Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3397 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,667,964,147.00 3,397 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-08-02 2018-08-03 51521290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 69,956 2018-08-02 2018-08-03 50721290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve pyjore per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 646,184 2018-08-02 2018-08-03 51621290012018 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 50,800 2018-08-02 2018-08-03 51721290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ekzistues nga 6% VKB nr.78 dt.20.07.2018 sipas listepageses qershor 2018
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 615,133 2018-08-02 2018-08-03 50521290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve Gj. Civile per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2018-08-02 2018-08-03 51321290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 211,854 2018-08-02 2018-08-03 51221290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 340,781 2018-08-02 2018-08-03 51421290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 309,236 2018-08-02 2018-08-03 51121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 50,834 2018-08-02 2018-08-03 50621290012018 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKB per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 87,311 2018-08-02 2018-08-03 52121290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi shpenz.per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.77 dt.20.07.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-08-02 2018-08-03 51021290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit korrik 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 165 2018-08-02 2018-08-03 52021290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per shpenz.ndihme ekonomike Njesia Adm.Allkaj,Ballagat,Dushk,Golem,Kolonje,Krutje nga 6% VKB nr.78 dt.20.07.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses qershor 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 32,900 2018-08-02 2018-08-03 52021290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike Njesia Adm.Allkaj,Ballagat,Dushk,Golem,Kolonje,Krutje nga 6% VKB nr.78 dt.20.07.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses qershor 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,462,175 2018-08-02 2018-08-03 52121290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.77 dt.20.07.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 297,300 2018-08-02 2018-08-03 51921290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ekzistues nga 6% VKB nr.78 dt.20.07.2018 sipas listepageses qershor 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 22,911,219 2018-08-02 2018-08-03 52221290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK, per 10 njesite adm. sipas VKB nr.77 dt.20.07.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 4,254 2018-08-02 2018-08-03 50921290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Gezim Shahin Saraci ne pagen e muajit korriku 2018,shkr.nr.0147/16 dt.24.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 114,556 2018-08-02 2018-08-03 52221290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per shpenz.per invalidet e punes dhe PAK, per 10 njesite adm. sipas VKB nr.77 dt.20.07.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 99 2018-08-02 2018-08-03 51821290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per shpenz.ndihme ekonomike Njesia Adm.Bubullime, Fiershegan, Hyzgjokaj, Kolonje nga 6% VKB nr.78 dt.20.07.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses qershor 2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 19,800 2018-08-02 2018-08-03 51821290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike Njesia Adm.Bubullime, Fiershegan, Hyzgjokaj, Kolonje nga 6% VKB nr.78 dt.20.07.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses qershor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 23,100 2018-07-26 2018-07-31 50421290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet per periudhen shkurt-korrik 2018,VKB nr.9 dt.26.01.2018,nr.49 dt.20.04.2018,shkr.pref.nr.166/1 dt.09.02.2018,shkr.MFE nr.7256/2 dt.16.05.2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Lushnje 64,350 2018-07-26 2018-07-31 50321290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet per periudhen shkurt-korrik 2018,VKB nr.9 dt.26.01.2018,nr.49 dt.20.04.2018,shkr.pref.nr.166/1 dt.09.02.2018,shkr.MFE nr.7256/2 dt.16.05.2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Lushnje 363,795 2018-07-26 2018-07-31 50221290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik bonus qera te pastrehet per periudhen shkurt-korrik 2018,VKB nr.9 dt.26.01.2018,nr.49 dt.20.04.2018,shkr.pref.nr.166/1 dt.09.02.2018,shkr.MFE nr.7256/2 dt.16.05.2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-25 49121290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 obj.Sist.asf.i rruges Rrupaj,fat.nr.47216284 dt.16.10.2017,ur.prok.nr.116 dt.19.05.2017,kontr.nr.6549 dt.28.07.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 2,849,852 2018-07-18 2018-07-25 49721290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.Sist.asf.aksi rrugor Ura Qender-Ura St.Trenit,dif..fat.nr.68029571 dt.03.05.2010, ur.prok.nr.2987/1 dt.30.09.2008,kontr.nr.2987/2 dt.02.12.2008
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-25 49021290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 obj.Sist.asf.i rruges Kodra e Hilajve,fat.nr.47216468 dt.14.06.2017,ur.prok.nr.61 dt.15.03.2017,kontr.nr.4747 dt.19.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 3,893,117 2018-07-18 2018-07-25 49521290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.perf. obj.Sist.asf.i rruges Aleks Dani,fat.nr.72140444 dt.07.06.2011,ur.prok.nr.1017 dt.09.03.2011,kontr.nr.1195 dt.20.04.2011,Akt Kolaudim dt.12.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-25 48821290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 obj.Sist.asf.i rruges Delisufaj,fat.nr.29552039 dt.11.09.2017,ur.prok.nr.94 dt.08.05.2017,kontr.nr.8522 dt.23.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) COMPANY RIVIERA 2008 Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-25 48921290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.perf. obj.Sist.asf. segment rrugor Hajdaraj nj.adm.Golem,fat.nr.47979672 dt.14.09.2017,ur.prok.nr.53 dt.27.02.2017,kontr.nr.4628 dt.17.05.2017

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA