Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3565 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,892,934,857.00 3,565 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Lushnje 300,000 2018-12-26 2018-12-28 80621290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Misir Kaja,vendimi nr.3364 dt.28.09.2018,shkr.nr.8272 dt.24.10.2018,akt marreveshje nr.8782 dt.09.11.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 58,810 2018-12-26 2018-12-28 80921290012018. Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar fat.nr.61422170,61422171,61422196 dt.30.11.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,056,379 2018-12-26 2018-12-28 79221290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.60104687 dt.30.11.2018, ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018, kontr.nr.2695 dt.20.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 591,000 2018-12-26 2018-12-27 80221290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kompensim financiar ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 187 2018-12-26 2018-12-27 78221290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi shpenz.ndihme ekonomike F.Kushtezuar ,VKB nr.120 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 258,000 2018-12-26 2018-12-27 79821290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) shperblimet e fundvitit,VKM nr.754 dt.19.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 90,741 2018-12-26 2018-12-27 77821290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi shp.per invalidet e punes dhe PAK ,VKB nr.119 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 28,261 2018-12-26 2018-12-27 78021290012018 Ndihme ekonomike - Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike nga F.Rezerve ,VKB nr.120 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 37,380 2018-12-26 2018-12-27 78221290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike F.Kushtezuar ,VKB nr.120 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 135 2018-12-26 2018-12-27 79721290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike per shperblimin e fundvitit ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 30,000 2018-12-26 2018-12-27 79521290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike per shperblimin e fundvitit ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 272,140 2018-12-26 2018-12-27 78121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) F.Rezerve,VKB nr.120 dt.20.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 121,664 2018-12-26 2018-12-27 77921290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi shpenz.invalide dhe PAK ,VKB nr.119 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 3,567,000 2018-12-26 2018-12-27 80021290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kompensim financiar ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 448,375 2018-12-26 2018-12-27 79421290012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese e kryetareve te fshatrave muaji nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 11,940 2018-12-26 2018-12-27 79921290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi per kompensim financiar ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 26,963 2018-12-26 2018-12-27 78921290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin nentor 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.290866674 dt.25.11.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 27,000 2018-12-26 2018-12-27 79721290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike per shperblimin e fundvitit ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,835 2018-12-26 2018-12-27 80021290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi kompensim financiar ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 2,955 2018-12-26 2018-12-27 80221290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi kompensim financiar ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 487,900 2018-12-26 2018-12-27 80321290012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim keshilli bashkiak muaji nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,148,297 2018-12-26 2018-12-27 77821290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shp.per invalidet e punes dhe PAK ,VKB nr.119 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Lushnje 238,500 2018-12-26 2018-12-27 79321290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera te pastrehet per muajin nentor 2018 VKB nr.9 dt.26.01.2018,VKB nr.49 dt.20.04.2018,shkr.Pref.Fier nr.166/1 dt.09.02.2018,kontr.porosi nr.30 dt.16.11.2017,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,332,796 2018-12-26 2018-12-27 77921290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.invalide dhe PAK ,VKB nr.119 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 63,000 2018-12-26 2018-12-27 79621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) shperblimet e fundvitit,VKM nr.754 dt.19.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 150 2018-12-26 2018-12-27 79521290012018. Sherbimet bankare 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kom.sherbimi shpenz.ndihme ekonomike per shperblimin e fundvitit ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 564,000 2018-12-26 2018-12-27 80121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) shperblimet e fundvitit,VKM nr.754 dt.19.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) ENTI I BANESAVE(K53017401A) Lushnje 465,750 2018-12-17 2018-12-19 77721290012018 Te tjera transferta tek individet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik grant per familjet e programit te baneses kosto e ulet,VKB nr.55 dt.29.05.2017,shkr.nr.19665/1 dt.15.11.2018,shkr.nr.19655/2 dt.05.12.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 14,005,499 2018-12-12 2018-12-18 77321290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 obj.Rikonstr.i shkolles Dituria Krutje,fat.nr.65517879 dt.03.12.2018,kontr.nr.6396 dt.17.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 7,600,000 2018-12-12 2018-12-18 77221290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 obj.Rehabilitim i banesave te komuniteteve te pafavorizuara,fat.nr.65517922 dt.27.11.2018,kontr.nr.8025 dt.17.10.2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA