe 30,000 2013-10-23 2013-11-06 3521220142013 UJESJELLES FSHAT KORCE BLERJE KLORI FAT NR 9271786 DAT 22.10.2013
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Erseke (1514) 2 AT SHPK Kolonje 144,000 2013-11-22 2013-11-22 1921200052013 2120005 sh.a.u.k kolonje4 shpenz per blerje klori lik i fat nr 365,fh nr 57,up nr 53 dt 14.12.2012 dhe lik i fat nr 102,fup nr 20 dt 07.05.2013 dhe me fh nr 20 dt 08.05.2013
Komuna Pojan (1515) 2 AT SHPK Korçe 18,000 2013-11-25 2013-11-26 28425000012013 MATERIALE SPECIALE FAT NR 260 DT 20.11.13. KOMUNA POJAN KORCE
Komuna Mollaj (1515) 2 AT SHPK Korçe 72,000 2013-12-03 2013-12-04 18025080012013 KOMUNA MOLLAJ BLERJE KLOR FAT NR.243 DT 30.10.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >