Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3460 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,743,566,106.00 3,460 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) ALBTELEKOM SH.A. Lushnje 45,818 2018-12-05 2018-12-07 56221290012018 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime sherbim interneti,fat.nr.227280998 dt.31.10.2018,ur.prok.nr.01 dt.25.01.2018,kontr.nr.809 dt.02.02.2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Lushnje 49,560 2018-12-05 2018-12-07 75921290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet ,VKB nr.9 dt.26.01.2018,VKB nr.49 dt.20.04.2018,shkr.MFE nr.7256/2 dt.16.05.2018,kontr.porosi nr.30 dt.16.11.2017,sipas listepageses shkurt-dhjetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Lushnje 238,500 2018-12-05 2018-12-07 76121290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera te pastrehet per muajin tetor 2018 VKB nr.9 dt.26.01.2018,VKB nr.49 dt.20.04.2018,shkr.Pref.Fier nr.166/1 dt.09.02.2018,kontr.porosi nr.30 dt.16.11.2017,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Lushnje 27,650 2018-12-05 2018-12-07 75721290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet ,VKB nr.9 dt.26.01.2018,VKB nr.49 dt.20.04.2018,shkr.MFE nr.7256/2 dt.16.05.2018,kontr.porosi nr.30 dt.16.11.2017,sipas listepageses nentor-dhjetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 340 2018-12-05 2018-12-07 76421290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin tetor 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.290126640 dt.24.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 8,561,144 2018-12-03 2018-12-04 73321290012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 641,940 2018-12-03 2018-12-04 74221290012018 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 69,956 2018-12-03 2018-12-04 73221290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve pyjore per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 94,060 2018-12-03 2018-12-04 73121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKB per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2018-12-03 2018-12-04 73921290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,694,796 2018-12-03 2018-12-04 74321290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per muajin nentor 2018 ,VKB nr.109 dt.20.11.2018,shkr.pref.nr.1956/2 dt.27.11.2018,akt marreveshja nr.3748/1 dt.09.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-12-03 2018-12-04 73721290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit nentor 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-12-03 2018-12-04 74121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 615,133 2018-12-03 2018-12-04 73021290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve Gj. Civile per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2018-12-03 2018-12-04 73521290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit nentor 2018,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 320,180 2018-12-03 2018-12-04 74021290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,007 2018-12-03 2018-12-04 73821290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 33,830 2018-12-03 2018-12-04 75121290012018 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme me rastin e daljes ne pension per punonjesin Flamur Gjata, urdheri nr.178 dt.17.11.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 26,150 2018-12-03 2018-12-04 74521290012018 Ndihme ekonomike - Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK dhe kom.sherbimi per muajin tetor 2018 (F.Rezerve) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018,shkr.pref.nr.1956/2 dt.27.11.2018,akt marreveshja nr.3748/1 dt.09.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 6,120 2018-12-03 2018-12-04 75021290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Te Rinj) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (6% Gr.Kushtezuar),sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 236,280 2018-12-03 2018-12-04 74621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (6% F.Rezerve),sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 88,996 2018-12-03 2018-12-04 74421290012018 Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per muajin nentor 2018 ,VKB nr.109 dt.20.11.2018,shkr.pref.nr.1956/2 dt.27.11.2018,akt marreveshja nr.3748/1 dt.09.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 13,220 2018-12-03 2018-12-04 74721290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Te rinj) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (6% F.Rezerve),sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 40,980 2018-12-03 2018-12-04 74821290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (F.Kushtezuar),akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 404,434 2018-12-03 2018-12-04 73621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 123,474 2018-12-03 2018-12-04 74321290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per muajin nentor 2018 ,VKB nr.109 dt.20.11.2018,shkr.pref.nr.1956/2 dt.27.11.2018,akt marreveshja nr.3748/1 dt.09.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 59,220 2018-12-03 2018-12-04 74921290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (6% Gr.Kushtezuar),sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,799,189 2018-12-03 2018-12-04 74421290012018. Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik per shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per muajin nentor 2018 ,VKB nr.109 dt.20.11.2018,shkr.pref.nr.1956/2 dt.27.11.2018,akt marreveshja nr.3748/1 dt.09.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 205 2018-12-03 2018-12-04 74821290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi shpenz.ndihme ekonomike ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (F.Kushtezuar),akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 4,254 2018-12-03 2018-12-04 73421290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Gezim Shahin Saraci ne pagen e muajit nentor 2018,shkr.nr.0147/16 dt.24.03.2016

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA