Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Elbasan (0808) (Mbi 721 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,910,171,500.00 721 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Elbasan (0808) POSTA SHQIPTARE SH.A Elbasan 142,000 2014-12-31 2014-12-31 94321090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan ndihme ekonomike dhjetor
Bashkia Elbasan (0808) BE - IS SH.P.K Elbasan 5,975,438 2014-12-30 2014-12-31 92321090012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Elbasan Ndertim i rruges DAIU
Bashkia Elbasan (0808) VENETO BANKA Elbasan 1,367,700 2014-12-31 2014-12-31 94421090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan ndihme ekonomike dhjetor
Bashkia Elbasan (0808) TJETER VIZION Elbasan 24,720 2014-12-31 2014-12-31 94921090012014 Te tjera transferta tek individet Bashkia Elbasan financim perkujdesi shoq
Bashkia Elbasan (0808) POSTA SHQIPTARE SH.A Elbasan 2,269,700 2014-12-31 2014-12-31 94621090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan ndihme ekonomike dhjetor
Bashkia Elbasan (0808) EDUART VATHI Elbasan 25,902 2014-12-30 2014-12-31 94021090012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Elbasan shpenz botomi
Bashkia Elbasan (0808) NISATEL Elbasan 24,000 2014-12-30 2014-12-31 93921090012014 Sherbime te tjera Bashkia Elbasan shpenz interneti
Bashkia Elbasan (0808) DEGA TATIME ELBASAN Elbasan 8,430 2014-12-30 2014-12-31 93521090012014 Kontribute per sigurime shoqerore Bashkia Elbasan Gjobe interes Sig Shoq
Bashkia Elbasan (0808) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Elbasan 2,039,980 2014-12-31 2014-12-31 94721090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan ndihme ekonomike dhjetor
Bashkia Elbasan (0808) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Elbasan 2,809,520 2014-12-31 2014-12-31 94521090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan ndihme ekonomike dhjetor
Bashkia Elbasan (0808) YLLI HATILLARI Elbasan 2,200 2014-12-30 2014-12-31 93721090012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Elbasan shtypshkrime
Bashkia Elbasan (0808) SHPETIM XHOXHA Elbasan 13,300 2014-12-30 2014-12-31 94121090012014 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Elbasan shpenz lavazhi
Bashkia Elbasan (0808) IT GJERGJI KOMPJUTER Elbasan 12,600 2014-12-30 2014-12-31 93821090012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Bashkia Elbasan materiale zyre
Bashkia Elbasan (0808) DEGA TATIME ELBASAN Elbasan 2,954 2014-12-30 2014-12-31 93621090012014 Paga baze Bashkia Elbasan gjoba interes TAP
Bashkia Elbasan (0808) ALBAELETTRICA Elbasan 3,389,354 2014-12-26 2014-12-29 91821090012014 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve Bashkia Elbasan ndricuesit e rruges Aqif Pasha Qemal Stafa Thoma Kalefi
Bashkia Elbasan (0808) POSTA SHQIPTARE SH.A Elbasan 840,910 2014-12-29 2014-12-29 92021090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan shperblim ndihme ekonomike
Bashkia Elbasan (0808) UNION BANK SHA Elbasan 1,623,000 2014-12-26 2014-12-29 90721090012014 Pagese paaftesie Bashkia Elbasan shperblim i fundvitit per verberi paraplegji
Bashkia Elbasan (0808) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Elbasan 1,623,220 2014-12-29 2014-12-29 91921090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan shperblim ndihme ekonomike
Bashkia Elbasan (0808) POSTA SHQIPTARE SH.A Elbasan 23,670 2014-12-26 2014-12-29 91121090012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Elbasan shpenz postare nentor
Bashkia Elbasan (0808) POSTA SHQIPTARE SH.A Elbasan 6,504,000 2014-12-26 2014-12-29 90621090012014 Pagese paaftesie Bashkia Elbasan shperblim i fundvitit per paaftesine
Bashkia Elbasan (0808) BAJRAMI N. Elbasan 5,150,521 2014-12-26 2014-12-29 91721090012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Elbasan sist asf rr Qemal Stafa nga shkolla Jorgji Dilo deri ne Unazen Lindore
Bashkia Elbasan (0808) ALKO-IMPEX GENERAL CONSTRUCION Elbasan 3,923,517 2014-12-26 2014-12-29 91521090012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Elbasan sist asf rr Qemal Stafa nga shkolla Jorgji Dilo deri ne Unazen Lindore
Bashkia Elbasan (0808) VICTORIA INVEST Elbasan 8,242,564 2014-12-26 2014-12-29 91621090012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Elbasan sist asf rr Qemal Stafa nga shkolla Jorgji Dilo deri ne Unazen Lindore
Bashkia Elbasan (0808) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Elbasan 1,221,810 2014-12-29 2014-12-29 92221090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan shperblim ndihme ekonomike
Bashkia Elbasan (0808) ERGI Elbasan 1,675,296 2014-12-26 2014-12-29 91321090012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Elbasan lyerje suvatim fasadave ne qender
Bashkia Elbasan (0808) VENETO BANKA Elbasan 820,400 2014-12-29 2014-12-29 92121090012014 Ndihme ekonomike Bashkia Elbasan shperblim ndihme ekonomike
Bashkia Elbasan (0808) NISATEL Elbasan 217,104 2014-12-26 2014-12-29 91221090012014 Sherbime telefonike Bashkia Elbasan shpenz telefoni
Bashkia Elbasan (0808) UJESJELLLES KANALIZIME ELBASAN Elbasan 73,824 2014-12-24 2014-12-26 90421090012014 Sherbime telefonike - Uje 2109001 Bashkia Elbasan uje
Bashkia Elbasan (0808) BAJRAMI N. Elbasan 317,265 2014-12-24 2014-12-26 90121090012014 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Elbasan garanci punimesh ndertim KUZ
Bashkia Elbasan (0808) SH. A. RRUGA - URA ASFALTIME N. 2 Elbasan 17,000 2014-12-26 2014-12-26 91021090012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh Bashkia Elbasan qera salle

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA