Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 753,105,428.00 377 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) INVENT Fier 2,160,000 2014-12-30 2014-12-31 43321110012014 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe shpenzimet instaluese te telekomunikacionit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 3,732,000 2014-12-29 2014-12-29 43021110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi shperblim per fundvitit Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 1,974,000 2014-12-29 2014-12-29 42921110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike shperblim per fundvitit Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 2,000,000 2014-12-29 2014-12-29 43121110012014 Shpenz. per rritjen e AQT - varrezat Bashkia Fier 2111001 shpronesime varreza publike Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) AGBES CONSTRUKSION Fier 67,118,932 2014-12-23 2014-12-24 42721110012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 136,000 2014-12-22 2014-12-23 42621110012014 Sherbime te printimit dhe publikimit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 12,597,608 2014-12-22 2014-12-23 42521110012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) F I L I P I Fier 785,880 2014-12-19 2014-12-22 42321110012014 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci punimi rruga "Riza Shanaj"
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 44,557 2014-12-19 2014-12-22 42121110012014 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) F I L I P I Fier 416,214 2014-12-19 2014-12-22 42421110012014 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci punimi rruga "Astrit Toto"
Bashkia Fier (0909) SARK Fier 1,531,946 2014-12-19 2014-12-22 41921110012014 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci punimi
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 85,000 2014-12-18 2014-12-19 42021110012014 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagesa per fatkeqsi Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 1,720 2014-12-17 2014-12-18 41721110012014 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 379,024 2014-12-17 2014-12-18 41821110012014 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001te prapambetura likujdim fature
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 325,706 2014-12-17 2014-12-18 41621110012014 Udhetim i brendshem - Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUAJTSHME Fier 8,400 2014-12-17 2014-12-18 41521110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tarife regjistrimi
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,470,172 2014-12-16 2014-12-17 40221110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 141,075 2014-12-16 2014-12-17 40321110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,324 2014-12-16 2014-12-17 40521110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 86,000 2014-12-16 2014-12-17 40621110012014 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagesa per fatkeqsi Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,621 2014-12-16 2014-12-17 40421110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 10,350 2014-12-16 2014-12-17 40821110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 351,900 2014-12-16 2014-12-17 40721110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) DEGA E TATIMEVE FIER Fier 40,250 2014-12-16 2014-12-17 40921110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 tatim ne burim
Bashkia Fier (0909) BOSHNJAKU. B Fier 6,411,257 2014-12-12 2014-12-15 40121110012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 7,930,199 2014-12-15 2014-12-15 40421110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike Tetor,Nentor,Dhjetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,517,600 2014-12-15 2014-12-15 40321110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001invalide Dhjetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,737,660 2014-12-15 2014-12-15 40221110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) NDERTUESI Fier 4,931,250 2014-12-12 2014-12-15 40021110012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 3,481,859 2014-12-12 2014-12-15 39921110012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 likujdim fature

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA