Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 3,353 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,986,141,520.00 3,353 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) 4 A-M Tirane 1,437,930 2021-01-19 2021-01-22 152810100012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Min.Fin.Rikonstruks.shkoll.AMP Sahli Ceka Elbasan (situac perfund ),Fat.nr.06,dt.05.06.2020, seri 80468706, cert marrje dorezim ,p.verb dt. 05.07.20, shkr. Nr. 5449/2 prot, dt. 05.06.20, kont.nr.2833/9, dt.06.06.19, u.prok. Nr. 2833/4
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) EVENT STORIES TIRANA 18 Tirane 179,496 2021-01-19 2021-01-22 158410100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Video pershkruese per aplikacioni projekti PAST4Future,urdh.nr 343 dt 31.12.20, nr 24638, fat nr 14 dt 30.12.20,nr 75799365, relac.dt 30.12.20,urdh.nr 334 dt 31.12.20 nr 24627 prot,p.verb.dt 31.12.20,njoftim, oferte, p.verb ex
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) EVENT STORIES TIRANA 18 Tirane 1,871,705 2021-01-19 2021-01-22 158610100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Sherb.organizim eventi,urdh. nr 342 dt 31.12.20, nr 24637, fat nr 10 dt 15.12.20, nr 75799361, relac. dt 18.12.20, kont.nr 7188/88 dt 20.10.20, relac.dt 30.12.20, urdh.nr 7188/22 dt 07.10.20.20 ,p.verb. nr 7188/41 dt 13.10.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) 4 A-M Tirane 2,141,612 2021-01-19 2021-01-22 160210100012020 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruks.shkoll.Profesionale Sahli Ceka Elbasan,Fat.nr.07,dt.05.06.2020, seri 80468707, cert marrje dorezim ,p.verb dt. 05.07.20, shkr. Nr. 5449/1 prot, dt. 05.06.20, rap mbikqyrjes 27.04.20-05.05.20,kont.nr.22001/8,dt.27.12.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FATJON SINO Tirane 1,054,691 2021-01-19 2021-01-22 158710100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Sherb.organiz.eventi projekti PAST4Future,urdh.nr 342 dt 31.12.20, nr 24637, fat nr 58 dt 30.12.20, nr 91897558, kont.nr 7188/83 dt 20.10.20, relac.dt 30.12.20, dt 18.12.20, urdh.nr 7188/23 dt 07.10.20, p.verb nr 7188/43
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FATJON SINO Tirane 594,192 2021-01-19 2021-01-22 158910100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Sherb.perkthim aplikacion.proketi PAST4Future,urdh.nr 342 dt 31.12.20, nr 24637, fat nr 57 dt 30.12.20, nr 91897557, kont.nr 7188/85 dt 20.10.20, relac.dt 18.12.20,dt 30.12.20 urdh.nr 7188/24 dt 07.10.20, p.verb.nr 7188/45
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 360 2021-01-20 2021-01-22 160710100012020 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2020 (DSHP Durres)Fat.nr.844, dt. 31.12.2020, seri 89206642, shkr.nr.21, dt.19.01.2021, VKM nr, 241, dt. 31.03.2011
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 10,440 2021-01-19 2021-01-22 159310100012020 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Trajner.Audit.Brend,Liste pagese dt 31.12.20,permbedhese 31.12.20, kontrate sherbimi 20871/2 dt 05.11.20, shkrese nr 20254/1 dt 29.12.20, memo,vendim nr 3632 dt 18.02.20, urdher nr 20253 dt 27.10.20, prog trajnimi
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 175,000 2021-01-19 2021-01-22 159910100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag.dt.31.12.20, u.sherb.autor.nr 15971 dt 27.08.20,fat nr 160 dt 29.08.20,aut nr 18680/3 dt 09.10.20,fat nr 41 dt 11.10.20, prog audi nr 21916/1 prot dt 01.12.20fat nr 391 dt 11.12.20, nr 402,dt.18.12.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) KORPORATA E INVESTIMEVE SHQIPTARE Tirane 197,802,262 2021-01-19 2021-01-22 157710100012020 Garanci te vitit vazhdim per sigurimin e kontrates,Te Dala Min.Fin.Kalim fond.Ngurtes.llogarine e shoq.Korpor.Invest.Shqiptare,Urdher nr. 174/1, dt. 31.12.20, nr. 13617/1 prot, rrit.autoriz. D.Thesar Tirane nr. 777, dt. 31.12.2020, urdh nr. 174, dt. 16.07.20, nr. 13617 prot, status I shoqerise.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 184,497 2021-01-19 2021-01-22 157610100012020 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Abonim.shtyp vendas e i huaj (Tetor 20-Dhjetor 20)Fat nr,397, seri 81102908, dt 31.12.2020,fat nr 398 dt 31.12.2020, seri 81102909, akt marr. dorzim dt 12.01.2021,udh. nr. 22365/1,dt.20.12.19 marrevesh.nr. 24311, dt. 30.12.2019,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 24,080 2021-01-19 2021-01-22 159510100012020 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.Kualifik.Audit.Brend,L.pag.dt 31.12.20,memo dt 15.12.2020, vendim nr 22748 dt 07.12.20, relac, p.verb.nr 8 dt 03.12.20,vendim nr 23152 dt 14.12.20, prog. certifik, p.verb.nr 9 dt 10.12.20, vkm nr 621
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) KORPORATA E INVESTIMEVE SHQIPTARE Tirane 197,738 2021-01-20 2021-01-22 160410100012020 Transferimet kapitale tek institucionet financiare Min.Fin.Kalim fond.Ngurtes.llogarine e shoq.Korpor.Invest.Shqiptare,urdh nr. 174, dt. 16.07.20, nr. 13617 prot, status I shoqerise.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SENKA Tirane 14,507,967 2021-01-19 2021-01-22 152310100012020 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Rikonstruks.shkoll.AMP.Th.Papapano Gjirokaster Fat. Nr.239, dt.20.07.2020 seri.68794889, cert.marrje perk.dorezim,p.verb. dt.21.07.20, situac nr.6,Shkr. Nr.13663/1 dt.17.07.20, rap perf, kont.nr.2831/8 dt.12.07.19,memo nr.13663/2,dt
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Endri Dulellari Tirane 115,125 2021-01-19 2021-01-22 158310100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Produks.video pershkr.aplikac.projekt.PAST4Future,urdh.nr 343 dt 31.12.20, nr 24638,fat nr 11 dt 30.12.20, nr 92486211, njof, oferte, p.verb.ext.dt 24.12.20, relac.dt 30.12.20,urdh.nr 333 dt 31.12.20 nr 24626 prot,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) EVENT STORIES TIRANA 18 Tirane 802,160 2021-01-19 2021-01-22 158510100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Sherb.organizim eventi,urdh. nr 342 dt 31.12.20, nr 24637, fat nr 12 dt 30.12.20, nr 75799363, relac. dt 18.12.20, kont.nr 7188/88 dt 20.10.20, relac.dt 30.12.20, urdh.nr 7188/22 dt 07.10.20.20 ,p.verb. nr 7188/41 dt 13.10.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 143,465 2021-01-19 2021-01-22 159710100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. Dt. 31.12.2020, U. sherb,. Autorizim . Nr. 19391/2 prot, dt. 16.10.20, fat nr 641 dt 17.10.20, autor.nr 17782/4 dt 25.09.20, fat nr 29. dt 27.09.20, aut nr 18680/4 dt 23.10.20, fat nr 44 dt 11.10.2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 38,456 2021-01-19 2021-01-22 157510100012020 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. Shtator 2020,Marrevesh.nr. 22914, dt. 31.12.18, autoriz.Nr. 183, dt.10.01.18, fat. Nr.388743255,dt.31.12.20, kodklienti nr.450000605680, memo dt. 27.03.20, nr. 5220/1,dt. 11.03.2020,nr.5220,dt. 10.03.20,dt. 02.03.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 24,360 2021-01-19 2021-01-22 159610100012020 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.Kualifik.Audit.Brend,L.pag.dt 31.12.20,memo dt 15.12.2020, vendim nr 22748 dt 07.12.20, relac, p.verb.nr 8 dt 03.12.20,vendim nr 23152 dt 14.12.20, prog. certifik, p.verb.nr 9 dt 10.12.20, vkm nr 621
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 13,600 2021-01-19 2021-01-22 159410100012020 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Komis.Kualifik.Audit.Brend,L.pag.dt 31.12.20,memo dt 15.12.2020, vendim nr 22748 dt 07.12.20, relac, p.verb.nr 8 dt 03.12.20,vendim nr 23152 dt 14.12.20, prog. certifik, p.verb.nr 9 dt 10.12.20, vkm nr 621
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,220 2021-01-19 2021-01-22 159210100012020 Shpenzime per honorare Liste pagese dt 31.12.20,permbedhese 31.12.20, kontrate sherbimi 20871/2 dt 05.11.20, shkrese nr 20254/1 dt 29.12.20, memo,vendim nr 3632 dt 18.02.20, urdher nr 20253 dt 27.10.20, prog trajnimi
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,104,200 2021-01-19 2021-01-22 158110100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Paga Janar-Nentor 2020 Projekti BRE,urdher nr 341 dt 31.12.20, nr 24636 prot , Kont.nr 7188/90 dt 20.10.20,nr 7188/86 dt 20.10.20,nr 7188/87 dt 20.10.20,amend kont nr 7188/7 dt 24.04.20, nr 7188/6 dt 24.04.20, nr 7188/4 dt 24.04.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) R & T ADVERTISING Tirane 990,320 2021-01-20 2021-01-22 160610100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Promovim proj.IS-AIR nepermjet marketin.on-line,Urdh.nr 344 dt 31.12.20 nr 24640 prot,fat nr 170 dt 12.12.20 seri 86574130,relac,urdh.nr 338 dt 31.12.20 nr 24631,p.verb.dt 31.12.20, shtese kont nr 7188/5,nr 7188/11,kont nr 7484/6,dt
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) "B.S.E Bailiff Service Executive" Tirane 166,424 2021-01-19 2021-01-22 157810100012020 Shpenzime gjyqesore Min.Fin.Tarife permbarimore per ekzek.Vendim nr.836 dt.06.03.2017, vendim nr. 669(86-2020-817),dt.29.06.2020,Fat nr 60 dt 31.12.20, seri 94035277,Urdh. nr.318 dt.28.12.2020, nr.17050/5 memo dt. 24.11.20,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 2,642,880 2021-01-14 2021-01-22 157210100012020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Dekorim.ambjent.jasht.te MFE festa fundviti 20,Fat.nr.73, dt. 30.12.20, seri 75473135,memo nr 18553 ,vendim nr 822 dt 22.11.2017,shkr.nr 18553 dt 06.10.20,kont.nr 18553/1 dt 07.12.20, p.verb.dt 11.01.2021,urdh nr 18553/2 dt 07.12.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 22,000 2021-01-19 2021-01-22 160110100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag.dt.31.12.20, u.sherb.autorizim nr 17782/3 dt 25.09.20,fat nr 27 dt 27.09.20, autorizim nr 18680/4 dt 23.10.20,fat nr 42 dt 11.10.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 42,900 2021-01-19 2021-01-22 159110100012020 Shpenzime per honorare Min.Fin.Honorar - Trajner.Audit.Brend,L. pag. dt 31.12.20,permb.31.12.20, kontr.nr 20871/7, nr 20871 ,nr 20871/1,nr 20871/3, nr 20871/6 dt 05.11.20, shkr.nr 20254/1 dt 29.12.20, memo,vendim nr 3632 dt 18.02.20, urdh.nr 20253 dt 27.10.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 23,600 2021-01-19 2021-01-22 2010100012021 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime te telefonise celulare Dhjetor 2020,Fat Dhjetor 2020, seri 393589084 dt. 01.01.2021, ref-PIB1-49971806, PIB1-50386071,nr. regjistrimit abonentit 26767307083, Shkrese nr. 14503 dt, 31.07.2019, vendim nr.673 dt.02.09.2020
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 336,180 2021-01-19 2021-01-22 160310100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Pagat Janar-Dhjetor 2020 (Projekti P.A.S.T4 Future),urdh.nr.340 dt.31.12.20,nr 24633,permb.listeprezence Janar-Dhjetor 2020, kursi kembimit, kontrate pune nr.9533/9 prot dt 03.12.18, amendim kont nr 7188/14 dt 15.07.20, nr 24306/1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FATJON SINO Tirane 594,192 2021-01-19 2021-01-22 159010100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Sherb.perkthim aplikacion.proketi PAST4Future,urdh.nr 342 dt 31.12.20, nr 24637, fat nr 53dt 18.12.20, nr 91897553, kont.nr 7188/85 dt 20.10.20, relac.dt 18.12.20,dt 30.12.20 urdh. nr 7188/24 dt 07.10.20, p.verb.nr 7188/45
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 243,920 2021-01-19 2021-01-22 160010100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag.dt.31.12.20, u.sherb.autorizim nr 15971/1 dt 27.08.20fat nr 158 dt 29.08.20,aut nr 18680/3 dt 09.10.20, memo dt 08.10.20, fat nr 40 dt 11.10.20,aut nr 138/4 dt 20.07.20,fat nr 25 dt 21.07.20,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) GEO ENGINEERING Tirane 235,201 2021-01-20 2021-01-22 158210100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Sherbim prodhim video pershkruese projekt PAST 4Future,urdh.nr 343 dt 31.12.20,nr 24638, fat nr 34 dt 30.12.20, nr 89706928, njoftim, oferte, relacion punimesh dt 30.12.20, urdher nr 335 dt 31.12.20 nr 24268 prot, p.verb.dt 31.12.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 263,605 2021-01-19 2021-01-22 159810100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag.dt.31.12.20,bileta, fat nr 06 dt 23.12.20, nr 647 dt 24.12.20, nr 439 dt 29.12.20, nr 24 dt 30.12.20, nr 265 dt 31.12.20,shkrese nr 2270/9 dt 07.12.20, nr 23177 dt 14.12.20, fat nr 04 dt 11.12.20, nr 65
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 1,601,140 2021-01-19 2021-01-22 157910100012020 Elektricitet Min.Fin.Energji elektrike Dhjetor 2020 Kodi kl. TR1H110059110005,Fature Dhjetor 2020, nr. fat.384758377, dt.31.12.20, kont.nr. H110005, Kod klienti TR1H110059110005
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FATJON SINO Tirane 1,054,691 2021-01-19 2021-01-22 158810100012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Min.Fin.Sherb.organiz.eventi projekti PAST4Future,urdh.nr 342 dt 31.12.20, nr 24637, fat nr 54 dt 18.12.20, nr 91897554, kont.nr 7188/83 dt 20.10.20, relac.dt 30.12.20, dt 18.12.20, urdh.nr 7188/23 dt 07.10.20, p.verb.nr 7188/43
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 485,759 2021-01-19 2021-01-22 158010100012020 Elektricitet Min.Fin.Energji elektrike Dhjetor 2020 Kodi kl. TR1H080021110004,Fature Dhjetor 2020, nr. fat.384713418,dt. 31.12.2020, kont.nr. H110004, Kod klienti TR1H080021110004
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 33,000 2021-01-14 2021-01-21 156910100012020 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag.dt.31.12.20, u.sherb.autoriz.nr.23701/2, dt.24.12.20, fat nr 471 dt 23.12.20,fat nr 472 dt 23.12.20, nr 474 dt 23.12.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VLER-INVEST Tirane 213,600 2021-01-08 2021-01-21 151210100012020 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Min.Fin.Kolaud.punim.ndertim.rikonstruk.shkoll. 26 Marsi Kavaje,Fat. Nr. 181, dt. 09.11.20, seri 21278646,certifk.marr.dorez.kont. Nr.20486/1 prot, dt.03.11.20, akt kolaudimi,relacion marr.dor dt 06.11.20, memo nr 20486/4 prot dt 13.11.20,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) TDR GROUP Tirane 4,593,514 2021-01-13 2021-01-21 156110100012020 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim nr.1176 dt.13.02.08,nr.1669,dt.08.12.09,Urdh. nr.317 dt.28.12.2020, nr.2920/9 memo dt. 07.10.20,vendim nr 1176 dt 13.02.2008 ,memo nr 2920 dt 25.09.2020,memo dt 15.09.20, shkrese nr 2920/6
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 2,500 2021-01-14 2021-01-21 157010100012020 Posta dhe sherbimi korrier Min.Fin.Shpenzime postare muaj Dhjetor 2020 (DSHP Elbasan)Fat.nr.812, seri 81110048, dt 31.12.2020, shkr.nr.411, dt.11.01.2021, VKM nr. 241, dt. 31.03.2011
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave