Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 2905 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,565,803,062.00 2,905 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 9,000 2018-08-01 2018-08-02 62321240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek rastet vecanta lumas qershor 2018 vkb nr 56 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 1,444,626 2018-08-01 2018-08-02 62421240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia kozare korrik 2018 vkb nr 54 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 3,000 2018-08-01 2018-08-02 62921240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese pension ushqimor korrik 2018 vita shkurti
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,384,600 2018-08-01 2018-08-02 61421240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune korrik 2018 vkb nr 54 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 perondi
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,169,485 2018-08-01 2018-08-02 61221240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia korrik 2018 vkb nr 54 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126 dt 30.07.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 3,864 2018-08-01 2018-08-02 62721240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj nd. ek .gege qershor 2018 vkb nr 57 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 79,200 2018-08-01 2018-08-02 61721240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek 6 % qershor 2018 vkb nr 55 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2018-08-01 2018-08-02 61521240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune korrik 2018 vkb nr 54 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 bashkia
Bashkia Kucove (0217) ZYRA PERMBARIMORE BERAT Kuēove 1,000 2018-08-01 2018-08-02 62821240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese pension ushqimor korrik 2018 marsida kiptiu
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 115,100 2018-08-01 2018-08-02 61821240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek raste te vecanta qershor 2018 vkb nr 56 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 bashkia
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 619,018 2018-08-01 2018-08-02 62521240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia gege/kozare korrik 2018 vkb nr 54 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 12,880 2018-08-01 2018-08-02 62621240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj nd. ek .kozare qershor 2018 vkb nr 57 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 10,304 2018-08-01 2018-08-02 61321240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese kompesim energjie nd. ek qershor 2018 vkb nr 57 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 perondi
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 2,934,037 2018-08-01 2018-08-02 62121240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese paaftesia lumas korrik 2018 vkb nr 54 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,288 2018-08-01 2018-08-02 62021240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek komp. energj. qershor 2018 vkb nr 57 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 bashkia
Bashkia Kucove (0217) POSTA SHQIPTARE SH.A Kuēove 25,760 2018-08-01 2018-08-02 62221240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese komp. energj lumas qershor 2018 2018 vkb nr 57 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 lumas/bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 94,024 2018-08-01 2018-08-02 61921240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek komp. energj. qershor 2018 vkb nr 57 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 bashkia
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 6,106,693 2018-08-01 2018-08-02 61621240012018 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune korrik 2018 vkb nr 54 dt 26.07.2018 konf prefekt nr 2126/1 dt 30.07.2018 bashkia
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 475,493 2018-07-24 2018-07-25 61021240012018 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2124001 likujdim vendim gjyqi per interesat nr 208 dt 19..07.2017 fat nr 75/43535492 dt 19.07.2018,72/43535489 per vend e higjenes dt 18.07.2018
Bashkia Kucove (0217) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Kuēove 9,038 2018-07-24 2018-07-25 61121240012018 Elektricitet 2124001 energji fat nr 254091775 dt 26.06.2018 kontr nr 020163086252
Bashkia Kucove (0217) FLED Kuēove 6,502,940 2018-07-20 2018-07-23 60921240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikonstruksion rruge E. bregu - tapi fat nr 51/61108351 dt 01.06.2018 kontr nr 297 dt 24.01.2018
Bashkia Kucove (0217) GAZYKA Kuēove 180,780 2018-07-06 2018-07-18 56721240012018 Karburant dhe vaj 2124001 blerje karburant fat nr 331/56721331 dt 19.06.2018 kontr nr 1831/3 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) PIENVIS Kuēove 469,563 2018-07-06 2018-07-18 56421240012018 Sherbime te tjera 2124001 mirmbajtje varrezash fat nr 131/57248064 dt 30.06.2018 kontr dt 01.03.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 250,200 2018-07-06 2018-07-18 56221240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime te tjera operative fat nr 415/58656415 dt 19.06.2015
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 344,298 2018-07-06 2018-07-16 56821240012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 sit pastrimi higjena /kozare fat nr 31/49263717 dt 31.10.2017 kontr dt 01.03.2013
Bashkia Kucove (0217) ZDRAVO Kuēove 3,464,175 2018-07-11 2018-07-16 58621240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive 2124001 rikonstruksion sheshe e fusha sportive fat nr 40/42360340 dt 16.10.2017 kontr nr 2565 dt 01.08.2017
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 308,388 2018-07-06 2018-07-16 56921240012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 sit pastrimi higjena /kozare fat nr 34/49263720dt 30.11.2017 kontr dt 01.03.2013
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 560,700 2018-07-09 2018-07-16 57021240012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastrimi nj. admin. perondi fat nr 30/49263716 dt 31.10.2017 kontr dt 15.04.2014
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 3,094,725 2018-07-12 2018-07-13 59121240012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2018 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 4,320 2018-07-12 2018-07-13 60021240012018 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ekonomike bashkia shqoponja kokoshi qershor 2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA