Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3565 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,892,934,857.00 3,565 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2018-09-03 2018-09-04 57621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin gusht 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 645,907 2018-09-03 2018-09-04 57921290012018 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) per muajin gusht 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 70,741 2018-09-03 2018-09-04 56921290012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKB per muajin gusht 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 1,425,000 2018-08-22 2018-09-04 55821290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i trotuareve ne shetitoren e palmave, fat.nr.29552013 dt.29.02.2016,ur.prok.nr.172 dt.28.05.2012,kontr.nr.3122 dt.13.07.2012
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 1,793,389 2018-08-22 2018-09-04 55721290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i trotuareve ne shetitoren e palmave, fat.nr.10889946 dt.12.10.2015,ur.prok.nr.172 dt.28.05.2012,kontr.nr.3122 dt.13.07.2012
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 4,254 2018-09-03 2018-09-04 57221290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Gezim Shahin Saraci ne pagen e muajit gusht 2018,shkr.nr.0147/16 dt.24.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 69,956 2018-09-03 2018-09-04 57021290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve pyjore per muajin gusht 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 320,392 2018-09-03 2018-09-04 57721290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin gusht 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-09-03 2018-09-04 57421290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit gusht 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 16,574,850 2018-08-28 2018-08-30 56221290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.86 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses gusht 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 82,874 2018-08-28 2018-08-30 56221290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per shpenz.per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.86 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses gusht 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 22,556,547 2018-08-28 2018-08-30 56321290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite administrative, VKB nr.86 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses gusht 2018
Bashkia Lushnje (0922) TDR GROUP Lushnje 468,687 2018-08-22 2018-08-30 55121290012018 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime vend permbarimi Genci Hoxha lik.perfundimtar,vendimi nr.336 (1398) dt.03.09.2013,shkresa nr.1451 dt.22.07.2014,shkr.nr.1500 dt.01.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 30,653 2018-08-28 2018-08-30 56421290012018 Ndihme ekonomike - Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike dhe kom.sherbimi (153 leke),Nj.Adm.Allkaj,Ballagat,Dushk,Golem,Kolonje,Krutje, VKB nr.87 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 61,800 2018-08-28 2018-08-30 56621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike , VKB nr.87 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 271,868 2018-08-28 2018-08-30 56521290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike , VKB nr.87 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 148 2018-08-28 2018-08-30 56721290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per shpenz.per ndihme ekonomike,Nj.Adm.Bubullime,Dushk,Fiershegan,Hyzgjokaj,Kolonje, VKB nr.87 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 29,600 2018-08-28 2018-08-30 56721290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike,Nj.Adm.Bubullime,Dushk,Fiershegan,Hyzgjokaj,Kolonje, VKB nr.87 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 112,783 2018-08-28 2018-08-29 56321290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite administrative, VKB nr.86 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses gusht 2018
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 409,111 2018-08-22 2018-08-28 55621290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i trotuareve ne shetitoren e palmave,pjese e mbetur nga fat.nr.29552001 dt.30.11.2015,ur.prok.nr.172 dt.28.05.2012,kontr.nr.3122 dt.13.07.2012

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA