Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Elbasan (0808) (Mbi 3581 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 10,210,897,530.00 3,581 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Elbasan (0808) NDERMARJA TRAJTIMIT STUDENTEVE Elbasan 51,000 2019-02-13 2019-02-14 11921090012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2109001 Bashkia Elbasan qera objekti urdher adm 259 dt 12.2.2019,kontrate 69/1 dt 15.10.2018,fature 1, 2 dt 15.11.2018,15.12.2018 seri 000298,000299
Bashkia Elbasan (0808) NDERMARJA TRAJTIMIT STUDENTEVE Elbasan 25,500 2019-02-13 2019-02-14 12021090012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2109001 Bashkia Elbasan qera objekti urdher adm 259 dt 12.2.2019,kontrate 69/1 dt 15.10.2018,fature 3 dt 15.1.2019 seri 000300
Bashkia Elbasan (0808) ALBTELEKOM SH.A. Elbasan 4,342 2019-02-12 2019-02-13 11821090012019 Sherbime telefonike 2109001 Bashkia Elbasan telefon nr klienti310001888226,110000124425, fature726981957,726906837 f
Bashkia Elbasan (0808) BANKA KOMBETARE TREGTARE Elbasan 50,000 2019-02-12 2019-02-13 11421090012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2109001 Bashkia Elbasan shperblim fatkeqesie natyrore, urdhewr adm 256 dt 11.2.2019,vendim 129 dt 25.5.2018,konf 1963/1 dt 8.11.2018,permbledhese
Bashkia Elbasan (0808) TV SKAMPA Elbasan 137,500 2019-02-12 2019-02-13 11721090012019 Sherbime te tjera 2109001 Bashkia Elbasan shpenzim per njoftim ne tv, kontrate 27.2.2018,urdher 47 dt 17.1.2018,vendim 365/4 dt 26.2.2018,raport 356/3 dt 26.2.2018,fature 56109116,56109117
Bashkia Elbasan (0808) BAJRAMI N. Elbasan 750,000 2019-02-12 2019-02-13 11621090012019 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri 2109001 Bashkia Elbasan shpenzim per marje me qera pajisje gjedezike, urdher adm 258 dt 12.2.2019,kontrate qeraje 10129/19 dt 1.3.2018,fature 51782922,51782929,51782932,51782941,51782945
Bashkia Elbasan (0808) ERGI Elbasan 553,000 2019-02-12 2019-02-13 11521090012019 Shpenzime per qiramarrje mjetesh transporti 2109001 Bashkia Elbasan qera automjete , vendim kb 35 dt 25.3.2016,kontrate 1524/1 dt 14.4.2016,njoft fituesi 1526/12 dt 11.3.2016,fature 53111434,53111493,53111119,63722423urdher adm 257 dt 12.2.2019,
Bashkia Elbasan (0808) PAVLINA MALAJ Elbasan 172,000 2019-02-11 2019-02-12 11021090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan kolaudim objekti Rikonstruksion i rruges rajonale Gostim Tregan, urdher 4184/13 dt 18.6.2018,kontrate 18.6.2018,fature 2 seri 54358971
Bashkia Elbasan (0808) PAVLINA MALAJ Elbasan 42,000 2019-02-11 2019-02-12 10921090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan kolaudim objekti Rikonstruksion i rruges Besim Levonja urdher 3499/10 dt 4.12.2018,kontrate 4.12.2018, fature 4 seri 54358973
Bashkia Elbasan (0808) HEKURAN XHINA Elbasan 90,000 2019-02-11 2019-02-12 10521090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan kolaudim objekti Rikonstruksion i rruges Caush Asllani dhe Xhemali Debrova, urdher 777/20 dt 12.12.2018,kontrate 777/21 dt 12.12.2018,fature 14604147
Bashkia Elbasan (0808) BE - IS SH.P.K Elbasan 1,523,060 2019-02-11 2019-02-12 10221090012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan objekti Rikons rruges Caush Asllani, Xhemali Debrova,up 777 dt 7.2.2018,pv 11.4.2018,vendim 777/15 dt 27.7.2018,kontrate 1.8.18,situacion perf, fat 32020107,akt marje dorz 5.2.19,akt kolaud 27.12.18
Bashkia Elbasan (0808) RAMA - GRAF Elbasan 51,460 2019-02-11 2019-02-12 11121090012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2109001 Bashkia Elbasan botimi i gazetes Almanak i Bashkise Elbasan, up 5037 dt 16.6.2017,vendim 5037 dt 20.7.2017,pv 12.7.2017,kontrate 26.7.2017,fature 56109995,fh 11 dt 26.6.2018,akt konf 1150/1 dt 23.6.2017
Bashkia Elbasan (0808) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Elbasan 1,632,000 2019-02-11 2019-02-12 11221090012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2109001 Bashkia Elbasan qera ambjenti per zyrat e taksave periudha qershor dhjetor 2018, urdher adm 235 dt 11.2.2019,kontrate 3227/1 dt 19.12.2017,permbledhese ,vendim keshilli 117 dt 20.11.2017
Bashkia Elbasan (0808) PAVLINA MALAJ Elbasan 2,700 2019-02-11 2019-02-12 10821090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shendetesore 2109001 Bashkia Elbasan kolaudim objekti Rikonstruksion i ambulances se fshatit Fushebuall, urdher 2689/7 dt 22.11.2018,kontrate 22.11.2018,fature 5 seri 54358974
Bashkia Elbasan (0808) ERALD-G Elbasan 646,800 2019-02-11 2019-02-12 10421090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan mbikqyrje punimesh objekti Rikonstruksion i rruges Caush Asllani dhe Xhemali Debrova,up 1039 dt 14.2.2018,vendim 1039/4 dt 15.3.2018,pv 7.3.2018, kontrata 29.3.2018,fature 61464292
Bashkia Elbasan (0808) PAVLINA MALAJ Elbasan 3,600 2019-02-11 2019-02-12 10721090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 2109001 Bashkia Elbasansupervizim objekti Hidroizolim i tarrace zyrave te SHMZSH, fature nr 69 seri 54358969,kontrate 3.7.2018
Bashkia Elbasan (0808) BANKA CREDINS Elbasan 7,300 2019-02-06 2019-02-07 8321090012019 Sherbime te tjera - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2109001 Bashkia Elbasan Blerje ceku dhe pagese tarifa ankimore,me permbledhese urdher adm 186 dt 4.2.2019,urdher 958 dt 7.11.2018, Emanuela Lufo ID 165908066U
Bashkia Elbasan (0808) ARTAN LLOZANA Elbasan 44,700 2019-02-06 2019-02-07 8021090012019 Kancelari 2109001 Bashkia Elbasan Blerje kartedixhe per bojen e ploterit up 12.11.2018,pv 14/11 dt 14.11.2018fh 29 dt 14.11.2018,fh 193 dt 14.11.2018 seri 70404013
Bashkia Elbasan (0808) NOVATECH STUDIO Elbasan 23,902 2019-02-06 2019-02-07 10121090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shendetesore 2109001 Bashkia Elbasan Mbikqyrje Rikonstruksion i Ambulances ne fshatin FusheBuall Nj A Shushice, up 5345 dt 14.8.2018,pv 28.8.2018,vendim 5345/4 dt 6.9.2018,kontrate 12.9.2018,fature 69845921
Bashkia Elbasan (0808) "DRICONS" Elbasan 385,380 2019-02-05 2019-02-07 7221090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan mbikqyrje objekti Rikonstruksion i rruges Fetah Ekmeciu dhe Apostol Gega,up 1278 dt 26.2.2018,pv 20.3.2018,vendim 28.03.2018,kontrate 11.4.2018,fature 62741232
Bashkia Elbasan (0808) SHAMO-CONSTRUCTION Elbasan 1,240,103 2019-02-06 2019-02-07 9921090012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shendetesore 2109001 Bashkia Elbasan Rikonstruksion i Ambulances ne fshatin FusheBuall Nj A Shushice, up 4762 dt 17.7.2018,pv 14.8.2018,vendim 4762/4 dt 23.8.2018,kontrate 10.9.18,situacion perfundimtar,fature 33473473,akt marje dorz 3.12.18,akt kolaud
Bashkia Elbasan (0808) HEKURAN XHINA Elbasan 54,000 2019-02-06 2019-02-07 9821090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan Kolaudim i objektit rikonstruksion i rruges Fetah Ekmeciu dhe Apostol Gega, urdher 1211/7 dt 13.8.2018,konbtrate 13.8.2018,akt kolaudimi 20.8.2018,fature 14604145
Bashkia Elbasan (0808) HEKURAN XHINA Elbasan 65,000 2019-02-06 2019-02-07 9721090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan Kolaudim i objektit rikonstruksion i rruges Rinia Ekrem Halili dhe Abdyl Graceni, urdher 2367/7 dt 10.10.2018,kontrate 10.10.2018,akt kolaudimi 12.10.2018,fature 14604144
Bashkia Elbasan (0808) BANKA KOMBETARE TREGTARE Elbasan 7,655,409 2019-02-06 2019-02-07 9621090012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar 2109001 Bashkia Elbasan shlyerje kredie shkrese nr 1112 dt 05.02.2019 urdher nr 191 dt 05.02.2019
Bashkia Elbasan (0808) ZENIT&CO Elbasan 546,000 2019-02-05 2019-02-06 7821090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan mbikqyrje punimesh Rikonstruksion i rruges Gostime tregan Loti 1,up 5957, dt 20.7.2017,vendim 5957/10 dt 8.2017,kont 31.8.2017,fature 51509628
Bashkia Elbasan (0808) A.SH. ENGINEERING Elbasan 306,000 2019-02-05 2019-02-06 6921090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan mbikqyrje objekti Rikonstruksion i rruges Besim Levonja,up 3652 dt 4.6.2018,pv 25.6.2018,vendim 3652/4 dt 3.7.2018,kontrate 6.7.2018,fature 46227915
Bashkia Elbasan (0808) BE - IS SH.P.K Elbasan 2,252,709 2019-02-05 2019-02-06 7021090012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan Rikonstruksion i rruges Fetah Ekmeciu dhe Apostol Gega up1211 dt 22.2.2018,pv 12.4.2018,vendim 1211/4 ,kontrate 3.5.2018,fature 32020081,situacion perfundimtar,akt marje dorz 23.8.2018,akt kolaudimi 20.8.2018
Bashkia Elbasan (0808) BE - IS SH.P.K Elbasan 18,643,952 2019-02-05 2019-02-06 7321090012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2109001 Bashkia Elbasan Rikonstruksion i rruges Caush Asllani Xhemali Debrova, up 777 dt 7.2.2018,pv 11.4.2018,vendim 777/15 dt 27.7.2018,kontrate 1.8.2018.situacion nr 2,fature 32020094
Bashkia Elbasan (0808) BASHA & I Elbasan 2,239,523 2019-02-05 2019-02-06 6621090012019 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2109001 Bashkia Elbasan ekzekutim vendime gjyqesore vendim nr 1802 dt 26.4.2018 akti 10998/8216/3833/57, sekuestro 539/2 dt 18.6.2018, urdher adm 185 dt 4.2.2019
Bashkia Elbasan (0808) BANKA E TIRANES Elbasan 10,000 2019-02-05 2019-02-06 8221090012019 Te tjera transferta tek individet 2109001 Bashkia Elbasan Bonuse strehimi perfitues Rushan Gjolena me permbledhese urdher adm 187 dt 4.2.2019, akt marveshje 3033 dt 5.8.2014

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA