Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3669 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,944,906,512.00 3,669 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,008,928 2019-06-14 2019-06-19 58821240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,210,050 2019-06-14 2019-06-19 58921240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 1,439,765 2019-06-14 2019-06-19 56721240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) AJZBERG Kuēove 455,279 2019-06-13 2019-06-18 57321240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 kthim garancie certifikate dt 26.12.2017 aktkolaudimi punimesh per rik. shkallet turistike dt 23.11.2016
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 422 2019-06-13 2019-06-14 56221240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217114 dt 02.06.2019 kontr nr 12360435
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 1,334 2019-06-13 2019-06-14 56321240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217113 dt 02.06.2019 kontr nr 12360434
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 21,120 2019-06-13 2019-06-14 55821240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203215871 dt 02.06.2019 kontr nr 32550002
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 3,000 2019-06-13 2019-06-14 58721240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 727604647/dt 31.05.2019 dt 02.06.2019 kontr nr 12360434
Bashkia Kucove (0217) ALBTELEKOM SH.A. Kuēove 19,666 2019-06-13 2019-06-14 58621240012019 Sherbime telefonike 2124001 telefon fat nr 727604729/727604725/727604655/727597166/727604648/727611990/dt 31.05.2019 dt 02.06.2019 kontr nr 12360434
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 1,284 2019-06-13 2019-06-14 56121240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217816 dt 02.06.2019 kontr nr 32460004
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 23,405 2019-06-13 2019-06-14 55921240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217111 dt 02.06.2019 kontr nr 12360432
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 5,347 2019-06-13 2019-06-14 56021240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203217618 dt 02.06.2019 kontr nr 12360474
Bashkia Kucove (0217) UJESJELLESI SH.A. Kuēove 4,416 2019-06-13 2019-06-14 55721240012019 Uje 2124001 uji fat nr 203215898 dt 02.06.2019 kontr nr 32460001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 160,320 2019-06-10 2019-06-11 57121240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 497,520 2019-06-10 2019-06-11 57221240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 75,120 2019-06-10 2019-06-11 56921240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019 nja kozare
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 66,600 2019-06-10 2019-06-11 57021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019 nja gege
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 444,420 2019-06-10 2019-06-11 56821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 bashkia kucove pagese ndihmat ekonomike maj 2019 nja lumas
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 14,190 2019-06-07 2019-06-10 55321240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte maj 2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 54,660 2019-06-07 2019-06-10 55521240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese paga bordi i kullimit maj 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 168,347 2019-06-07 2019-06-10 55421240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese paga bordi i kullimit maj 2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 118,250 2019-06-07 2019-06-10 55221240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte maj 2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 36,000 2019-06-06 2019-06-07 55121240012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2124001 materiale per pastrim fat nr 05/69451655 dt 21.05.2019
Bashkia Kucove (0217) INTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP Kuēove 86,904 2019-06-06 2019-06-07 55021240012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2124001 shpenz. sig mjeti fat nr 28/68956878 dt 29.05.2019
Bashkia Kucove (0217) "BERNET" SH.P.K. Kuēove 37,674 2019-06-06 2019-06-07 54921240012019 Sherbime telefonike 2124001 sherbim interneti fat nr 89/75314653 dt 29.05.2019 kontr nr 712 dt 21.02.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 309,597 2019-06-06 2019-06-07 54821240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese keshilltaret maj 2019
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 24,685 2019-06-06 2019-06-07 54721240012019 Posta dhe sherbimi korrier 2124001 posta maj 2019 fat nr 67979651/67980200/67979664/67979663/ dt 31.05.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 220,583 2019-06-03 2019-06-05 54321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 gjendja civile bashkia kucove
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 12,000 2019-06-03 2019-06-05 54621240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime zyres rregj. pasurise kv kopje dok.tekniko ligjor per pasurite tek ish teci kucove fat nr 775 dt 31.05.2019
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 337,006 2019-06-03 2019-06-05 54221240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 PMNZH bashkia kucove

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA