Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) All All 1,192,270.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) CEZ SHPERNDARJE Mirdite 140,396 2012-10-17 2012-10-22 121640032012 2164003 UJSJELLSI RUBIK PER ENERGJI AKT NORMATIV NR 5 DT 26.09.20121 D070531,D070526,D070575
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) CEZ SHPERNDARJE Mirdite 52,160 2013-06-05 2013-06-14 121640032013 2164003 ujsjellsi rubik per energji gusht dhjetor 2012 janar mars 2013 pjeserisht prill D70256,70575,70531
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) E & B Mirdite 240,000 2013-09-17 2013-10-22 321640032013 ujsjellsi rubik per klor
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) PETRIT PALOKA Mirdite 66,800 2013-09-17 2013-10-22 421640032013 ujsjelsi rubik per riparim popmpe uji
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) DEGA E TATIMEVE Mirdite 35,465 2013-09-17 2013-10-21 221640032013 ujsjellsi rubik per tatim page tetor 2011
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) BANKA KOMBETARE TREGTARE Mirdite 224,100 2013-09-17 2013-10-21 5 21640032013 2164003 ujsjellsi rubik per paga
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) RAIFFEISEN BANK SH.A Mirdite 306,450 2013-09-17 2013-10-21 621640032013 2164003 ujsjellsi rubik per paga
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) DEGA E TATIMEVE Mirdite 112,899 2013-09-17 2013-10-21 721640032013 ujsjellsi rubik per sigurime shoq shend shkurt 2012
Sh.A. Ujesjelles-Kanalizime Rubik (2026) E & B Mirdite 14,000 2013-12-20 2013-12-23 821640052013 ujsjellsi rubik per hipoklorit kalciumi
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >