Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
INTESASANPAOLOBANKALBANIA 36,855,347.00 108 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 500,000 2019-11-08 2019-11-11 74621290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Elvir Lufta dhe bashkepronaret, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 500,000 2019-11-08 2019-11-11 74421290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesim Mondi Pellumb Xhelali sipas VKM nr.608 dt.11.09.2019,shkr.nr.7193/1 dt.04.09.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 444,640 2019-11-04 2019-11-05 71921290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin tetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 700,000 2019-10-17 2019-10-23 67821290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Elvir Lufta dhe bashkepronaret, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 500,000 2019-10-14 2019-10-18 66621290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesim Mondi Pellumb Xhelali sipas VKM nr.608 dt.11.09.2019,shkr.nr.7193/1 dt.04.09.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 444,640 2019-10-02 2019-10-03 61921290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shtator 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 41,539 2019-10-02 2019-10-03 62921290012019 Shtesa page te tjera 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik leje e pagueshme per Solli Tashi, urdher nr.138 dt.24.09.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 1,000,000 2019-09-25 2019-09-27 59721290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpeonesim Mondi Pellumb Xhelali sipas VKM nr.608 dt.11.09.2019,shkr.nr.7193/1 dt.04.09.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 44,506 2019-09-24 2019-09-25 59421290012019 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese per Solli Tashi me rastin e daljes ne pension, urdher nr.124/1 dt.30.08.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 444,640 2019-09-02 2019-09-03 54621290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin gusht 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 488,229 2019-08-01 2019-08-02 48121290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin korrik 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 520,023 2019-07-02 2019-07-03 41121290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 558,200 2019-06-03 2019-06-05 33421290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin maj 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 558,200 2019-05-02 2019-05-03 24821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin prill 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 558,200 2019-03-01 2019-03-04 11721290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shkurt 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 558,200 2019-02-01 2019-02-06 5021290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin janar 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2019-01-07 2019-01-08 921290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin dhjetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2018-12-03 2018-12-04 73921290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2018-11-01 2018-11-02 69921290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin tetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 60,000 2018-10-08 2018-10-09 64321290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino (lik.perfundimtar),vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2018-10-01 2018-10-03 62421290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin shtator 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 64,000 2018-09-18 2018-09-20 59821290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino,vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2018-09-03 2018-09-04 57621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin gusht 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 50,000 2018-08-06 2018-08-08 53021290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino,vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,790 2018-08-02 2018-08-03 51321290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 50,000 2018-07-11 2018-07-13 45521290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino,vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 543,427 2018-07-02 2018-07-03 43121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin qershor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 50,000 2018-06-12 2018-06-18 37121290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino,vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 55,250 2018-06-01 2018-06-05 35021290012018 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim per Andrea Zalli nga fondi i vecante me rastin e daljes ne pension,urdheri nr.101 dt.14.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 534,880 2018-06-01 2018-06-04 34721290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin maj 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 50,000 2018-05-10 2018-05-11 30221290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino,vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 553,440 2018-05-02 2018-05-03 27721290012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin prill 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 40,000 2018-04-16 2018-04-20 23621290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino,vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 556,623 2018-04-03 2018-04-04 19621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin mars 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 50,000 2018-03-12 2018-03-16 14621290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino,vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 556,623 2018-03-02 2018-03-05 12221290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin shkurt 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 50,000 2018-02-08 2018-02-09 6021290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore per Dritan Mino,vendimi nr.39 dt.16.01.2012,nr.2115 dt.07.07.2016, akt marreveshja nr.989 dt.27.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 555,608 2018-02-01 2018-02-05 3821290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin janar 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 548,664 2018-01-08 2018-01-09 721290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin dhjetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 15,000 2017-12-20 2017-12-26 84621290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Dritan Mino,akt-marreveshja nr.989 dt.27.01.2017,vendim nr.39 dt.16.01.2012 GJ.Lushnje,vendim Gj.Ad.Ap nr.2115 dt.07.07.2016 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave