Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 1,520 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,802,907,652.00 1,520 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 498,960 2021-01-20 2021-01-22 81910050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash TR6653N marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 846 d.28.12.20 s 93545846
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) NG STRUCTURES Tirane 1,342,971 2021-01-20 2021-01-22 84010050012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Punime,ura mbi kufiz zona Libofshe,Vazhd ,UP 180 dt 6.5.20,Kont 3273/25 dt 31.8.20,Urdh 353 dt 8.9.20,shkr 6800/19 d 23.11.20,Akt koldt 24.12.20,Certf dt 24.12.20,shkr KNZK d 24.12.20,Sit perf dt 07.12.20,fat 77 d 7.12.20/95020007
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) B-93 Tirane 15,863,784 2021-01-20 2021-01-22 83710050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Pune lumi Vjose hekal mallakaster vazhd UP 180 d 6.5.20,kontr 3273/25 dt 31.8.20,Urdh 353 dt 8.9.20,shkr 6800/24 dt 07.12.2020,shkr KNZK d 9.12.20,sit pjesor nr 2 dt 10.11.2020,fat 115 dt 10.11.20/S53076116
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) B-93 Tirane 2,492,846 2021-01-20 2021-01-22 83810050012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Pune lumi Vjose hekal mallakaster vazhd UP 180 d 6.5.20,kontr 3273/25 dt 31.8.20,Urdh 353 dt 8.9.20,shkr 6800/24 dt 07.12.2020,shkr KNZK d 9.12.20,sit pjesor nr 3 dt 01.12.2020,fat 17 dt 01.12.20/S53076118
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BAJRAMI N. Tirane 7,316,593 2021-01-20 2021-01-22 83910050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Pune mbrojtje lumishkumbin,Vazhdim Up 180 dt 6.5.20,Kont 3273/28 d 3.9.20,Urdh 353 d 8.9.20,shkr 10212/1 d 2.12.20,shkr d 20.12.20,Shkr KNZK d 28.12.20,PV Kol d 28.12.20,PV d 28.12.20,Sit perf dt 2.12.20,Fat 336 d 2.12.20/61431336
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) HASTOÇI Tirane 131,063 2021-01-20 2021-01-22 84510050012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Pune Gryke Zez Gocaj,Vazhdim Up 180 dt 6.5.20,Kont 3273/22 d 31.8.20,Urdh 353 d 8.9.20,shkr 9050/3 d 29.10.2020,Sit perf d 12.12.20,Shkr KNZK d 28.12.20,Akt Kol d 28.12.20,Cert marr dorz d 28.12.20,Fat 57 d 12.12.20/S93150613
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 141,120 2021-01-20 2021-01-22 81610050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash AA028VX marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 843 d.26.12.20 s 93545843
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 337,200 2021-01-20 2021-01-22 82010050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash AA749PF marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 847 d.28.12.20 s 93545847
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 456,840 2021-01-20 2021-01-22 82110050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash AA914PK marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 848 d.28.12.20 s 93545848
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 309,000 2021-01-20 2021-01-22 82210050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash TR2415F marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 849 d.28.12.20 s 93545849
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 402,360 2021-01-20 2021-01-22 82310050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash AA485LD marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 850 d.28.12.20 s 93545850
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ÇOBAJ CO. '90 Tirane 2,464,851 2021-01-20 2021-01-22 84410050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Pune mbrojtje lumiVjose ,Vazhdim Kont 3273/25 d 31.8.20,Urdh 353 d 8.9.20,shkr 10254 d 19.11.20,shkr KNZK dt 23.11.20,Akt kolaudim dt 23.12.2020,certf e perk marrje dor d 23.12.2020,Sit perf dt 19.11.20,Fat 12 dt 5.12.20/S91752756
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALBA KONSTRUKSION Tirane 5,085,625 2021-01-20 2021-01-22 84110050012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Hidrovori hamallaj punime,Vazhdim Up 180 dt 6.5.20,Kont 3273/22 d 31.8.20,Urdh 353 d 8.9.20,shkr 10744/4 d 22.12.20,sit perf dt 28.12.20,Akt Kol d 29.12.20,certf dor d 29.12.20,Shkr KNZK d 29.12.20,Fat 153 d 28.12.20/S85141288
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 398,520 2021-01-20 2021-01-22 82410050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash AA271NB marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 874 d.28.12.20 s 93545874
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) A.SH. ENGINEERING Tirane 1,551,000 2021-01-21 2021-01-22 84810050012020 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MBZHR,230,Projekt ide per objektesh lumore DUK Lezhe,Vazhdim, Marrv kuad 6943/37 dt 09.11.2020,Kontr 6943/51 dt 11.11.2020,Urdher nr 465 dt 11.11.2020,PV KNZK dt 07.12.2020,Fature nr 20 dt 07.12.2020/S84205420
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ARKONSTUDIO Tirane 4,331,316 2021-01-20 2021-01-22 84610050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Pune Sist perrejve Kul Kurbin,Vazhdim Up 180 dt 6.5.20,Kont 3273/31 d 3.9.20,Urdh 353 d 8.9.20,shkr d 01.12.20,Sit perf d 1.12.20,Shkr KNZK d 24.12.20,Akt Kol d 24.12.20,Cert marr dorz d 24.12.20,Fat 06 d 1.12.20/S93150506
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) EURO-ALB Tirane 23,294,855 2021-01-21 2021-01-22 84210050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,pune Argjinatura bregdetare,vazhdim UP 180 dt 06.5.20,kont 3273/28 d 3.9.20,Urdh 353 d 8.9.20,shkr 10212/2 d 4.12.20,sit perf d 4.12.20,Akt kol dt 23.12.20,cert marr dor d 23.12.20,shkr KNZK dt 28.12.20,Fat 89 d 16.12.20/S77651489
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ANGERBA Tirane 1,456,999 2021-01-21 2021-01-22 84910050012020 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime MBZHR,230,Projekt ide objekt lumore DUK Lezhe,Vazhdim Marrv kuad 6943/37 dt 09.11.2020,Kontr 6943/51 dt 11.11.20,Urdher nr 465 dt 11.11.20,projekt ide 03.12.20, PV KNZK dt 07.12.2020,Fature nr 35 dt 11.12.2020/S87694885
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ERGI Tirane 1,906,365 2021-01-18 2021-01-22 83510050012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,vazhdim punime Loti 4,rehab kthesa ciflik gajde,UP 180 d6.5.20,kontrate 3273/28 d3.9.20 urdh kom zbat 353 d8.9.20 sit pjes 2 d28.12.20 shkres mbikeqyresit d29.12.20 shkres knzk d30.12.20 fat 97 d28.12.20 s92470473
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 61,985 2021-01-14 2021-01-22 83210050012020 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,sherbime postare per dhjetor 2020,fature nr 5328 dt 26.12.2020/S86822928
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 109,320 2021-01-20 2021-01-22 81810050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash AA700VV marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 845 d.27.12.20 s 93545845
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 127,140 2021-01-20 2021-01-22 81510050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash AA029VX marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 842 d.26.12.20 s 93545842
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 160,920 2021-01-20 2021-01-22 81710050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,vazhdim Riparim mirembatje autoveturash AA560VV marr kuader 42/55 d22.10.20 kontrat 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 844 d.27.12.20 s 93545844
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) B93 II Tirane 3,697,276 2021-01-20 2021-01-22 84310050012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Pune mbrojtje lumishkumbin,Pishe Poro Vazhdim ,Kont 3273/25 d 31.8.20,Urdh 353 d 8.9.20,shkr 10254 d 19.11.20,Shkr KNZK d 23.11.20,Akt kolaudim d 23.12.20,certif marrje dorez dt 23.12.20,Sit Perf d 19.11.20,F 19 d 27.11.20/8487819
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 1,260 2021-01-14 2021-01-22 83310050012020 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,sherbime postare per dhjetor 2020,fature nr 5682 dt 26.12.2020/S86822582
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 340,020 2021-01-20 2021-01-22 81410050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Rip miremb auto TR6678N prok perq UP 42 d25.6.20 njof fit 42/39 d15.10.20 marr kuad 42/55 d22.10.20 kont 9518/2 d24.12.20 urdher 526 d28.12.20 PV marrje dorezim d28.12.20 fature 841 d.26.12.20 s93545841 sig kon 89172524 d24.12.20
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) "ALTEC" SHPK Tirane 1,374,827 2021-01-18 2021-01-21 74510050012020 Sherbim per ngrohje MBZHR,602,rip dhe mirmb sist ngrohje ftohje UP 43 d29.6.20,Njoft fit 46/6 d 11.8.20,Marr kuad 6756/1 d 16.10.20,sig kon S0014483 d 13.8.20,kon 6765/6 d 2.12.20,U 453 d 30.10.20,Sit 1 d 18.12.20,PV dt 4.12.20,F 49 d 18.12.20/S67446344
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) G & L CONSTRUCTION Tirane 115,199 2021-01-13 2021-01-21 81010050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Mbikeqyrje punimesh Loti I,Mbikeqyrje hidrovori Hamallaj,vazhdim kontrate nr 3137/16 dt 31.08.2020,fature 13 dt 28.12.2020/S80266214
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION Tirane 637,200 2021-01-13 2021-01-21 83110050012020 Sherbime te tjera MBZHR,602,mirembajtje e sistemit Ruda nentor 2020,Vazhdim kontrate nr 2387 dt 07.05.2019,shkresa nr 11531 dt 30.12.2020,raport nentor 2020,nr 6654 dt 09.12.2020,PV dt 09.12.2020,f 1468 dt ature 1468 dt 09.12.2020/S94842308
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) D& C PARTNERS Tirane 135,000 2021-01-13 2021-01-19 81210050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Mbikeqyrje punimesh Loti IV,Mbikeqyrje Rehabilitim i kanalit kthesa Ciflik Gajde,,vazhdim: Kontrtae nr 3137/23 date 02.09.2020,Fature nr 32 dt 29.12.2020/S58157082
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SOT NEWS Tirane 11,600 2021-01-13 2021-01-19 82810050012020 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,publikim ne gazete per dhenie toke me qira,vazhdim Urdher prokurimi nr 58 date 05.02.2020,Tender i vogel dt 06.02.2020,Njoftim fituesi date 06.02.2020,Fature nr 119 date 23.12.2020/S84568729
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) A R G I Tirane 417,800 2021-01-13 2021-01-19 80610050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Mbikeqyrje punimesh Loti V kanali Postribe,vazhdim Kontrtae nr 3137/21 date 31.08.2020,Fature nr 82 dt 24.12.2020/S84247322
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ADM - Advanced Data Management Tirane 6,600,000 2021-01-13 2021-01-19 82910050012020 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Sudim fizibil sinjal ne bujq me sherb inovat ne kud te zhvill ekonomik rajonal,Vazhdim UP 325 d 19.8.320,kont 6507/9 d 7.10.20,Urdh 402 d 7.10.20,PV d 28.12.20,Draft rapfinnr 5/6507 d 22.12.20, fat 09 dt 22.12.20/S30279077(Pjesore
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) GJEOKONSULT & CO Tirane 214,320 2021-01-13 2021-01-19 80910050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Mbikeqyrje punimesh Loti II,Mbikeqyrje Rreshqitja e Leklit per sit nr 3,vazhdim kontrate nr 3137/14 dt 28.08.2020,fature 04 dt 28.12.2020/S90386304
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ELBA Tirane 44,299 2020-12-28 2021-01-19 76610050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Mbikeq mbr lumi Shkumbin L.Belvedere,f shushice,L.4,vazhd:UP 206 dt 21.05.20,Urdh kvo 207 dt 21.05.20,PV dt 05.05.20,PV dt 16.6.20,Njo fit 3137/12dt 25.06.20,K 3137/23 dt 2.9.20,Sig 16/0101/0059632 30.6.20,F142 d22.12.20/S93727056
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ELBA Tirane 1,058,224 2020-12-28 2021-01-19 76710050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Mbikeqyrje Mbrojt nga lumi Shkumb Belvedre Shushi,vazhd:UP 206 dt 21.05.20,Urdh 207 dt 21.05.20,PV dt 05.05.20,PV dt 16.6.20,Njo fit 3137/12 dt 25.06.20,K 3137/23 dt 02.9.20,Sig 16/0101/0059632 d 30.6.20,F 135 d11.12.20/S993727048
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ARABEL - STUDIO Tirane 220,000 2021-01-13 2021-01-19 80810050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Mbikeqyrje punimesh Loti I,Mbikeqyrje Hidrovori Shllinzes,vazhdim Kontrtae nr 3137/16 date 31.08.2020,Fature nr 30 dt 28.12.2020/S91671730(Per situacionin nr 2)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Xhovan Gjini Tirane 34,200 2021-01-13 2021-01-19 82510050012020 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602 larje makinash dhjetor 2020,Vazhdim Kontrate nr 1009/7 date 26.02.2020,listat e larjes se makinave dhjetor 2020,fature nr 207 date 28.12.2020/S96334107
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) R & T Tirane 19,294,693 2021-01-13 2021-01-19 80510050012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Ndertim i tregut te peshkut Vlore,Vazhdim:UP 467 d 19.08.2019,Kont 6476/10 d 03.12.19,Urdh nr 353 d 03.12.19,Sit nr 4 dt 23.09.2020,shkresa mbik 11460 d 28.12.20,shkr KNZK d 28.12.2020,fat 572 dt 23.09.20/S56767572
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AM-RES Tirane 461,999 2021-01-13 2021-01-19 81110050012020 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Mbikeqyrje punimesh Loti III,Mbikeqyrje kanli ujites Armen,vazhdim Kontrtae nr 3137/18 date 31.08.2020,Fature nr 53 dt 28.12.2020/S94101704
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave