Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3,988 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
LEAL(K64612402E) 286,084,093.00 96 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,339,325 2019-11-01 2019-11-04 70321290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583067 dt.01.11.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 131,013 2019-11-01 2019-11-04 70221290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583068 dt.01.11.2019, shtese kontr.nr.5474 dt.24.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,894,574 2019-10-08 2019-10-09 63621290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583064 dt.01.10.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 135,088 2019-10-08 2019-10-09 63721290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583065 dt.01.10.2019, shtese kontr.nr.5474 dt.24.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 135,088 2019-09-11 2019-09-12 56021290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583062 dt.02.09.2019, shtese kontr.nr.5474 dt.24.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,894,574 2019-09-11 2019-09-12 55921290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583061 dt.02.09.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,894,574 2019-08-20 2019-08-21 50921290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, diference fat.nr.51583058 dt.01.08.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 135,088 2019-08-20 2019-08-21 51021290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583059 dt.01.08.2019, shtese kontr.nr.5474 dt.24.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 3,000,000 2019-08-02 2019-08-05 49621290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583058 dt.01.08.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 794,226 2019-07-11 2019-07-12 45121290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583055 dt.01.07.2019, shtese kontr.nr.5474 dt.24.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,894,574 2019-07-11 2019-07-12 45021290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583056 dt.01.07.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 3,000,000 2019-07-04 2019-07-05 42321290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583056 dt.01.07.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,894,574 2019-06-11 2019-06-12 25421290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583053 dt.03.06.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,339,325 2019-05-09 2019-05-10 26521290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583051 dt.01.05.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,000,000 2019-04-18 2019-04-19 23621290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583048 dt.01.04.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,339,325 2019-03-12 2019-03-13 13521290012019. Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583046 dt.01.03.2019,ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018,kontr.nr.10050 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 3,000,000 2019-01-23 2019-01-24 3021290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583041 dt.31.12.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,373,845 2018-12-26 2018-12-28 79021290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583040 dt.03.12.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,373,845 2018-12-06 2018-12-07 77021290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583037 dt.01.11.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,000,000 2018-11-08 2018-11-09 70821290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583037 dt.01.11.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,929,094 2018-10-08 2018-10-09 63821290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583035 dt.01.10.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,929,094 2018-09-12 2018-09-13 59021290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583033 dt.03.09.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,929,094 2018-08-07 2018-08-08 54721290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583031 dt.01.08.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,929,094 2018-07-05 2018-07-06 44121290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583029 dt.02.07.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,929,094 2018-06-14 2018-06-19 38421290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583027 dt.01.06.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 3,000,000 2018-06-07 2018-06-11 36321290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583027 dt.01.06.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,703,109 2018-05-28 2018-05-29 32921290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit, fat.nr.51583024 dt.02.05.2018, ur.prok.nr.56 dt.22.02.2018, kontr.nr.2441 dt.11.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 502,879 2018-04-24 2018-04-25 26421290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583020 dt.29.03.2018,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,shtese kontr.nr.80 dt.05.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,041,404 2018-04-12 2018-04-13 21521290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583019 dt.05.03.2018,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,shtese kontr.nr.80 dt.05.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,500,000 2018-03-20 2018-03-21 17721290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit fat.nr.51583019 dt.05.03.2018,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,shtese kontr.nr.80 dt.05.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,104,000 2018-02-15 2018-02-19 8421290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit sipas fat.nr.51583017 dt.05.02.2018,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,shtese kontr.nr.80 dt.05.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 2,437,404 2018-02-08 2018-02-09 4721290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit sipas fat.nr.51583017 dt.05.02.2018,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,shtese kontr.nr.80 dt.05.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,541,405 2018-01-26 2018-01-29 2821290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit muaji dhjetor 2017 sipas fat.nr.51583014 dt.31.12.2017,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,kontr.nr.3289 dt.10.02.2017
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,541,404 2017-12-19 2017-12-20 83821290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacioni nentor 2017 sherbimi pastrimit,fat.nr.51583012 dt.01.12.2017,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,kontr.nr.3289 dt.06.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,541,404 2017-11-06 2017-11-07 75821290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacioni tetor 2017 sherbimi pastrimit,fat.nr.51583010 dt.01.11.2017,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,kontr.nr.3289 dt.06.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,918,878 2017-10-10 2017-10-11 69221290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacioni shtator 2017 sherbimi pastrimit,fat.nr.51583008 dt.02.10.2017,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,kontr.nr.3289 dt.06.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 4,959,908 2017-09-11 2017-09-13 62721290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacioni gusht 2017 sherbimi pastrimit,fat.nr.51583005 dt.04.09.2017,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,kontr.nr.3289 dt.06.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 1,350,499 2017-08-25 2017-08-28 59321290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacioni pjesor korrik 2017 sherbimi pastrimit,fat.nr.51583003 dt.01.08.2017,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,kontr.nr.3289 dt.06.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 3,700,000 2017-08-02 2017-08-04 55821290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacioni pjesor korrik 2017 sherbimi pastrimit,fat.nr.51583003 dt.01.08.2017,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,kontr.nr.3289 dt.06.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) LEAL (K64612402E) Lushnje 5,345,614 2017-07-05 2017-07-06 49121290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacioni qershor 2017 sherbimi pastrimit,fat.nr.22342000 dt.03.07.2017,ur.prok.nr.32 dt.10.02.2017,kontr.nr.3289 dt.06.04.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave